Takže bolševická záloha z roku 1989 prý je ta správná partaj, co nám dnes velí z tribun a hlásá opět jedinou pravdu. Totéž bylo v roce 1949, kdy se řezala tlupa komunistických kádrováků a věšela Horákovou s ostatními komunisty.

 

Země je kulatá a dějiny se stále opakují

17. listopad 1989

Socialistický svaz mládeže  (zkráceně SSM) v čele s Monikou Pajerovou a dalšími napochodoval do ulic v průvodu, které odsouhlasil ÚV KSČ na svém zasedání. A protože tato bolševická záloha dostala povolení, všichni včetně Václava Havla zmizeli mimo Prahu. Něco se ale zvrtlo, ke komunistické záloze se přidali i dospělí nekomunisté a průvod nešel cestou, jak měl.

Toho využil provokatér, a poslal proti komunistické záloze "Veřejnou bezpečnost", protože ani vedení ÚV KSČ v Praze nebylo a rozhodoval nějaký nýmand. Pak někdo rozhlásil, že policie zabila Šmída, lid se vzbouřil a komunistická záloha SSM odhodila knížky a dosápala se do funkcí.

Tolik ve stručnosti k dnešním kádrům, jejich minulost je temně komunistická a dnes opět bojuje mladá komunistická strana pod názvem Milion chvilek, Člověk v tísni a další prapodivné hodnoty proti komunistům, aniž se národa ptají, co skutečně chce. A všimněte si, kdo vede nezisk "Člověk v tísni", kdo je ve studiu totality, a třeba výčet jmen: Václav Bartuška, Marek Benda, Jan Bubeník, Igor Chaun, Petr Jarchovský, Vlastimil Ježek, Tomáš Klvaňa, Martin Mejstřík, Monika Pajerová, Šimon Pánek nebo Pavel Žáček.

Tolik ve stručnosti k dnešním 17ti listopadovým dnům nenávisti.

 

Mladí soudruzi, kteří si dnes říkáte Evropské hodnoty: polibte si s vaší komunisticko-socialistickou bruselskou deklarací... Šos!

 

 P.S. Napsáno od plic, ale upřímně. Protože byli tací, co SSM odmítli. Například Greenhorns narozdíl od Hrušínských a podobných ač nejlepší, zůstali neshrbení, ale cestu si museli tvrdě prošlapat. Bez protekce. Kdo byl protekční šmejd, šel přes SSM. My jimi pohrdali a pohrdáme dodnes. Nejsme korouhvičky. My totiž protestovali proti bolševikům skutečně a dnes se můžeme protekčním spratkům hrdě postavit. Proto nás lidé jako Jourová nenávidí. Nás 50+. Jsme skutečné svědomí národa.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Jiří

  Vcelku trefné, ač autor chvílemi působí, že neví, o čem píše. Žádný svaz socialistické mládeže nikdy neexistoval. Asi myslel Socialistický svaz mládeže. ? Tím ten článek tak trochu degraduje...

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: Jiří

  Když na tom záleží... Děkuji, opravím.

 • *

  J.D.: "Ještě jednou Svobodní zednáři. Tak Žid a sionista Klaus, který zde řídil jako zmocněnec světového židovstva vyrabování a rozprodej národního majetku jeho soukmenovcům v USA a Německu má charakter jo??!! Nechci být vulgární!!! Navíc je to člověk který byl pro tyto záměry vybrán židovskými kruhy už v 80. letech. Na přednáškovým turné v USA v létě 1989 Klaus vykládal, že bude ministrem financí. A informaci o jeho členství v sionistické lóži B´nai B´rith vím od M. Dolejšího. Vůbec o tom nepochybuji. Jestli si opravdu myslíte že v současné Evropě je prezident či ministr atd, který není jimi řízen _ pak nekomentujte politiku, zní to groteskně!!"
  http://www.zvedavec.org/nazory-2537.htm
  Lidové noviny: "Klaus v Americe Když perspektivní český ekonom Václav Klaus přijel v létě 1989 do USA, hovořila s ním redaktorka deníku Chicago Tribune výhradně o ekonomice. Klaus popisoval už tehdy probíhající změny v československém hospodářství a vyprávěl o přípravách na přechod ke kapitalismu. Po devatenácti letech už o ekonomické znalosti Václava Klause není v USA zájem. Když o jeho cestě do Ameriky tento týden referovala ekonomicky orientovaná agentura Bloomberg, ve zprávě nepadlo o ekonomice ani slovo."
  https://www.lidovky.cz/noviny/klaus-v-americe.A080531_000011_ln_noviny_sko

