To, co se dnes označuje a chápe jako liberální demokracie, není ideologicky neutrální. V současném politickém žargonu, a o ten diskurs nám jde, jsou nedílnou součástí pojmu liberální demokracie i nedemokratický feminismus, genderová a transgenderová agenda, všudypřítomný boj proti diskriminaci nejrůznějších menšin, zmutovaná a stále expandovaná lidská práva, multikulturalismus, politická korektnost atd. Jakákoliv kritika těchto módních"ismů" dnešní doby je interpretována jako útok na exponenty liberální demokracie, této nové oficiální ideologie dnešní doby.

podepisování před zahájením

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Petr, Bruntál

  Klause stavím na úroveň Heydricha. Třetinu národa poněmčit, třetinu národa zlikvidovat, jak jinak nazvat nenarození z důvodu nedosažitelnosti bydlení tolika dětí a zbytek odsunout na východ, to jsou ti co nedoceněni odešli za lepším jinam..

 • Jarda

  V odpovědi na: Petr, Bruntál

  Hrabe ti? Vždyť je to opačně, dokonce kvůli Hermanům a Sudeťákům blokoval Lisabonskou smlouvu. Ty jsi buď blbej, nebo mladej. Asi jeden z těch "ismů".

 • Petr, Bruntál

  Před 30 lety jsme se měli lépe, žádní nezaměstnaní, bezdomovci, exekuce, žádní státní dluh, dnes jen zničený průmysl, zemědělství, školství, migranti přibývají, skoro nic tu už Čechům nepatří. Jsme jen rozvojová země - německá kolonie.

 • Jarda

  V odpovědi na: Petr, Bruntál

  A to jako Klaus? Bože, ty si vůl.

 • Hlinkovi klerofašisté

  Co to bylo za nápad pustit do politiky potomky kolaborantů, gestapáků, luďáků??? Havel z kolaborantské rodiny, Vlajkaři Schwarzenbergové a Medkové, co uštvali Karla Čapka, Otto Kolář, gestapák v Českých Budějovicích a Pečkárně, Klaus Pružinský a Klausová Mištinová... Jejich politický program je stále stejný: navázat na Protektorat Böhmen und Mähren. V případě Klause jeho totální neschopnost, spálená země, vlna bankrotů, měnová krize 1997, amnestie pro tuneláře, zločinné a nemravné poměry, které přetrvávají dodnes.
  https://img.blesk.cz/img/1/normal690/4898494_livia-klausova-prvni-dama-velvyslankyne-manzelka-vaclav-klaus-v4.jpg

  Klausův tchán Štefan Miština (*1904, Bánovce nad Bebravou – †1959), slovenský klerofašista, vedoucí 6. oddělení Ústřednej Štátnej Bezpečnosti Slovenského štátu. Pracovníci ÚŠB spolupracovali s Gestapem. Nebyl odsouzen jako válečný zločinec, neboť na jaře 1945 převlékl kabát a dolézal za komunisty. V únoru 1948 vstoupil do Komunistické strany Slovenska, bohužel komunisté si po válce nedokázali ohlídat, že jim do strany vstupovala spousta kariéristů i kolaborantů.

  O původu Václava Klause staršího (* 1941, Praha) kolovala v kuloárech fáma, že je nemanželským synem slovenského klerofašisty, ministra financí Slovenského štátu Mikuláše Pružinského (*1886, Liptovský Mikuláš – †1953 Partizánska Ľupča). Pružinský byl v letech 1929 – 1939 poslancem klerofašistické Hlinkovy slovenské ľudové strany (HSĽS) v československém parlamentu v Praze. V letech 1939 – 1945 byl ministrem financí Slovenského štátu. Po válce byl uprchlý Pružinský vydán americkou armádou z Rakouska do Československa a odsouzen k sedmi letům vězení.
  Foto Mikuláše Pružinského, podoba s Klausem je skutečně značná:
  https://notescollector.eu/image/titleFotos/pruzinsky.jpg

  Poslanec Rudolf Strechaj /ČSSD a KSS/, odbojář, účastník Slovenského národního povstání řekl v parlamentu 14. února 1946 o Ústredňe štátnej bezpečnosti Slovenského štátu, kolik zatkli a zavraždili slovenských vlastenců: "Štatistika uväznených Ústredňou štátnej bezpečnosti najlepšie dokazuje, koľko obetovala slovenská pracujúca trieda, robotník, roľník a naša inteligencia vlastnej slobody a týrania, kým sme sa dostali k slovenskému národnému povstaniu. R. 1941, v dobe vyhlásenia vojny Hitlerovho Nemecka Sovietskemu Sväzu, naše ilegálne hnutie zaujalo jasný postoj, ktorý mal nemalý podiel na tom, že prevážna väčšina slovenských vojakov túto vojnu odsudzovala a pri prvej príležitosti robila i patričné závery tým, že prechádzala na stranu Červenej armády, čím argumentovala nespravodlivosť tejto vojny v očiach slovenského národa. Vtedy už nielen slovenská Ústredňa štátnej bezpečnosti, ale i nemecké gestapo urobilo si na Slovensku svoje filiálky, aby takto čelilo proti vtedy už mohutným silám nášho podzemného hnutia, ktoré sa stávalo zo dňa na deň nebezpečnejšie pre Tisov režim. Len v auguste 1944 razie nemeckého gestapa a Ústredne štátnej bezpečnosti pripravily o slobodu vyše dva tisíce slovenských bojovníkov za novú republiku a za nové usporiadanie pomerov. Len turčiansko-sv.-martinský a ružomberský okres maly za mrežami vyše 180 príslušníkov ilegálneho hnutia, statočných slovenských vlastencov. Hoci vyšetrovacie metódy v tomto t. zv. Slovenskom štáte, na čele ktorého stál zradný kňaz dr Tiso, nestotožňovaly sa s demokraciou a demokratickými formami, ktorých sa teraz táto zradná klika, ktorá príde pred súd ľudu, dovoláva a v ktorej jej pomáhajú ešte i dnes niektoré reakčné kruhy na Slovensku."
  http://www.psp.cz/eknih/1945pns/stenprot/030schuz/s030010.htm

 • Upozorňuji, že stupňující se urážky, které nejsou ničím podložené, nebudeme tolerovat. Jsem rád, když se články doplní, či se oponuje věcnými argumenty, ale tisíckrát vyvrácené urážky znovu opakované sem prosím nedávejte. Děkujeme.