Jak se dá poznat, zda někdo kolaboruje s cizími mocnostmi proti vlastnímu národu? Většinou se to nedělá z lásky k cizímu státu, ale z lásky k penězům. A tito jedinci musí mít extrémně silné zázemí (nebo finanční toky), pokud se staví proti svému národu a dokonce ho uráží!

 

Kolář starší byl udavač z ODS a pak velvyslanec

Kolář syn je lhář, provokatér z TOP 09 a nyní starosta

Hřib je udavač od Pirátů (např. Čapí hnízdo)

 Úžasná partička jak z rodiny KGB

 

Daňová „Kobra"

V rámci Policie ČR je do činnosti „Kobry“ zapojen Útvar odhalování korupce a finanční kriminality. Jde o vyčleněný okruh kriminalistů útvaru, kteří mají dostatečné zkušenosti s daňovou trestnou činností. Tým, ve kterém působí rovněž analytici, metodik v oboru daňové problematiky a specialista na zajišťování výnosů z trestné činnosti, bude v budoucnu ještě posílen.

 

Otázka je, proč to tito jedinci dělají, proč se pokouší vyvolat mezi občany nenávist, kdo pro ně připravuje metodické pokyny a jak se organizují.

Neměla by BIS vyšetřit a oznámit veřejnosti, kdo za nimi stojí? Nebo to BIS nezajímá a český občan je na vedlejší koleji, protože ho BIS nechrání?

 

 

Všimněte si stereotypních provokací:

Nejdříve zaútočí na Čínu, jaká je zločinná. (Že je stejné v Katalánsku, Kosovo je dokonce americká nezákonná základna? To se už neřeší) a když se Čína ozve, je to údajné vměšování do českých vnitřních záležitostí. Co na tom, že urážky začal Pirát Hřib a jeho parta? Češi se stali rukojmím těchto extremistů a provokatérů.

Sestřelené letadlo nad Ukrajinou, novičok, agenti, fraška a komedie. (Bohužel u toho umírají lidé)

 

Socha Koněva:

 Nejdřívě někdo postříká každoročně ve stejnou dobu sochu maršála Koněva (vedle je ukrajinská ambasáda) inteligentní starosta z TOP 09 Kolář nedokáže ani nastavit fotopast ač se s Piráty holedbá, jací jsou internetoví géniové a když se lidé bouří, volá do zbraně pochybná individua ve věku 20 let, kteří tvrdí, že jsou pamětníci a maršál Koněv pro Československo, potažmo pro Prahu nic nevykonal.

Pirát Michálek

Cestami na Taiwan a do Silicon Valley plníme slib udělat z Prahy evropské centrum umělé "inteligence", protože jestli neosedláme nové technologie, tak nám kromě památek moc nezbude, Pražani budou míň vydělávat a nebude na důchody. (Fakt to řekl autenticky) Proto žádáme snížit nároky na školách, nezavádět maturitu z matematiky, sjednotit tvrdé a měkké i (y), zavést šesté pohlaví do škol a tím porazíme celý svět. (Idiotismus non plus ultra...)

Tím, že jsme zaútočili na Čínu a položili jí nůž na krk, Čína se roztřásla, nyní nás Čína bude poslouchat, protože se díky Hřibovi a Kolářovi začala hroutit a my zachránili celý svět, dal by se parafrázovat zdegenerovaný Hřib, Kolář a Michálek.

 

 Křupan z vidlákova Pirát Hřib díky chytrým studentům v Praze primátor pražský by si ale měl uvědomit, že trapné scény nedělá za svoji partičku pirátských hochštaplerů a práskačů, ale za občany hlavního města Prahy. A těch se nikdo nezeptal na jejich demokratický, většinový názor! I když dnes už ani u BIS nikdo neví, komu BIS a Koudelka slouží...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Wolfram

  Trefné, dobrý nápad! Biden taky nedělal banderovský převrat na Ukrajině zadarmo.

