Konečně i Švédové našli svoji vyvolenou: Francie má Johanku z Arku, neboli Pannu orléanskou (La Pucelle d'Orléans), Italové svoje Slzy Panny Marie v Syrakusách, a Švédsko se také dočkalo: svatá Greta Thunberg vztyčila ruce před zraky OSN a začalo pršet. Evropa je zachráněna, svět je zachráněn. Armagedon se odkládá.

 

 iROZHLAS

Z aktivistky velvyslankyní svědomí. Thunbergová a studenti získali cenu Amnesty International

 

A to jsme se smáli komunistům

Divné je, že Svatá Greta (ne)byla v době cyklů výrazných období - chladných glaciálů a teplých interglaciálů. V rámci těchto základních cyklů bylo na základě výzkumu rozeznáno množství dílčích klimatických výkyvů, a to zejména v průběhu glaciálů, jelikož doba jejich trvání se pohybuje kolem 100 tisíc let, zatímco trvání interglaciálů se počítá jen řádově na několik málo desítek tisíc let. Nebo že by to už tenkrát dirigovala?

 

Zázrak: přečtěte si z minulosti, jak se jeden také stal

Slzy Panny Marie v Syrakusách

Novomanželé si velmi vážili obrazu nad manželskou postelí ztvárňující Neposkvrněné Srdce Panny Marie, svatebního daru, který dostali od sestřenice, která jej koupila za 3.300 lir v obchodě Salvatore Floresta na Corso Umberto I., č. 28 v Syrakusách. Na Via degli Orti di S. Giorgio č. 11 tak pod pohledem nebeské Matky začal nový život, opírající se o každodenní tvrdou práci, záhy se těšící na dar nového života, plodu upřímné lásky. Ukázalo se však, že pro Antoninu to bude těžké těhotenství, natolik, že mnohdy přestávala vidět. V noci z 28. na 29. srpna se Antonietta cítila tak špatně... Kolem 3. hodiny přišla zcela o zrak; až skoro do 8.30 neviděla vůbec nic. Během jednoho křečovitého záchvatu nabyla zraku. Nevěřila sama sobě. Otevřela oči a viděla, že Panna Maria nad jejím lůžkem pláče. Dojetí, bázeň, radost...

„Kéž by lidé porozuměli tajemné řeči těchto slz!“ Papež Pius XII

Snadno pomyslet, jak rychle se zpráva šířila po sousedství, po čtvrti a pak po celém městě. Byla to pravda. Antoniettina Madona plakala, z jejich očí kanuly skutečné slzy. Onoho sobotního dopoledne, 29. srpna 1953, „Madonnina“ (toto jméno totiž lid okamžtě provolával) ronila slzy šestkrát či sedmkrát. U chudičkého domku se tísnil dav, všichni chtěli vidět. Byla povolána policie: i tato musela konstatovat, že Madona skutečně pláče.“

(Z deníku Mons. Giuseppe Bruno, farář v Pantheonu, v Syrakusách)

 

Samozřejmě klimatické změny byly, jsou a budou. Ale vliv člověka na planetu Zemi, stejně jako na Slunce je stejný, jako vliv mravence na tok řeky Zambezi na hranici Zimbabwe, Namibie a Botswany.  Samozřejmě lokálně na asfaltu v době slunce je žár, domy se rozpálí, ale Slunce si svítí jak chce a Země se otáčí stejně tak. Jenom nějaký pitomec navrhl Gretu jako symbol korupce a miliard na okrádání občanů a tak se jede jak kdyby za miliardy dolarů někdo zatemnil Slunce. Nasypejte prachy a uděláme vám globální rovnováhu navždy. Někdy. V roce 3000...

Chudák autistická Greta, kterou šmejdi zneužili k strašení půl světa.

