Všimněte si opět stejného scénáře. Češi, Židé a němečtí antifašisté byli v pohraničí v roce 1938 vystaveni hysterii a teroru. Dodnes přesně nevíme, kolik lidí bylo vyhnáno, tvrdí historik Jindřich Marek.

 

Když jsem jako mladík jezdil po válce do bývalých Sudet, staří chlapi vyprávěli o provokacích lidí jako je dnes Novotný, Jakub Janda, Kolářové táta a syn či generál Petr Pavel. Tajní spřaženi s částí policie pozorovali, jak se české obyvatelstvo zachová a místo, aby vsadili Henlajnovce - gestapáky do vězení za provokace, rvačky, rozbíjení oken a výloh, zatýkali a vyslýchali rozzuřené Čechy, kteří si to nenechali líbit. Scénář byl stále stejný a stejný jako dnes dělá Novotný z Řeporyj: provokace za hranou, začali urážet, strkat do vytipovaných lidí nebo jejich děvčat a v okamžiku rvačky vystoupili tajní v civilu a zatýkali Čechy.

Ještě jednou: všímejte si, že naprosto stejný scénář vytváří magor z Řeporyj. Ve skutečnosti dělá velmi promyšlené, možná doporučené tahy, aby vyprovokoval davy, vzápětí z druhé strany zaútočí rodina Kolářů, pak komando vůdců "demokratických stran", aby opět další provokaci vytvořil Novotný. Ten kolotoč je křišťálově průzračný, přesto opět policie a BIS nekoná. Naopak stíhají ty, co se rozzuří přes míru. Jako po roce 1938. Skutečně je podobnost čistě náhodná?

 

Henleinovci plivali do kočárků na malé děti Čechů

 

Ten scénář je stále stejný: od dějin bitvy na Bílá hoře provokatéři, pak práskači a udavači.

12.září 1938

Po Hitlerově emotivním projevu se začaly se v českém pohraničí rojit první tlupy rozvášněných henleinovců. Vzplály pochodně, zavířily bubínky, zazněly píšťaly a nad dupajícími a nepříčetně řvoucími masami zavlály prapory s hákovým křížem. Tisícové demonstrace  následující den přerůstaly v ozbrojené incidenty, které si vyžádaly první mrtvé. Na mnoha místech došlo k  útokům proti státním institucím: okresním úřadům, celnicím, četnickým stanicím i poštám. Docházelo k bití, vraždám a únosům představitelů státní moci (mezi nejznámější události patří povraždění četníků v Habartově) i odpůrců nacismu z řad německých civilistů.

Povstání bylo sice potlačeno, ale krize zažehnána nebyla. Boje v československém pohraničí ukončila až Mnichovská dohoda (zrada), kterou československá vláda potupně přijala 30. září 1938. Sudetoněmecké povstání tak sehrálo roli spouštěcího motoru při rozbití československého státu.

 

Dnes se opět útočí na každého, kdo si říká Čech a nikoliv Europan: scénář typický pro henleinovce.

Nejdříve provokace rodiny Kolářů, party kolem Hřiba a jeho Pirátů, pak Novotný, zavíří bubínky, píšťaly a dupot "Milionu chvilek", komando vůdců "demokratických stran", následuje opět akce "rodina Kolářova" a Koněv, útok BIS, znovu pochody "Milionu chvilek", opět Novotný zaútočí na nejbolavější místo ruských dějin, opět "Milion chvilek",  komando vůdců "demokratických stran" a...

 A výhrůžky pověšením každého, kdo s tímto scénářem nesouhlasí. I když už vypovídal na policii, výsledek nula. Ta nápadná shoda je do očí bijící!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Já za Novotným vidím drogy.

 • Wolfram

  Evropa je konkurent USA. Jediný skutečný konkurent USA. Evropská unie má 500 milionů obyvatel. USA mají jen 300 milionů obyvatel, z toho 120 milionů černochů a barevných, kteří nejsou k ničemu. Takže jv podstatě 180 mlionů bílých Američanů proti půlmiliardové Evropě.
  Kdyby se Evropa spojila s Ruskem, jenž má největší nerostné a surovinové zdroje na světě, tak světovým hegemonem budeme my, EU s Ruskem. Případně celá Euroasie, EU s Ruskem a Čínou. Vždyť USA zanikají.

