Praha - reportáž: Skanzen extremistů opět vřískal: Maršál Koněv je vrah, protože zabíjel vojáky wehrmachtu z Třetí říše. Miliony jich zavraždil...

 

Skanzen demence? Tady si velíme sami a vedle americká a europeiská vlajka.

 

Opět akce u maršála Koněva, opět vřískot a sténání prapodivné skupinky, za jejichž hlášky by se styděl i blázen z blázince v Bohnicích.

Samozřejmě řeporyjský Novotný z ODS a Petra Procházková z Deníku N - součást České televize byli ve svém živlu. Pravda je jenom jedna a to je ta naše, hulákal Novotný a opět urážel každého s jiným názorem, natož přítomné komunisty, aniž výlevy měly jakoukoliv logiku. A některý názor korespondoval s názorem Novotného z ODS:

Rudá armáda nemohla zachránit Československo, protože prý nacisti prchli dřív, než je Rudá armáda dostihla a potrestala. Prý je tudíž logické, že Evropu osvobodila americká armáda, do jejíž náručí nacistická armáda utekla a nechala se zajmout. 

"Logika, která fakt nemá chibu".

 

Kytičky za padlé u maršála Koněva a vedle opět sprosté urážky extremistů a nácků

Normálně by byly ty tupé výkřiky k smíchu, kdyby Novotný už každému nevyhrožoval pověšením jako třeba ministru zahraničí Lavrovovi.

 

Zdá se, že agresivita těchto skutečných nácků narůstá a pokud prokuratura a policie včas nezakročí, může to dopadnou dost dramaticky. Stačí si připomenou Hitlerjugend, podobné akce v Sudetech a co se pak dělo. Vážně to nikdo nezastaví?

 

 Dodatečné doplnění: všimněte si, že nikde v mainstreamových médiích nejsou urážky Novotného občanům České republiky, kteří s hanobením nesouhlasí a hlavně s výkladem, že nás osvobodila americká armáda. A čtk  ani nepíše, jak sprostě nadávali "ti demokraté", kdy se podíl Rudé armády na osvobození vysvětloval. Prostě každý, kdo s tímto NOVÝM VÝKLADEM nesouhlasí, je dobytek a bolševik.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Parlamentní listy

  On to fakt řekl, to je tedy magor: lRudá armáda neosvobodila Prahu, dneska je historicky naprosto jasné, že jedinou starostí Rudé armády bylo vraždit vlasovce po Praze,“ přiložil. Rudá armáda dle něj „přes všechny své zásluhy“ nemá „opravdu na osvobození Prahy žádný podíl“

 • Jan Bittner

  Hodnotu článku výrazně snižují pravopisné hrubky. Chiby a Hitlerjugent? Děs.....

 • V odpovědi na: Jan Bittner

  Vážený pane, slovní obrat "to vážně nemá chibu" je znám desítky let, to není můj výmysl. Přesto děkuji za všímavost, "D" jsem opravil. Nebo se psávalo "chiba jako riba" na tabulích ve škole a bylo dvakrát podtrženo jako hrubka.

  Komentář naposledy upraven v před 3 měsíci od Petr Pokorný
 • Ladislav N.

  Pokud by armáda USA,Velké Britanie a Sovětského svazu nezachránila Prahu-Řeporyje tak by se pan Novotný vůbec nenarodil a nemuseli bychom vysvětlovat ve školách v česku jak to bylo za druhé velké Vlastenecké války a také v roce 1968 kde já s panem Novotným souhlasím!L.N.

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: Ladislav N.

  Ano, v roce 1968 to byla okupace a o tom žádná. Pokud všichni nebudeme psát pravdu a nezkreslovat dějiny, bude stále hůř. Pouze s tím rozdílem, že v roce 2004 se dohodla tlustá čára, Rusové se omluvili a dnes to čeští náckové zase vytahují jako provokační kartu a ohýbají dějiny osvobození 1945.