Reportáž psaná na oprátce Václava Havla: kdo jsou skuteční komunisti? KSČM, nebo dnešní zvrácená parta, která do škol a školiček opět pustila politické zvěrstvo a lidé se už smějí, že je to politické porno? Nebo častěji nadávají na šmejdy, co lidem opět lžou. Zrcadlově.

 

Byl jsem se podívat ze zvědavosti na náměstí Václava Havla, kde jsou vystavena fota ze 17.listopadu 1989 a byl jsem v šoku. Bylo tam liduprázdno, což jsem chápal. Nikoho to už nezajímá. Žádný masakr tam nebyl a když dnes vidíme, co se děje v Katalánsku a zavírání politických vězňů, tak sedmnáctý listopad byla komedie. Až na odchod totalitní vlády, která už nevěděla, kudy kam. Že k plakátům přicházely povinně školy jako my za bolševika a museli jsme očumovat busty Lenina a Stalina a dnes zase Havla je velice, velice trapné. Návrat zpět do totality a přitom na nás veřejnoprávně řvou, že je svoboda a politika do škol nepatří.

 

Ale když jsem viděl, že tam chodí i školky a na mé dotazy slyšel nešťastné odpovědi, že musí, že na příkazy "shora" a pani učitelky se s hrobečky Havlů a studentů musí nějak poprat, byl jsem na mrtvici: toto jsme vážně chtěli, když jsme protestovali celá léta proti bolševikům? Kdo nařídil školám a školkám, aby povinně navštěvovaly hrobečky Havlů a studentů a dělaly z nich další Leniny a Staliny včetně kultu osobnosti?

 

A pak veřejnoprávní Jílková ječí, jaká je u nás svoboda: svobodně naženeme školičky a možná i jesličky ke hrobečkům Havlů a studentů.

 

A když jsem zaslechl holčičku před Redutou, kde je šaškárna jak u hrobu neznámého vojína zastřeleného německými nacisty, jak se ptala: "A tady je hrobeček Václava Havla a studentů?" Opět se mi zaťaly pěsti jako mnohokrát při protestech na "Palacha a 21.srpna.

Poslední bitva vzplála, dejme se na pochod. A korouhvička se otočila z východu na západ. (Jedna ze školiček na Národní u Reduty, která hrobečky navštívila)

Věřil jsem, že tato zvěrstva se už nevrátí. Jak hluboko jsem se mýlil. Víkendová šaškárna a Milion chvilek se opět blíží. To zase bude projevů...

 

Svatý obrázek: rozjímání Václava Havla
Na naší generaci zase z Letné čuměl Stalin - dějiny se opakují.

P.S. Nevím, co je příkaz shora, zda povstali noví angažovaní soudruzi ředitelé, ale vzhledem k tomu, že politická svazácká neziskovka "Člověk v tísni" působí oficiálně na školách, musí být za toto zvěrstvo zodpovědný ministr Plaga. Nebo ať to prošetří! Z Ruska už je vyrazili, protože to není státní instituce, i když poskokovi a ministrovi z leknutí Petříčkovi přeskočilo a za stát se angažuje. Chce politiku do škol.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Ja

  Na Prikopech taky vystavili par fotek ze sametu. Ukazuji jak nas Klaus a Havel oblafli. Casto nic nerikajici fotky nam ukazuji, jak se organizuje prevrat skrze CIA , KGB a StB. Divadlo se zmanipulovanym davem s cinkajicimi klici, ktery je presvedcen, ze dela revoluci plysakovou.. A vydava se za vitezstvi Havla a jeho kumpanu. Tupemu davu jeste napovedeli, aby rval 'nejsme jako oni'. Z potrestani meli komousi a stbaci nejvetsi strach. Zadne se nekonalo, arogance uradu a statu se brzy vratila. Restituovali jen Havel a Schwarzenberg a ti co uplaceli. Vetsina restituci se zamitla. Bylo vubec skandalni, ze byvali majitele se museli domahat sveho ukradeneho majetku soudne. Kdyz jim ho po 1948 komunisti kradli, stacil pouhy vynos uradu bez
  moznosti se branit. Ty krivdy nenapravili, slavi ted sami sebe a jejich absurdni divadlo, ktere nam nevratilo svobodu a suverenitu, ale jenom zmenu protektora. Financoval i Soros a Havla propasiroval taky. Dodnes se tim Soros chlubi.
  Dnes vzpomneli dvou ceskych vedcu bez Nobelovky Prof. Holeho (antivirove medikamenty) a Prof. Wichterleho (silon, mekke kontaktni cocky). Ze jsou novinari nevzdelana hovada rekl uz prezident Zeman. O perzekuci Wichterleho komunisty, kteri ho vyhodili z jeho ustavu, ktery zakladal ani slovo. Ani slovo o jeho uchazeni se o sve byvale misto jako reditele tehoz ustavu, ktere zustavalo bez odpovedi. Komuniste jsou u nas stale chranena sorta lidi, jejich zlociny se zamlcuji. A o zlocinech na lidech za totality ted informuji lide, kteri tenkrat nebyli ani naplanovani rodici.

  Krátká URL:
 • *

  Změna režimu! Změna režimu! Nechceme Havlo-StBácký Zlodějistán! 17. listopad byl podvod!