  No a tihle Židáci jako Novotný slouží sionistům ze CIA, ale nemyslím si, že by hnusák Novotný vůbec věděl, co činí a pro koho.
  Prostě Židáci dostali za úkol rozeštvávat naši zemi s Ruskem, navozit sem co nevíce imigrantů a na evropské úrovni Židáci Juncker, Jourová, Mayová s migranty a novičokem taktéž mají stejný úkol, oslabit Evropu a odříznout ji od Ruska.

  A to je celá mozaika.

 • ¨

  V odpovědi na: Wolfram

  Vy jste to trefil do cerneho. Sioniste maji v Deep Statu stale svet pevne v ruce i Trumpa. Ne, ze prohravaji, jak tvrdi CIA skrze sve dezinformace.
  Tak to je a z toho musi vychazet kazde hodnoceni nasi situace. Novotny, Kolar, Hrib, Jourova, Minar, atd., predstavitele medii a politici jsou vsechno pomocnici hegemona u nas. Jejich cilem je ignorovat a pomlouvat Rusko, otevrit zemi zbranim a zakladnam USA s jurisdikci USA u nas jako je uz zde jurisdikce EU. Kupujeme US helikoptery, ktere nepotrebujeme. Budou nasazeny pro zajmy USA v zahranici. Armada misto aby chranila zemi bojuje v Tramtariich za zajmy USA za nase penize. Armada musi byt tady a schopna branit nase uzemi pred najezdem Muslimu, ktery organizuje EU. To se ale nestane, dokud budeme v EU a NATO! Nase suverenita je neustale okrajovana a jsme nuceni ke kvotam, prijmuti Eura, atd. Hlavne k plivani na Rusko. US zidaci v kazdem vystoupeni zminuji agresivitu Ruska. Pritom ho neustale blize k hranicim obklopuji zakladnami v Rumunsku, Polsku, Pobalti a provokuji na hranicich neustalymi manevry s NATO. Pokousi se vymenit vlady na Slovensku i u nas demonstracemi, ktere financuji. Potrebuji vsude 100 % poskoky. Demonstrace proti Babisovi jsou demonstracemi proti nam. Babis je mensi zlo, nez vsechno co na nas chystaji!!!

 • Mlátil červený baret Petr Pavel 17. 11. 1989 a během Palachova týdne v lednu 1989?

  Během násilného potlačení shromáždění studentů a občanů na Národní třídě ve večerních hodinách dne 17. listopadu 1989 bylo nasazeno i 30 příslušníků speciální jednotky na veřejnosti známé jako tzv. červené barety. Členové OZU procházeli všestranným fyzickým a vysoce odborným výcvikem. Mezi jejich hlavní úkoly měla patřit zejména likvidace únosců, teroristů a pachatelů nebezpečných trestných činů.
  https://www.policie.cz/clanek/nasazeni-prislusniku-odboru-zvlastniho-urceni-k-potlaceni-protikomunistickych-demonstraci-v-roce-1989.aspx
  Generál NATO ve výslužbě Petr Pavel, uchazeč o post prezidenta ČR, byl příslušník červených baretů.
  https://www.arfa.cz/copak-je-to-za-vojaka-kpt-pavel-je-tridne-uvedomely-ma-dobre-znalosti-marxismu-leninismu-a-dokaze-je-uplatnit-ve-sve-praci-diverzni-minulost-generala-pavla-kde-se-to-duverniky-jen-h/
  Petr Uhl a Lída Rakušanová hlásili 18. listopadu 1989 v americkém rádiu Svobodná Evropa z Mnichova fake news o mrtvém studentovi a také zmínili parašutisty v červených baretech.
  „Dnes bylo ve večerních hodinách potvrzeno, že 17. listopadu 1989 mezi dvacátou prvou a dvacátou druhou hodinou byl při manifestaci na Národní třídě ubit student Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy Martin Šmíd. Očitá svědkyně, která zná Martina Šmída od dětství a která s ním na manifestaci přišla, vypověděla, že po jednadvacáté hodině obklíčili parašutisté v červených baretech skupinu manifestujících před jazykovou školou a bili je pendreky. Jeden z nich vybíral z obklíčené skupiny zřejmě náhodně jednotlivé studenty, které parašutisté vždy odvlekli do podloubí rohového domu na křižovatce Národní třídy a Mikulandské ulice,“ říkal Uhl v telefonátu, vysílaném Svobodnou Evropou.
  https://echo24.cz/a/StvXg/audio-nejslavnejsi-fake-news-o-sametove-revoluci-poslechnete-si

 • Pehe burcuje verejne k nasili

  Zeman rika, policie by mela konat. Nekona, Pehe dal lze v CT.