Dost dobře ani nechápu proč se TV Prima do toho patrně nákladného dobrodružství pustila...............
 

Tedy, jistěže bychom si konečně zasloužili profesionální, objektivní televizní zpravodajství, ale dost pochybuju, že k tomu vede cesta zrovna přes CNN, která má i doma četné kritiky. Ale ještě hůře se mi to jeví s těmi novými domácimi posilami - přestupy redaktorů z Novy a Seznamu.cz.

Zvláště pak problematická mi přijde ta transfuze z politicky úchylného Seznamu. Tihle vesměs pravdoláskaři se už dali slyšet, že se jim do Primy moc nechce, ale co dělat, když TV Seznam zřejmě finančně neprosperuje a zklamaný vlastník už do té bezedné díry, dál už jaksi nehodlá investovat.

S takovými posilami se evidentně vyhrát nedá!

Těm novým investicím jindy skromné Primy opravdu nerozumím také proto, že až doposud si ve sledovanosti zpravodajství, hodně překvapivě, držela druhou pozici za bulvární Novou, ale kupodivu před tím veřejnoprávním molochem, dotovaným miliardami z příjmu koncesionářských poplatků.

Zdroj: https://josefhavranek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=745792

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • ¨

    Nezapomenme, ze Prima prinesla porady, ktere by CT nikdy neukazala. O Rusku, o Putinovi. Vedle TV Barrandov mela odvahu tyto porady odvyilat.
    S prichodem CNN je konec. CNN patri k nejprolhanejsim vysilacum v USA. Bude ted svou 'kulturu' pestovat i u nas. Bude hlavne spocivat v rusofobii a v zamlcovani US zlocinu.

  • KL

    Kdo zna trochu historii vi, ze anglosasky svet se odjakziva vyznacoval neprekonatelnou podlosti, prolhanosti a zradou svych spojencu, kdykoliv se mu to hodilo.