 • *

  Prezident Budovatel, národní socialista, fotbalista klubu Slavia Praha Edvard Beneš (ČSNS byla středopravicová strana) zestátnil 24. října 1945 svými prezidentskými dekrety doly, hutě, banky, pojišťovny, lázně, průmyslové podniky s více než 500 zaměstnanci a podniky s více než 150 zaměstnanci. Tyto dekrety nabyly účinnosti 27. října 1945. Celkem bylo Edvardem Benešem znárodněno v roce 1945 přes 3000 podniků, které představovaly dvě třetiny tehdejšího průmyslu. Kina, filmová studia zestátnil Edvard Beneš již 11. srpna 1945 prvním znárodňovacím dekretem č. 50/1945 Sb., jenž nabyl účinnosti 28. srpna 1945. Pozemkovou reformou probíhající v letech 1919–1938 Masaryk s Benešem zestátnili zemědělskou půdu nad 150 hektarů a 250 hektarů celkové půdy: šlechtě, katolické církvi a velkostatkářům.
  Dekret č. 100/1945 Sb., o znárodnění dolů a některých průmyslových podniků
  Dekret č. 101/1945 Sb., o znárodnění některých podniků průmyslu potravinářského
  Dekret č. 102/1945 Sb., o znárodnění akciových bank
  Dekret č. 103/1945 Sb., o znárodnění soukromých pojišťoven
  Dekret č. 104/1945 Sb., o závodních a podnikových radách
  Dekret č. 50/1945 Sb., o opatřeních v oblasti filmu
  Záborový zákon č. 215/1919 Sb. ze dne 16. dubna 1919

  Ideová východiska poválečného státu obsahoval program "Za svobodu" (Za svobodu, do nové ČSR), který byl vypracován v letech 1939-1941 nekomunistickým odbojem, jeho autory byli docent Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, sociální demokrat Josef Fischer, národní socialisté Milada Horáková a Vladimír Krajina a sociální demokratka Ludmila Jankovcová. Jsou to: obnovení nezávislého národního státu s přímou vazbou na Rusko a druhotně na západní demokracie, opatření v sociální politice, znárodnění průmyslu a přírodního bohatství, jednotná školská soustava, odsun sudetských Němců. Podle programu má být kapitalismus nahrazen řádem „sociálně spravedlivějším a hospodářsky účelnějším“ a společnost by měla být uspořádána na „základě netřídním“, neboť „teprve demokracie hospodářská a sociální trvale upevní demokracii politickou a umožní státům vnitřní rovnováhu a vnější bezpečnost“. Edvard Beneš s těmito tezemi souhlasil a druhou světovou válku považoval za „boj o nový sociální a hospodářský řád“ v Evropě. Edvard Beneš také hlásal budování nového slovanství po druhé světové válce.
  Vánoční projev presidenta republiky dr. Edvarda Beneše 1945:
  "Vážení přátelé! Kdo by mohl říci, že republika nevynakládá všechny síly na to, abychom učinili ze svého státu stát dobře řízený, stát moderní, stát opravdu lidový a demokratický, stát s vládou lidu, pro lid a skrze lid, stát prosperující a šťastný, vypořádávající se se všemi problémy moderního státnictví a moderní správy lidové?"
  https://cs.wikisource.org/wiki/V%C3%A1no%C4%8Dn%C3%AD_projev_presidenta_republiky_dr._Edvarda_Bene%C5%A1e

  Jak vidíte, Havel, Klaus a Zeman prolomili Benešovy dekrety. Co Edvard Beneš zestátnil, Havel, Klaus a Zeman podvodnou privatizací rozkradli a zplundrovali se zlodějskou galérkou Babišem, Kellnerem, Bakalou, Tykačem, Komárkem, Vítkem, Křetínským - Romanem. Okradli lid, zničili národní nezávislost a zavlekli naši zemi do NATO. Jsou likvidátory českého národa.

 • Ja

  Organizaci 'Clovek v tisni' ridi a organizuji Cesi v Rusku. Financuje je USAID a GB 80 miliony $ rocne. Jak Rusove uvedli, v Rusku vybiraji a skoli organizatory demonstraci. Poradaji ankety a sbiraji stiznosti obcanu, aby vedeli, na co se pro indoktrinaci lidi pro demonstrace zamerit. Mozna, ze delaji nejakou prospesnou praci, je to ale jen zasterka hlavniho zadani od penezodarcu USA a GBi, ktere je financuji. Hlavni zadani je organizovani nepokoju a destabilizace zeme, kde organizace pusobi. V Praze si 'demokrati' a lokajove US ambasady pozvali ruskeho velvyslance na koberec. Co jim tam rekne se urcite nedozvite ve svobodnem ceskem tisku! A kdyz, tak opet lzi. Resume z toho - Cesko jako lokaj USA organizuje v Rusku podvratnou cinnost k vyvolani demonstraci a nepokoju!!! NGOs jsou konstruktem CIA a maji anonymne napomahat a podporovat NWO, to je podridit vsechny zeme hegemonii USA. USA to delaji vsude ve svete, ale samy doma maji z toho hruzu, svou pranoidni nenavisti jdou i proti Trumpovi a rikaji, ze ho ridi Putin.

Nejnovější články

Nejčtenější články za poslední měsíc