 • IZIPový a e-RECEPTOVÝ tunelář Hřib a Janouškova chobotnice

  Hřiba jako Béma řídí po telefonu kmotr ODS - multimiliardář Kolibřík Roman Janoušek (ODS) s miliardami nakradenými na magistrátu, nyní na Janouškově kontě ve Švýcarsku, hahaha! Jak si mohli Piráti pustit takové individuum Hřiba do strany a ještě do funkce primátora? Hřib byl nejprve zaměstnanec proslulého modrého tunelu IZIP europoslanců ODS Ouzkého a Cabrnocha (VZP okradena o 1,8 miliardy Kč), poté dalšího modrého tunelu e-RECEPT.
  "V Hřibově životopise najdou projekty, které vyvolávají celou řadu otazníků. Některé dokonce vyšetřuje policie. Přes firmu MD Access, kdy byl Hřib zaměstnán v roce 2007, proteklo 1,8 miliardy korun z VZP na konta ve Švýcarsku za projekt nefungujících elektronických zdravotních knížek IZIP, vlastněný europoslanci ODS Ouzkým a Cabrnochem."
  Primátorský kandidát Zdeněk Hřib prošel projekty, které vyvolávají řadu otazníků (18. 10. 2018)
  https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/primatorsky-kandidat-zdenek-hrib-prosel-projekty-ktere-vyvolavaji-radu-otazniku-20181018.html
  Hřib od roku 2008 do roku 2018 pracoval pro společnost Solitea Business Solutions (dříve název Aquasoft), která je dodavatelem systému elektronického eReceptu pro Státní ústav pro kontrolu léčiv. "Já jsem fungoval jako architekt řešení, jako člověk, který to drží věcně v hlavě pohromadě, aby se to nerozpadlo," popsal Hřib.
  "Soutěž na dodávku softwaru vyhrála společnost Aquasoft, ve které působí přítel náměstkyně ministerstva zdravotnictví Markéty Hellerové (funkcionářka ODS, starostka ODS) Miroslav Petrík ve vedoucí funkci. (Petrík, někdejší ředitel zadlužené benešovské nemocnice byl v roce 2009 vyšetřován policií pro podezření ze spáchání trestného činu porušování povinnosti při správě cizího majetku.)
  Elektronizace: nový doklad tunelování ve zdravotnictví (8. 1. 2013)
  http://blog.aktualne.cz/blogy/iva-bezdekova.php?itemid=18650
  Centrální uložiště elektronických receptů („eRecept“) stálo 318 milionů, skoro nikdo ho ale nevyužívá, varuje NKÚ (2. 5. 2017)
  https://globe24.cz/domov/30637-uloziste-ereceptu-stalo-318-milionu-skoro-nikdo-ho-ale-nevyuziva-varuje-nku

  Dva Paškové, rozkrádání VZP a kmotr ODS Roman Janoušek
  Dva Paškové, oba okradli VZP o miliardy. Paškové bydlí 27 km od sebe. Dlouholetý obchodní partner kmotra Romana Janouška Luboš Pašek bydlí ve vile v Mělníku. Ředitel IZIP Jiří Pašek má vilu v Doksech u Kladna. Luboš Pašek má firmu Kardio Port v Kladně Huťská 1294, 272 01 Kladno. Vypadá to, že Paškové jsou příbuzní, třeba bratranci. Luboš Pašek se přihlásil k části zlata, které Útvar pro odhalování organizované zločinu ÚOOZ zabavil při velké razii v červnu 2013 v kauze Nečas/Nagyová/Rittig, všichni ODS. Luboš Pašek, jenž figuroval ve firmách napojených na podezřelé zdravotnické zakázky, požadoval vrácení zlatých cihel. Luboš Pašek byl akcionářem společnosti Chambon, která od zdravotních pojišťoven (zejména od VZP) získala v letech 2009 až 2012 na úhradách přes půl miliardy korun. Dokumenty k firmě, kterou podle médií spoluvlastnil Roman Janoušek, hledala policie při červnovém zátahu. Luboš Pašek figuroval i ve firmě Kardio Port, sídlící v Kladně. Společnost Kardio Port s anonymními vlastníky a bez referencí vysoutěžila v roce 2009 zakázku za dvě miliardy od nemocnice IKEM. Pašek ale dodnes neuspěl a zlato i peníze jsou od roku 2013 v rukou policie. Národní centrála proti organizovanému zločinu obvinila Romana Janouška a Luboše Paška v roce 2017 kvůli Chambonu.
  Končí vyšetřování kauzy Chambon s obviněným Janouškem. Jeho známý Pašek chce stíhání zastavit (13. 6. 2019)
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/kauza-chambon-roman-janousek-narodni-centrala-proti-organizovanemu-zlocinu_1906130627_haf
  Exředitel IZIP Jiří Pašek a exředitel VZP Pavel Horák byli dne 10. 6. 2019 obžalováni ze zpronevěry 553,5 milionu korun a praní špinavých peněz. Nejvyšší státní zastupitelství (nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman) už dvakrát stíhání Paška a Horáka zrušil (v roce 2014 a 2017).
  Obžaloba v kauze IZIP. Za údajnou zpronevěru mají jít před soud dva lidé, včetně exředitele Paška (8. 7. 2019)
  https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2863007-obzaloba-v-kauze-izip-za-udajnou-zproneveru-maji-jit-pred-soud-dva-lide-vcetne
  Bém a Janoušek se v odposleších domlouvali, kdo bude ředitelem VZP. „V pondělí budou nějaká tři jména, která máš odsouhlasit, jestli pro tebe bude nějaký dobrý. Když ne, budou hledat dál,“ tvrdí do telefonu Bémovi Janoušek. O pár hodin později si oba muži volají znovu a Janoušek tehdejšímu primátorovi hlásí dobré zprávy. Prý stačí, aby Bém zaškrtl dva preferované kandidáty ze seznamu uchazečů a jeden z nich se nakonec ředitelem VZP skutečně stane. Odposlechy pořídila v roce 2007 Bezpečnostní informační služba (BIS).
  Podejte obžalobu za vynesení odposlechů Béma a Janouška, navrhla policie 7. 8. 2019
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/cr-kriminalita-policie-odposlechy-stihani-zaloba.A190807_164056_domaci_hmo