 

 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Dan

  Podle nemeckych vedcu zpusobuje lidska cinnost jenom asi 5 % z otepleni. Na otazku, proc tedy uhlikova dan a proc se to zamlcuje odvetil vedec, ze media nemaji zajem o vysvetleni vedy a vse co je uz davno vede zname zamlcuji. Vypada to, ze duvodem je generovani nove dane pro podniky. Oblbeni verejnosti musi byt dokonale, aby to prochazelo. Jedine Trump jim na to slapnul a odmita tenhle podvod. Za to z neho delaji Demokrate a Neoconi i zap. Evropa netvora.

 • *

  Putin selhal...
  Chemtrails Slovensko: "U nás sa o tom veľa nehovorí, nepíše. Občas nejaká zmienka. Tak vám to možno uniklo, ale od júna horí Sibír. Horí milióny hektárov lesov. A dosť možno ide o najväčší požiar novodobej histórie, ktorý bude mať nedozerné následky! Aktuálne navyše v blízkosti statisícového mesta Ačinsk masívne explodovali muničné sklady! Požiar je tak veľký, že nejde len o miestnej katastrofu, ale katastrofu globálnych rozmerov. Teplo uvoľnené pri požiari dosť možno ovplyvňuje teploty na celej planéte. Rovnako tak extrémne množstvo uvoľnených splodín horenia znamená, že spálenisko môžete cítiť, nech ste kde ste."
  https://www.facebook.com/ChemtrailsSK/

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Ze to hori a exploduje zrovna ted a v takovem meritku ukazuje na moznou sabotaz. Oni to Rusko musi srazit na kolena jeste drive, nez si kleknou sami. A to bude brzo!

 • *

  V odpovědi na: Dan

  Já si myslím, že CIA sabotáž, ale Rusové měli začít hasit hned.
  No ale my máme přesně stejnou katastrofu, místo požáru kůrovec.

 • Dan

  Nejnovejsi zprava. Benesova odmitla vydani ruskeho bankere, ktery u nas pozadal o azyl zpet do Ruska! Duvod odmitnuti vydani bankstera nezname jako vzdy.
  Americane, resp. vysoky US urednik Ryan unesl Nikulina specialnim US letadlem z Ceska do USA, aniz by bylo soudni rizeni ukonceno! Pelikan jim to dovolil a odesel pak z ministerstva. Doted neni stihan za prekroceni pravomoci!
  Ani Benesova se v tomhle bordelu nema ceho obavat.

 • *

  Děti, choďte v pátek sázet stromky, sami máte kůrovcovou ekologickou katastrofu, kterou způsobili zloději babišovci a lidovci. Tady Grétě je 16 let a stále trčí na základní škole, ne zrovna vzor hodný následování.

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Jenm babisovci a lidovci? Ne Putin?

 • Jarumas

  Nech radšej prizná, že v škole ich beztrestne znásilňujú a mlátia slimáci a preto tam nechodia.

 • *

  GretaThunberg, 16. června: "Včera jsem byla poslední den na mojí základce. Děkuji všem studentům, učitelům a zaměstnacům školy Kringlaskolan v Södertälje! Přeju si, aby každé dítě mělo příležitost navštěvovat školu tak skvělou, jako je moje. Budete mi všichni chybět." "Yesterday was the last day of elementary school for me. Thank you all the students, teachers and staff at Kringlaskolan in Södertälje! I wish that every child would have the opportunity to attend a school as great as mine. I will miss all of you. Extra tack till Sirkka, Magnus och min mentor Anna Karin! @kringlaskolan @sirkkapersson"
  Odpovědi:
  heast_mazur: Každý druhý je uprchlík nebo jak? Jeder zweite is a Flüchtling oder wie?
  java_the_derp: Wtf je tohel v Ománu nebo ve Švédsku? Tihle kluci nevypadají švédsky Wtf is that in Oman or in Sweden? This guys doesnt looks swedish
  https://www.instagram.com/p/BypQAakiMTa/

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Greta je dite trpici Aspergovym syndromem. Je zneuzivana jako produkt jedne PR agentury. Ma testovat IQ lidi, jestli uz klesl skrze media na pozadovanou vysi ovciho stada, ktereho je mozne kopat a podrezavat a ani pri tom nemukne.