 • Ja

  V odpovědi na: *

  Bodet by byl o Klause zajem v USA, dnes uz pro US zidy je bezcenny, protoze je stary a nemuze pro ne nic udelat. Dalaj Lamu prijali v kongresu ne kvuli jeho humanismu, ale aby nastvaly Cinu. Pote co se Dalaj Lama kriticky vyslovil ke zlocinum USA tam zvan uz neni.

 • Židomafie, nikoliv SSM

  Albertov 17. listopadu 89 organizovali tito studenti: Pajerová, Pánek, Mejstřík + STUHA. Nikdo je neznal, najednou se vynořili a začali vykřikovat, že jsou mluvčí studentů a zakladatelé stávkového výboru. Pajerová a Pánek podle mě byli už tehdy agenti CIA.
  23letá Pajerová a 22letý Pánek nebyli funkcionáři SSM, 27letý Mejstřík byl místopředsedou SSM na DAMU.
  Původním svolavatelem Albertova bylo Nezávislé studentské sdružení STUHA.
  Nezávislé studentské sdružení STUHA tvořili Marek Benda (21 let), Jiří Dienstbier mladší (20 let), Šimon Pánek (22 let) a Jan Vidím (25 let). Nikdo z nich nebyl funkcionářem SSM.
  Pánek změnil trasu pochodu, který na rozdíl od shromáždění na Albertově nebyl povolen, nasměroval průvod do středu Prahy na Národní třídu.

  Miliardář Martin Ulčák - předseda městského výboru SSM v Praze. Za odměnu dostal Ulčák k rozkradení obrovský miliardový majetek SSM... Ulčák je kamarád kmotra ODS Romana Janouška.
  Ulčák: "Prosadil jsem ještě jako člen ÚV SSM, aby městský výbor KSČ povolil 17. listopadu demonstraci na Albertově. Bylo to poprvé, kdy takovou akci dělalo SSM společně s nezávislými strukturami, nebyli to jen studenti. V neděli 19. listopadu jsme pak jako městský výbor SSM odsoudili zásah na Národní a žádali jsme jeho vyšetření. Podle mě bylo klíčové, že něco takového udělala "oficiální struktura", protože pak se snáze mohly přidat tisíce dalších. To všechno by týden předtím bylo nemyslitelné."
  https://www.idnes.cz/zpravy/archiv/kdysi-vedl-svazaky-ted-taha-za-nitky-martin-ulcak-po-20-letech-promluvil.A091119_092800_kavarna_bos
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/290645/strelba-na-vilu-rudeho-bosse-ulcaka-pred-smrti-ho-zachranila-okna.html

