Zadarmo se to dlouhodobě kvalitně dělat nedá. Aby nás informovala nezávisle. Aby si ji nikdo nemohl uplatit. Aby ji nikdo nemohl ovlivnit ve svůj prospěch. Potřebujeme nezávislou Českou televizi, nezávislý Český rozhlas," řekl dokumentarista a předseda výkonného výboru FITESu Vadas za jásotu posluchačů adorujících "vyváženost" Čt. Tu probruselskou!

 

Urážky, urážky, urážky a lži: a jak má potom veřejnost a my reagovat?

"Jednou budem dál", řval  jeden z pořadatelů akce. Jakýsi Ray Baseley, co se zasloužil o Českou televizi: "Českou televizi zasáhlo zvolení nových zástupců do její rady. A kvůli tomu jsme dnes také tady." A když nedáte víc, děkujeme, odcházíme, jakoby partička naznačovala...

Česká televize patří nám, bruselským svazákům a nikdo nám ji nevezme, ječely partičky z úderky Čt!

Nebylo by od věci udělat informační referedum, zda občané České republiky tuto bruselskou úderku ve veřejných médiích chtějí!

Fedor Bruoth, Ray Baseley - záhadní čeští pořadatelé, co tvrdí, že Česká televize patří jim

 

Kdo to je: Activist coordinator @milionchvilek Brand Designer CHECK OUT - iReporter, který si českou televizi nenechá vzít.

 Tento Activist coordinator Milionu chvilek se jmenuje... Tá da dá: údajný iREPORTER České televize Ray Baseley

To je on, Ray Baseley - Milion chvilek, co mu prý také patří Čt

Ray Baseley

adresa mého profilu: ceskatelevize.cz/ireporter/tv/ray-1
 

 

 A zde další, přečtěte si jeho názor

Není co dodat

 

A pak přišel výhružný soudružský dopis z Bruselu

European Centre for Press and Media Freedom.

Jestli nás neposlechnete, my si to s vámi vyřídíme. (Pošlou na nás tanky jako Leonid Brežněv?)

Tato soudružská úderka probruselská vyjádřila odpor proti volbám do Rady ČT a vzkázala poslancům, že je sleduje. Prý našim poslancům z Bruselu neschválili volbu do Rady Čt a drze si tam navolili, koho chtěli, i když se to Pirátům nelíbilo. My vám nařídíli zvolení Bakalova Klímy a vy zločinci z České republiky jste zvolili Luboše Xavera Veselého, Hanu Lipovskou a Pavla Matochu. Ta drzost. My, nástupci Brežněva z Bruselu si na vás posvítíme.  „Výsledek volby považujeme za znepokojivý vývoj vzhledem k udržení mezinárodních standardů a nezávislosti veřejnoprávní televize“.

Pokud však zvolíte zástupce Bruselu, bude Česká televize vyvážená, protože jedině Brusel je vaší zárukou.

 A parta 200 lidí demonstruje za Českou televizi v čele s...

Zajímavé, jak to spolu souvisí: všimněte si ČESKÁ TELEVIZE A MILION CHVILEK - ZDE MÁTE DŮKAZ

Ray Baseley

adresa mého profilu: ceskatelevize.cz/ireporter/tv/ray-1

Ray Baseley

✌🏻 Production coordinator @milionchvilek

 A už jsme doma - nenápadně...

 A stále se ještě divíte, jak je koordinovaná reklama a reportáž Milionu chvilek v České televizi?

 Pokud si rozklíčujete kdo nám spílá a sprostě vyhrožuje, kdo dělá provokace, kádruje, dezinformuje, likviduje názvy náměstí, útočí na Rusko a Čínu, přejmenovává letiště Ruzyň a staví lavičky, soudečky a záchůdky Václava Havla, neboli extremisté v počtu několika tisíc lidí, aniž deset miliónů občanů v referendu o tom smí rozhodnout, tak je snadné řetězce špíny dohledat. Naučtete se to, naši milí čtenáři. A pak si mohou manipulátoři manipulovat jak chtějí...

P.S. Odhad je, že systémem odměn si Moravec vydělává až 500 000Kč měsíčně, a zákon o informacích?  Za naše peníze se nám Moravec vysmívá do očí!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Podle tebe musi

  V odpovědi na: Pavel

  byt nas premier hola prdel, naprosto blby, neumet zadne reci, aby musel mit tlumocnika jako Sobotka!
  To by se vam vy svine libilo!
  Proc ti Babis vadi a jenom Babis? A ostatni zlodejstvo ne? Agrofert ma narok na dotace jako kazdy jiny podnik! Bezte s tim zalovanim do Bruselu uz do prdele, vy udavaci!!

 • Wolfram

  Tak to né! Exekutor na Moravce a vrátit všechny peníze, co Moravec vytuneloval v ČT!

 • Nebezpeci 5 G technologie

  Dejte prosim to video dal. Prumyslove giganty, ne vlady (!) dnes urcuji, co maji obcane pouzivat za technologie, ackoliv tyto nejsou atestovane jako zdravi bezpecne!!!! (Ceske titulky).
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=v2HHViOT6D4&feature=emb_logo

 • wolfram

  Další žebračenka: Karel Šíp (Feuerfeil) má z neznámého důvodu 15 let exkluzívní smlouvu s ČT. Sice mu již v roce 1986 pro přestárlost a knedlíkovost Československá televize zrušila pořad Hitšaráda (leden 1978 - prosinec 1986), s Horoskopičinami v 90. letech na NOVĚ také moc neuspěl, ale hopla, od roku 2005 je Šíp zase v ČT. Za každý díl nudné Všechnopárty (v délce 55 minut) dostává Šíp honorář přes 100 000 korun. Plus prodej lístků divákům na natáčení. Neuvěřitelné. Kam se hrabe kmotr Rittig na kmotry v ČT!

