Miroslava Němcová z ODS, Gazdík, Kalousek, Číro Karel Schwarzenberg nebo jim podobní z tlupy nenávistných proti českému lidu: vážně nejsme Euronárod, ale jsme Češi, Moraváci a Slezané z České republiky.

 

A jak se zdá, prezident Zeman konečně pochopil, že Brusel, neboli Evropská unie je nereformovatelná stejně jako KSČ v roce 1989. A zaslepenost nenávistné čety se stále zvyšuje. Všichni jsou dezinformátoři, placení Kremlem, snad dokonce Putin posílá peníze a tato nenávistná četa novodobých bolševiků jako je například extremista Filo, která svá obvinění neopírá o policejní svodky a soudní rozsudky, ale o jakési Hrebenáre, Manipulátory a další existence, které se neštítí před ničím.

 

Zde je důkaz, o koho se opírá další nenávistný Europan.

 

A zde je onen samozvaný vyšetřovatel, soudce a člen Lidové milice, na kterého se odvolává Kamil Fila v případu Michaljaka, přidejte k nim "Manipulátory, FORUM 24  a další si můžete dohledat. Ti všichni nás učí demokraticky žít...

 

A takto funguje demokracie v roce 2019...

A za to, že se prezident Zeman postavil do čela a vyloučil tyto lidi z Pražského hradu, na který je celý národ (pozor český, moravský a slezský) hrdý, udělal to nejlepší, co mohl udělat.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Lubajs

  Jiří Hrebenár. Neuvěřitelný zm*rd, jinak (slušněji) se to nedá napsat. Frustrovaný invalida, který je fanatickým havloidem, co má spoustu času a nudí se. Proto projíždí diskuse na netu a udává lidi, co kde něco kecli. Tomu úchylovi dělá dobře, když někomu zdravému zavaří.

 • *

  V odpovědi na: Lubajs

  Kde se berou tihle 'velikani', co se vsude cpou a zviditelnuji se? Cesko ma na ne urodnou pudu a chrani je v mediich i v politice.

 • *

  Tuneláři bilionového státního majetku Miloš Zeman, Václav Klaus a Andrej Babiš se vesele smáli, připíjeli si šampaňským, jen Kellner nepřišel. To byla hradní párty. Češi = debilové jak Ukrajinci.
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/623784/zakulisi-party-na-hrade-pripitek-zemana-a-klause-vysmata-kate-i-vemola-s-tehotnou-lelou.html

 • Kdy ty tuneldědky terminujete?!

  Nevšiml jsem si, že by vrátili Čechům státní podniky, o které nás okradli, pardon, "privatizovali" předem vybranému zájemci za babku (směšně nízkou cenu), za peníze vykradené z bankovních kont privatizovaného podniku a nesplacené bankovní úvěry! Zloději, navalte: Českou pojišťovnu, Sklo Union Teplice, Český Telecom, Česká plynárenskou Transgas, ČKD, Vítkovické železárny, Škodu Plzeň, Válcovny trub Chomutov, Mosteckou uhelnou společnost, Ostravsko-karvinské doly, Severočeské doly, Moravské naftové závody, Třinecké železárny, Novou huť Klementa Gottwalda, Becherovku, Lehké stavební hmoty Brno, Poldi Kladno, První novinovou službu, Crystalex, Setuzu, Léčiva, Unipetrol, Knižní velkoobchod, Československý tabákový průmysl, Československé státní pivovary, Čokoládovny Praha, Jemču Jemnice, Pražské pekárny a mlýny, Vodovody a kanalizace, Rakonu Rakovník, Stavby silnic a železnic, První brněnskou strojírna, Rico Veverská Bytýška, Vitana Byšice, Cementárny Prachovice,
  Cementárny Králův Dvůr, Cementárny Hranice, Cementárny Čížkovice, Autopal Nový Jičín, Cutisin Jilemnice, Akuma Mladá Boleslav, Výtahy, Benešovskou mlékárnu, Prior, Svit Zlín, Oděvní podnik Prostějov, Technoplyn, Sodovkárnu Praha Kyje, ZPA Trutnov, Staviva, Strojobal Hradec Králové, TOS Mělník, Barum Otrokovice, Strojplast Tachov, Pleas Chlumec nad Cidlinou, Mototechna, Karlovarské minerální vody, Lihovar Božkov, Keramika Bechyně, Kovohutě Děčín, Chemické závody Sokolov, Bateria Slaný, Dačické strojírny, Pražírny a balírny Praha, Ferox Děčín, Kablo Děčín, Metru Blansko, Pramet, Aero Vodochody, Lovochemie Lovosice, Fatra, FSG Zlín, Technoplast Chropyně, Sporten Nové Město na Moravě, Strojírny Šmeral Brno, Královopolské strojírny, Adamovské strojírny Adamov, Slovácké strojírny, Agrostavy, Agrozety, Chemopetrol, Chemoprojekt atd. atd.
  Databáze privatizovaných podniků:
  https://www.mfcr.cz/cs/archiv/transformacni-instituce/agenda-byvaleho-fnm/privatizacni-projekty/privatizacni-jednotky#tab-slovnik-pojmu-a

  Je nejvyšší čas ke znárodnění pochybně privatizovaných podniků!

  Jan Mráz, bývalý ředitel Národního technického muzea: "Po Listopadu byly zlikvidovány tisíce podniků a závodů. Zlikvidováno bylo více než 65 % průmyslových podniků a závodů a produkce ve zbývající části byla značně zredukována, někdy až na deset procent. Přičemž zbytek podniků a závodů je ze 70 % v rukou zahraničních vlastníků. Stát, respektive čeští občané, přišli o značně veliký majetek, odhadovaný přibližně na dva biliony korun v měně roku 1989, což však nikoho zřejmě nezajímalo, ale bude nás asi zajímat, co se s těmito prostředky stalo. Vedle ztráty majetku jsme přišli také o pracovní místa. Tato ztráta je odhadována na 1 100 000 pracovních míst."
  http://www.halonoviny.cz/articles/view/46568781

 • LO

  V odpovědi na: Kdy ty tuneldědky terminujete?!

  Pozde bycha honiti. Cinkanim klicema se nedela revoluce! Vysledkem je udeleni vyznamenani nejvetsimu skudci Ceska V. Kausovi za jeho kuponovou privatizaci bez pravniho zabezpeceni a pravidel. Komousi a STB zlocinci rozktadli tak majetek lidu, resp. statu, ktery oni sami, nebo jejich otcove v KSC znarodnili, vyvlastnili a ukradli vlastnikum bez nahrady!
  To byl take ucel revoluce. Nakukat obcanum, ze maji ted svobodu a za jejich zady vsechno rozkrast co melo nejakou cenu! Zridit korupcni penezovody, ktere dodnes funguji, protoze mafie ovlada i soudy a statni zastupitelstvi. Ten, komu ukradli vilu a rozvalili se v ni, pozemky, atd. dostal zpatky kulovy. Jeste se mu vysmali! To byl Havluv a Klausuv samet zidu, kteri se dostali k moci. Pak nas zatahli na zapad a do EU, kde plnime roli odbytiste pro splasky a vazalskeho zoldaka v dobyvacnych valkach USA a NATO.

 • zdenek

  Ty hajzli přece znáte tak jim znepříjemněte život,trošku škodit pomlouvat a ono se něco chytí.