Extremistická opozice v čele s Fialou, Piráty a TOP 09 útočí na Ťoka za excesy, které ODS a další parta v čele se Sobotkou sama zavinila: kontrola kontrol, co kontrolují kontroly zablokovala vše a nyní se z toho nedá vylézt. (Bohužel Babiš v bolševickém systému pokračuje. Ale...

 

To zásadní, proč má dostat ministr Ťok padáka, je jinde: generální řediteství si z něj a ze všech řidičů dělá šprťouchlata a místo aby tam udělal ministr průvan, je na ně příliš hodný.

Asi jste všichni zažili, že na stavbách se nepracuje. Ale co nepracuje: nasmlouvají se opravy, nasmlouvají se desítky oprav a pak... Pak nic, ale nervy pracují.

Pak řidiči šílí, nehodovost stoupá a pan generální se nám směje do obličejů.

Kdo dělá smlouvy kdy začít uzávěrky? Kdo dělá smlouvy, aniž kontroluje průběh uzávěrek a průběh oprav? Nikdo a pan generální Jan Kroupa a parta z ŘSD se směje. Já nic, já muzikant.

Sice je k vzteku na D1, když je tam deset uzávěrek a pak se ještě přihodí nehoda. Nervy odcházejí na pochod Praha - Prčice. Ale rozum chápe, že prostě opravit se musí. Ale když jedete po relativně nové dálnici do Teplic a ve všední den i o víkendu je uzavřeno desítky kilometrů, nikde ani noha nebo se tam plácá jeden Ukrajinec a dloube se v nose...  I za bolševika se prostě až noc před opravou uzavřela silnice a po opravě otevřela. Nyní se to uzavře snad v okamžiku smlouvy a pak se týdny čeká, až se firma uráčí opravovat. Je to normální?

Kde jsou kontroly v terénu, místo aby od klávesnice kontrolovaly EET? Proč byla odejita pani Pošvářová?

Tento důkaz jste asi zažili všichni - na snímcích je zácpa až skoro do Mladé Boleslavi. Uzavřená silnice, nikde ani noha a firma možná někdy začne opravovat. A nebo také ne, hlavně, když smlouva je podepsána a peníze zvyšují HDP Babišovy vlády!

Začátek - prý se pracuje
prý se pracuje
prý se pracuje
prý se pracuje, takže zdržení 2 hodiny a řidič žasne ( a není to náhoda, dělá se tak všude)

Takže rádio hlásí zdržení půl hodiny, ve skutečnosti dvě. I na druhé straně je uzávěrka a nikde ani noha. Je otázkou, zda si dělají z lidí legraci, ale u ŘSD by měl ve vedení přejít fičák. Nejen geneální, ale celé vedení! Naprosté bezvládí. Kdo jezdí na Teplice to samé. Kdo jezdí na některých úsecích D1 to samé. Dokonce museli v prosinci posouvat betony. A generální se směje.

A znovu: lze pochopit, že řidiči jsou naštvaní z uzávěrek, lze však pochopit, že se opravit musí. Ale nasmlouvat zakázky a pak někdy někam poslat stroje a životní ovzduší pláče, nervy řidičů a spotřeba pohonných hmot stoupají do nebeských výšin?

Jak dlouho ještě?

 

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - Dan

    Namisto Petricka odchazi Tok. Na Petricka a ostatni socany ve vlade Babis nesmi sahnout, jinak se mu vlada rozpadne. Je rukojmim sveho chybneho rozhodnuti, pozvat lemply bez mandatu do vlady. Jde se radit se socanem Zemanem jak to resit. U nas normalni stav veci odjakziva...