  Kdo zametl Janouškovy miliardy ve Švýcarsku?
  Bývalý policejní náměstek Houba má podezření k případu švýcarského účtu: spolčení detektivů, státních zástupců a magistrátu.
  http://ceskapozice.lidovky.cz/tema/kdo-zametl-janouskovy-miliardy-ve-svycarsku.A120807_181510_pozice_74463

 • Ja

  Je velice pravdepodobne, ze Hrib, Kolar a jini jsou vysokymi castkami uplaceni, aby vykonavali agendu smerujici k NWO. Od BIS nemuzeme ocekavat nejake vysetrovani a kdyz, tak s nulovym efektem, protoze tito lide jsou chraneni a BIS je ovladana tajnymi sluzbami USA a zapadnich statu.
  Na to maji USA 16 tajnych sluzeb, ktere maji za ukol Neoconum neprijatelne kandidaty na mocenske pozice diskreditovat, financovat demonstrace na svrzeni nepohodlnych vlad, uplacet parlamenty, aby volili Neocony preparovane rizene a ovladane kandidaty (Venezuela, Brasilie). Jejich kandidati pak vykonavaji jejich agendu jako Bolsonaro, Guaido.
  Neustale se docitame, ze P. Zeman uz nekolikrat zastavil vysetrovani kauz, kde se ztratily ohromne penize. On jako posledni rozhodujici instance naseho pravniho statu jako Bradacova nejsou nikym kontrolovani, sva rozhodnuti nemusi obhajovat. Proto rekl prezident Zeman, ze kdyz rozhodne P. Zeman jinak nez jeho podrizeni, udeli Babisovi abolici. Podobne je to s rozhodnutimi nejvyssich soudu. Soudci maji imunitu, nemusii hradit vznikle ztraty za sva rozhodnuti a tak rozhoduji podle uplaty jednou tak a jednou opacne. Zlodeji a podvodnici tak unikaji a zjistujeme, ze pravo u nas neni vymahatelne. A sice na vsech stupnich. Komunista Rychetsky kritizuje politiku a prezidenta, stiznosti ani po 3 letech nevyrizuje, zabyva se majackem na svem aute. Ministr prijede v aute az k rakvi K. Gotta, protoze se povazuje za vic, jak radovy obcan, kteremu ma slouzit a ktery ho za to plati.
  Tenhle system tak umoznuje kontinualni okradani statni pokladny a obcanu. Investigativni nezavisly zurnalismus nemuze fingovat, protoze tisk a media jsou pod stejnym vlivem, patri tem samym medialnim firmam a magnatum, kteri kontroluji jejich zpravy. Az na male vyjimky jako je RT, Sputnik, alternativni weby, TV Barrandov, nekdy Prima se nedozvime, co se skutecne deje. Z oficialnich medii se dozvidame pouze chvalu bombardovani a agresi zapadu skrze NATO a USA, ci mlceni pri zabijeni civilistu a nenavistne vypady proti Rusku a Cine. O provokacich techto zemi valecnym lodstvem NATO a USA u jejich hranic se nic nedozvidame, o budovani zakladen kolem jejich hranic rovnez ne.Nejvetsi zakladna USA v Evrope v Kosovu je zamlcovana, aby lidem nedoslo, proc bombardovali Srbsko a vyrvali z neho Kosovo. Mimon Drahos chce vypovedet cinskeho velvyslance i Zemana, ale nevi kam s nim. To se neda komentovat...
  Nejaka naprava kritikou pomeru je placanim do vody. Vystupme z NATO a EU, volte SPD! Dokad lide nepochopi, ze jina naprava neexistuje budou se dal bourat pomniky Rude armady, stavet pomniky US Army, dal rozkradat stat, lhat a manipulovat v mediich, v politice.
  Nekde jsem cetl, ze Biden chtel koupit Putina za 40 miliard $. Kdyz uz vojenska sila nestaci, resi se problemy penezi a uplacenim. Putin pry rekl, ze to neni jeho styl, ale ze se o tom mohou bavit. Jestli je to pravda, maji Rusove dalsi eso v rukavu proti Demokratum.

 • Ja

  Co chce Pirat Hrib? Zbourat Bulovku a prodat s vejvarem pro sebe pozemky developerum! Babis to vi a doufam, ze jim to prekazi. Proto chteji mafiani Babise pryc, prekazi jim! Piratska pakaz je stejne zlo, jako zlodeji z CSSD a ODS.

 • Mráz přichází z Hradu

  Michal Viewegh v Mráz přichází z Hradu, vydáno 2012, měl ve spoustě věcí pravdu, že?
  Nástin děje
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Mr%C3%A1z_p%C5%99ich%C3%A1z%C3%AD_z_Hradu

Nejnovější články