A proslýchá se, že ještě větší počet žádá zrušení prokremelských webů, nebo tak nějak. Prostě tlak občanů je obrovský, prý už počet lidí, co jsou nakloněny Zemanovi, nebo odchodu z Evropské unie klesá tak rychle, že se dostal do záporného čísla. Nebo tak nějak...

 

No nekupte to, "Milion chvilek" je báječný svět.

Všichni budou zachraňovat migranty, nebo se odeberou do neziskových organizací a budou zkoumat vliv Sovětského svazu na volby v USA a v západní Evropě. Nebo tak nějak.

A hele, s penězi si nedělejte starosti, ty se prostě někde vezmou a půjdeme si koupit, co budeme chtít. Jsme jen pár metrů od skutečného komunismu, o kterém se starým komunistům mohlo jen snít. Je Milion chvilek zoufalý jako člověk v tísni, nebo jsou to lidé v tísni z nenasytného dojiče "Člověka v tísni"?

 

Mimochodem, už zase má Velký Člověk v tísni nový džob

Člověk v tísni je na roztrhání

 

Takže "bájní Milion chvilek" mají zatím 428 517 podpisů, ale za pomoci Pánka sesbírat 12,5 milionu podpisů je hračka. Člověk v tísni zvládne i větší zázraky...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  Kdo financuje krysare a Panka? 'Clovek v tisni'. Jak umeji skryt diverzi za humanitu! A my do nich lijeme penize za to, ze pracuji proti nam. Diky politikum, koupenym a rizenym.
  U. von der Leyen 4 x navstivila Bildeberg konferenci. A ted je nejvyssi v EU. Maji svoje prsty vsude.
  JFK a jini, co pred nimi varovali povrazdili. Tady o tom hovori JFK. Jsou to tajne spolky, maji penize, ohromnou moc. Ovlivnuji vsechno, maji pomocniky vsude.
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=226&v=XY32tbisMG4

  Krátká URL:
 • BOMBÁÁÁÁÁÁ

  Omlouvám se, že píšu mimo téma, ale ČAPUTOVÁ ZVÍTĚZILA KORUPCÍ Z USA!!!!!!! BUDE MUSET REZIGNOVAT!!!!!!!!! Slovenský deník Nový Čas vypátral, že že prezidentský kandidát a spoluzakladatel slovenské liberální strany Sloboda a Solidarita (SaS) Robert Mistrík nyní prodal svou firmu za neuvěřitelných 7 milionů eur (180 milionů korun) americké korporaci Thermo Fisher Scientific, což je zjevně přemrštěná cena za firmu, která produkuje desetkrát nižší zisky. Favorit voleb Robert Mistrík (SaS) překvapivě odstoupil 26. února 2019 z prezidentské kampaně ve prospěch Čaputové. Mistrík i Čaputová se vymezovali proti nejsilnější vládní straně SMER-SD (SMER - sociální demokracie).

  „Vysvětluj, Čaputová, vysvětluj.“ Blaha promluvil o informační bombě, která otřese Slovenskem
  https://ac24.cz/-/-vysvetluj-caputova-vysvetluj-blaha-promluvil-o-informacni-bombe-ktera-otrese-slovenskem?redirect=%2F
  Robert Mistrík predal spoločnosť, ktorá mu zarobila na kampaň: Prečo sa po 21 rokoch zbavil firmy?
  https://www.cas.sk/clanok/866192/robert-mistrik-predal-spolocnost-ktora-mu-zarobila-na-kampan-preco-sa-po-21-rokoch-zbavil-firmy/
  Diskuze
  https://www.cas.sk/diskusia/866192/robert-mistrik-predal-spolocnost-ktora-mu-zarobila-na-kampan-preco-sa-po-21-rokoch-zbavil-firmy/

  Připomeňme si, že německý prezident Christian Wulff rezignoval v roce 2012 pro ztrátu důvěry občanů kvůli výhodné půjčce na dům od manželky známého podnikatele, bezplatné dovolené a Wulff ještě jako dolnosaský premiér získal za nestandardních podmínek vůz automobilky Škoda.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: BOMBÁÁÁÁÁÁ

  Hlavně že vám nevadí, že mocenské duo Babiš a Zeman znásilňují Ústavu. Zeman porušil Ústavu tím, že nejmenoval Pocheho a nyní opět porušuje Ústavu, když bezdůvodně odkládá odvolání Staňka a jmenování Šmerdy. Ústava hovoří jasnou řečí. Prezident je povinen! A protože není stanovena lhůta, tak platí "bez zbytečného odkladu", jako ve všech jiných právních dokumentech podle českého právního výkladu.
  A Babiš, tak to je kapitola sama pro sebe. Na toho bude brzy podána žaloba a bude trestně stíhaným premiérem. A neodstoupí a neodstoupí. Ostuda českého národa, že vynesl takového lumpa tak vysoko.

 • Dan

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Trolle zmiz, uz unavujes!

 • Dan

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Uplaceni politiku neprovadeji US Zidaci prevodem penez primo od CIA, ci z ministerstva zahranici. Penize jsou preposilane pres ruzne privatni osoby, humanitarni organizace, instituce, nebo firmy, ktere treba predrazene neco od prijemce odkoupi, nebo mu neco daruji. Tak stiraji stopu ke skutecnemu platci. Blaha na Slovensku ty veci odhaluje a tim prokazuje statecnost. Drzme mu palce!
  Ovlivnovani parlamentu ve svete uplacenim poslancu, politiku a novinaru je bezna praxe Deep Statu, ktery tim meni politiku zemi. Za funguje pak v cizim zajmu. Za par stribrnaku zradcum pak vyssavaji suroviny zeme za pakatel a politicky vyuziva tyto zeme ve svuj prospech.

 • jirina

  Kdo nasbira nejvice podpisu dostane odmenu, na vyber je bud zajezd do NO Go zony u Stockholmu nebo setkani se Sorosem. Jedna z moznosti je tez zucastnit se zachranne akce migrantu z Lybie po domluve s prevadeci. Zaridi Chvilky a Clovek v tisni.

  Krátká URL:
 • Kier

  V odpovědi na: jirina

  Jedna z moznosti je tez zucastnit se zachranne akce migrantu z Lybie po domluve s prevadeci, bullet force!
  ,

 • novota

  Kdopak nám tu ústavu napsal? no přece sosani a rychetský a spol.. takže ovar využívá jen to co tam je..:p jinak v heyidrichově paláci se dějí věci...kudy chodil tudy krad...do konce srpna..:o https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Zaoralek-byl-proti-nemu-genius-zneji-silna-slova-z-Bruselu-Jde-o-Petricka-590619

 • Ryo

  A easy way cure feminine odor naturally is make use of methods which have been safe of which are edible. youthstarcambodia.org/whats-new-in-cohort-25/?unapproved=15769&moderation-hash=58e9d5778455f349e53acf25860c0b13

Nejnovější články