Na udání ROMEA.cz nápis v Letech "Památník věnovaný historicky posledním pracujícím Romům na území České republiky" projednává bleskově soud v Písku jako těžkou urážku. Zareaguje stejně, když veřejnoprávní televize cituje Šarapatku z RČt, že lidé s jiným názorem jsou nacisti? (náckové)

 

A ROMEA.cz za tento nápis ihned oznamuje, že dvaadvacetiletému muži a dalšímu o 13 let staršímu hrozí za popírání a schvalování genocidy (v nápisu to ale není, práce není zpochybňování holokaustu) vězení od šesti měsíců do tří let. Mimochodem, co hrozí členovi ODS, co nejenže nezpochybňoval prezidenta Zemana, ale dokonce mu vyhrožoval smrtí? Jak pracují váhy paní Justice v těchto případech? Nebo se vyhrožování vraždou prezidentovi republiky uklidí pod pokličku, protože to není v zájmu Evropské unie, zatímco nápis "pracující Rom" je sprostá, těžká urážka?

..

Mělo by být padni, komu padni. Politik, vyhrožující vraždou prezidentovi, k tomu spousty promyšlených, hanebných urážek, zatímco zde pouhá provokace lidí, které  štve zneužívání sociálních dávek bez možnosti jmenovitého postihu. A možná jenom nevhodně umístěným nápisem. Co je horšího? Samozřejmě vražda, ale je to tak i ve skutečnosti v roce 2019 v demokratickém státě Česká republika?

Zde jako důkaz staženo z veřejnoprávní televize za 7 miliard!

Uvidíme, budeme nadále sledovat, každopádně by si veřejnoprávní médium za 7 miliard a se spousty právníků toto dovolit nemělo. A viníci by měli být potrestáni. Nikoliv soudně, protože jenom někdo nás táhne do šílené totality a udávání justici jako za skutečného nacismu, kdy zde byl protektorát SS, ale morálně a pracovně. Protože většina občanů se zlobí "i za hranou" kvůli nespravedlnosti a pocitu bezmocnosti, zatímco zaměstnanci veřejnoprávní služby za to stejně jako politici berou obrovské finanční dotace - z našich daní. V Čt dokonce ze zákona nuceně!

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Promiňte, ale jde přece o to, že Xaver (Xaver je Babišův bývalý zaměstnanec z Frekvence 1, Babiš si koupil rádio Frekvence 1 v roce 2014 a Babišova vláda jmenovala Michela Fleischmanna, ředitele Frekvence 1, 11. 7. 2019 velvyslancem ve Francii! Vždyť to je korupce a Fleischmannova trafika!) si pozval Babiše do veřejnoprávního Českého rozhlasu.
  Xaver: "Jste ochoten zcela výjimečně neřešit politiku a strávit tady se mnou hodinu u kafe?"
  A pak měl tunelář Babiš hodinu na svou propagaci.
  Babiš: "Když mně bylo devět, tak jsem sbíral ty balóny a pak jsem makal a makal a potom jsem chtěl auto byt, firmu, mně dělá radost pomoct lidem, samozřejmě jsem nešel do politiky, abych si přilepšil."

  Premiér Andrej Babiš v pořadu Xaver a host ve vysílání rádia vašeho kraje, vysíláno 11. 9. 2019
  https://www.youtube.com/watch?v=dHN_eB0sKqo

 • *

  Zatímco v Polsku, Maďarsku, Rusku se dostaly k moci silné národní strany a mají i ústavní většinu v parlamentu (PiS volební preference 46 %, Orbánův Fidesz 52 % v evropských volbách v květnu 2019, Jednotné Rusko 49,29 % v parlamentních volbách 2016), tak v Česku "bojují" fašizující kolaborantská pravice (Demoblok, Milión chvilek) s klepto-oligarchou Babišem, kdo z nich bude dál nadále okrádat obyvatelstvo.

  Přesně jako na Ukrajině.

 • *

  Xavere, příště si pozvi na kafíčko Kolomojského!

Nejnovější články