  Pajerová: "Demonstrace na 17. listopadu se vymyslela u Bendů na Karlově náměstí, byla to první velká studentská akce. Všude v okolních zemích východního bloku se něco dělo, jen u nás ne. Třeba v Lipsku začátkem října pochodovalo 400 000 lidí. „No, 17. listopad, to byla teda ta zápalná bomba, která to vlastně jako odpálila, ale musím říct, že my jako organizátoři jsme s tím nepočítali.“ U nás církev nehrála tu stmelovací roli ani neměla potřebný morální kredit. Proto se zdál jako uskutečnitelný nápad využít výročí smrti Jana Opletala, uctít jeho památku, vzpomenout zavření vysokých škol a zároveň se Opletalem zaštítit při oficiálně povoleném pochodu Prahou. Monika se s Markem Bendou vydala na patřičné instituce pro povolení a razítka: „No, oni nám to všechno jakože schválili, jenom pořád trvali na tom, že: ‚To, děti, pochopte, nemůžete to mít na Václavském náměstí, které ste si nahlásily, ani na Staroměstském náměstí. Vy to musíte mít někde… No, tak na tom Albertově, tam toho Opletala přece, jak nám tady ukazujete ty fotografie.‘ Já třeba jsem vůbec nevěděla, kde je Albertov. Prostě pro mě z Vinohrad, to bylo fakt daleko. Marek ten to nějak tušil, ale věděli jsme, že to je teda problém, jak dostat lidi na nějaký Albertov. A pak řekli: ‚No, třeba tam si zapálíte nějaké ty svíčky, něco si tam zazpíváte a no, a pak pudete domů.‘ A my jsme řekli: ‚No to ne, musíme nějakou trasu.‘ No, a teď Marek z hlavy řek: ‚Mohli bysme jít na Vyšehrad k hrobu Karla Hynka Máchy, to byl takový básník mladých lidí, taky zemřel mladý.‘ A oni: ‚No, vidíte, pane Benda, jak ste šikovný. No, tak to je velmi dobrý nápad. Vy začnete na tom Albertově, pak pudete na ten Vyšehrad, tam už budete unavení, položíte tam ty květiny a půjdete domů.‘ A my jsme řekli: ‚Ano, ano, tak to uděláme.‘ A nakonec jsme to prostě podepsali, tu trasu.“"
  https://www.pametnaroda.cz/cs/macdonagh-pajerova-monika-20170615-0

 • Ja

  Jak ti zidaci k sobe tihnou a pracuji si do ruky! Sioniste z Deep Statu ovladaji vlady, parlamenty, media. Lide voli politiky a nevedi, ze je to jenom divadlo, alibismus. Pak se divi, ze pracuji ne pro ne, ale pro superbohace globalisty! Z toho vyplyva i ono kritizovane vzdaleni vladnoucich elit od obcanu a jejich problemu, tanecky kolem Brexitu, ktere maji Brexit zrusit, oddalit a ponechat GB v EU. To prospeje elitam, jejich kseftum, financnimu trhu v Londyne, ale ne lidem. V posledni dobe maji zide proto opravnene obavy z hnevu lidi. Ne oni, ale slechticke rody v Evrope podle zidu ovladaji iluminaty a vse co se deje. Slechticke rody maji sice majetky, ale nevlastni banky, koncerny, medialni agentury a nikdy nebudou disponovat ohromnym bohatstvim zidu. Posiluji se proto zakony na ochranu zidu, neustale se ukazuji zverstva holokaustu. Nenechme se mylit. Zide maji ohromne majetky a jimi ridi vse, rozhoduji o valkach, financuji obe strany valecnymi kredity a vydelavaji nesmirne sumy na zbrojeni, zvysovani napeti ve svete, valkach a utrpeni lidi odjakziva. Zide k moci pousti vsude jenom sve lidi a zidy. Proto lidstvo nema sanci tuto hradbu prolomit a neustale vice chudne, je zmitano zbytecnymi valkami a demonstracemi, vsevanou nenavisti mezi staty i uvnitr spolecnosti. Bachorky o klimatu maji lidi odvratit od skutecnych problemu, ktere je ohrozuji jako je valecne stvani USA a NATO, provokace Ruska na jeho hranicich neustalymi manevry NATO. Kazdy kdo je dnes u moci je peclive vybiran, musi se predem osvedcit v kooperaci s rizenim a dostava za to odmenu. Lide, kteri jim nevyhovuji tim, ze nesplnuji jejich pozadavky jsou odstranovani ze rizeni diskreditaci tajnymi sluzbami, ktere take ridi. Ty shromazduji na vsechny o ktere maji zajem informace, ktere pak v pripade potreby nacasovane proti nim pouzivaji k jejich diskreditaci. Fillon, Strache, Babis a Trump (nepovedlo se zatim), dalo by se pokracovat. Pokud si nebudou lide vedomi toho, jak jsou klamani, neni mozna zadna zmena!