Aktuality zmocněnkyně vlády pro lidská práva by mohly znít: sliby Babiše veřejnosti jsou cár papíru. Pic kozu do vazu, řekli by naši předkové.

 

Evropské hodnoty Jakuba Jandy se lidem smějí do očí a ROMEA.cz si do "blbé majority" s radostí rýpla: stávající podmínky financování nestátních neziskových organizací zůstanou zachovány

Na druhém jednání Rady vlády pro nestátní neziskové organizace to sdělil přítomným členům předseda Rady a premiér České republiky Andrej Babiš. Jednání proběhlo ve středu 2. října 2019 ve Strakově akademii.

Zasedání se zúčastnila poprvé i zmocněnkyně vlády pro lidská práva v roli místopředsedkyně Rady. Na programu bylo představení vybraných dat z oblasti soukromého dárcovství v České republice a dále stav plnění Státní politiky vůči nestátním neziskovým organizacím na léta 2015 až 2020.

Nejočekávanějším bodem ovšem byla pravidla spolufinancování ESIF v programovém období 2021-2027.  Předseda Rady, premiér Andrej Babiš, přítomné ujistil, že vláda nikdy neuvažovala o změně financování pro nestátní neziskové organizace.  Rada po krátké diskuse schválila usnesení, ve kterém „bere na vědomí, že v dalším programovém období fondů ESIF (2021 - 2027) budou zachovány stávající podmínky financování, včetně ex-ante režimu financování a možnosti nulové spoluúčasti.“

Neziskové organizace příští rok dostanou dotace 5,68 miliardy korun. To je o 210  milionů více než letos. 

 

 __________________________________________________

Premiér Babiš nás krmil celou dobu, že prapodivné  pseudoneziskové (ve skutečnosti politické) organizace se musí financovat jinak, ale stát je podporovat nebude.

A pak začalo divadlo:

12. 8. 2019

Seškrtat rozpočty neziskovkám chtěl už v roce 2018 premiér Andrej Babiš.  Proti neziskovkám zaujal negativní postoj i prezident Miloš Zeman. Loni v září se označil za nepřítele neziskových organizací.

29.8.2019

Vláda snížila sumu vyčleněnou pro neziskové organizace na příští rok o půl miliardy. "Oproti letošku ale neziskovky dostanou celkově víc..." ujišťuje Babiš

2.10.2019

Babiš přítomné ujistil, že vláda nikdy neuvažovala o změně financování pro nestátní neziskové organizace!!!

 

 A Člověk v tísni zaplesal. Lid je blbý, skousne vše...

 Věřte nevěřte, my na Skryté Pravdě ne!

 

 Související 4. 4. 2017

Velký průzkum, proč Babiš a jeho ANO suverénně vyhrává: budete v šoku!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Kolikrát jsem upozorňoval, že Babiš je psychopat a privatizační zloděj. Ale Češi mají vymyté hlavy Českou televizí a Novou, a co ovlivní nějaký blogýsek Skrytá pravda.

 • *

  Fuj, Janda, pornoherec, pro peníze všechno. Platí si ho velvyslanectví USA a VB. Asi neokonzervativci nesehnali nikoho jiného než prostituta Jandu. To je vlastně pozitivní zpráva o českém národě.
  18.06.2019 Janda v Kongresu označil prezidenta Zemana za vlastizrádce
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019061810171606-janda-v-kongresu-oznacil-zemana-za-vlastizradce-vyoral-tohle-clovek-nemuze-myslet-vazne-ani-po/

 • *

  Babiš strašně lže - např. včera se na tiskovce. Babiš se včera přidal k závěrům parlamentní vyšetřovací komise k OKD. Lhář Babiš ani muk, že v roce 2017 nařídil, aby stát koupil od Bakaly vytěžené a zadlužené OKD za 80 milionů korun a Česká republika tedy nyní odpovídá za Bakalovy dluhy v OKD, 10miliardový dluh Bakalovy NWR vůči bance Citibank a Česká republika bude cálovat 6 miliard na rekultivaci OKD, nikoli Bakala. Oligarchové Babiš a Bakala pěkně odrbali stát a teď Babiš hraje divadlo, jak je proti Bakalovi.
  Divná země, že lidé toto tolerují.

  28. 3. 2017 "Že Prisko má tři zaměstnance? No a co? Já to odřídím v sobotu mezi sedmou a osmou," prohlásil Babiš. "Snad OKD budu řídit líp, několik firem jsem už řídil," poznamenal.
  https://byznys.ihned.cz/c1-65675940-okd-odridim-sam-v-sobotu-prohlasil-babis-doly-ma-podle-nej-prevzit-statni-podnik-prisko
  08.10.2019 Babiše se na tiskovce po vládě zeptali na stíhání Bakaly. A ten začal řádit
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babise-se-na-tiskovce-po-vlade-zeptali-na-stihani-Bakaly-A-ten-zacal-radit-598873
  4. 4. 2018 Náklady na útlum OKD přesáhnou šest miliard. Nejdéle bude těžit důl ČSM
  https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/okd-utlum-plan-prisko-sachta.A180404_393277_ostrava-zpravy_woj

 • Ja

  Babis je had a proda nas v prave poledne na trzisti, ktere obhospodaruje fasista z USA. Ten nedodrzuje smlouvy ani spojenectvi. Jak to neni vyhodne, tak se na nas vykasle. Kdyz nas potrebuje k nastupu do valky s Ruskem bude nam nabizet jako Slovakum brzy bezcenne papirky, cpat nam sem sve zoldaky a rakety, letadla F35 co porad padaji, Westinghouse co je na kraji bankrotu a potrebuje se sanovat jako cele USA na ukor jinych. Babis rika neco jineho na verejnosti nez kdyz pak jde o nejake rozhodnuti. Jako Sobotka, vsichni jsou stejni! Volte SPD, to jedina strana, ktera se bere za lidi. A smejdi delaji vse pro jeji dehonestovani a diskreditaci. Smejd pindos a historik Stehlik, co v zivote nic nedokazal a zije z nasich dani chce skolit Okamuru v dejepise. Absurdistan na druhou je tahle zem!