  Karel Šíp končí?! S koncem března má kvůli koronaviru padla! Po odvysílání dosud natočených premiérových pořadů zařadí ČT do programu jejich reprízy nebo díla se stejnou stopáží!
  21. března 2020
  https://stars24.cz/celebrity/ceske-celebrity/18293-karel-sip-konci-s-koncem-brezna-ma-padla

 • Nechte Sipa na pokoji!

  V odpovědi na: wolfram

  On umi, na rozdil nove generace, co se vsude cpe a je schopna oslovit jen sve vrstevniky.

 • dali

  V odpovědi na: wolfram

  Pokud pan Šíp končí, tak to je velká škoda, na ten pořed se dalo dívat, často velice vtipní hosté, i sám pan Šíp!
  Co má za peníze, se muže zajímat jen závistivý blb!!

 • Jedno natáčení Otázek Václava Moravce stálo 500 tisíc

  “Jedno natáčení Otázek Václava Moravce stálo 500 tisíc. V České televizi se nehospodaří dobře…” řekl poslanec Pavel Plzák (ANO) v dubnu 2019 na Xaverově internetové televizi. Pak ale Babišovci v říjnu 2019 zradili a schválili výroční zprávy ČT. Stačilo hlasovat ne, a Brumloboy, Kellnerův tunelář z PPF Petr Dvořák, od roku 2011 skandálně ředitel veřejnoprávního média České televize, politruk Moravec, miliardový zlodějský synek Železný, Fridrichová, Záruba, Witowská, Tvarůžková, Wollner by byli dávno pryč, že. Zrádci národa Babišovci.
  Dne 24. října 2019 poslanci schválili "Výroční zprávu ČT za rok 2016", tzn. schválili usnesení: "Poslanecká sněmovna Parlamentu schvaluje Výroční zprávu o činnosti České televize v roce 2016 dle sněmovního tisku 113."
  Hlasování poslanců
  https://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=71284
  Proti hlasovala jen SPD. Jediná SPD nezklamala, a poslanec ANO Juříček a tři poslanci KSČM, tímto jim za český národ děkuji. Zmíněný poslanec ANO Plzák se zdržel.

  Poslanec Pavel Plzák (ANO): „Co mi říkal kolega, který do té věci je zasvěcený víc, že např. jenom to, že Otázky Václava Moravce se točily na té Žižkovské věži, tak to stálo 500.000, jedno natáčení“.
  Zdroj:
  https://xtv.cz/archiv/jedno-nataceni-otazek-vaclava-moravce-stalo-500-tisic-v-ceske-televizi-se-nehospodari-dobre-rika-poslanec-pavel-plzak
  https://www.facebook.com/czechxtv
  Diskuze na facebooku:
  Milan: Půl mega za epizodu diskuzního pořadu?? To tam platí 50 litrů těm hostům, že dorazí?
  Tomas: Předpokládám, že o tom kolik lidí tam pracuje nic nevíš že?
  Iveta: Mě by spíš zajímalo, kolik za to dostal Moravec.
  Iveta: kolik ? Jak dlouho ? A za kolik ?
  Felix - a proč by Vás to zajímalo? Když se dozvíte, že dostal víc než Vy, tak bude alespoň důvod k nenávistným komentářům, že? Protože vidíte jen ty dvě odvysílané hodiny. Ale nevidíte ty desítky hodin příprav, kdy častokrát kvůli aktuálním událostem ty přípravy probíhají na poslední chvíli...
  Jiří: ne... 400 má Moravec a zbytek jsou běžné náklady
  Dusan: tohle neokecáš, draku ?
  Helena: Přece tam nebudou tlachat zadarmo.
  Milan: Tak nebuďte drzý a místo toho nás poučte.
  Milan: Samozřejmě, že je kolem toho dost příprav. Ale 500 tisíc je pořád dost velká suma na 2 hodinový diskuzní pořad, který se odehrává v jedné místnosti (téměř bez kulis). K tomu pár grafů, někdo udělá Moravcovi výtah znalostí jako přípravu. Je možné, že je to naprosto odpovídající cena za takový pořad, ale je to veřejnoprávní televize, tak se nesmí divit, že diváci žádají větší transparentnost.
  Iveta: Tak na tohle můj nervový systém opravdu není připraven....

 • Vase uvahy jsou na draka!

  V odpovědi na: Jedno natáčení Otázek Václava Moravce stálo 500 tisíc

  CT je cenzurovana US ambasadou, jestli to nevite. Jako vsechna media! Odejde Moravec, prijde jiny poskok majici stejne zadani.
  A nezavidte jim ty platy! Bezte to delat, kdyz to umite. Werichovi taky neprali ani 5 korunu co si vydelal. Cechacci jsou zavistiva a neprejici pakaz.

 • dali

  V odpovědi na: Vase uvahy jsou na draka!

  Přečtěte si po sobě co jste napsal za hloupost- ČT je cenzurována US ambasádou- máte pro ten váš žvást nějaký relevantní dukaz?? nemáte , tak laskavě nelžete! Děláte ze sebe jen hlupáka!!!!

 • dali

  Tady je evidedentní snaha páté kolony zlikvidovat ČT v dnešní demokratické podobě jaká je a prosadit, dosadit reportéry , komentátory, moderátory zpráv a komentářu s RUSKÝM přízvukem.
  A pan Moravec je jeden z nejschopnějších moderátoru ze všech tel. u nás a co má za peníze je mě jedno, jen chudák a závistivec se stará o mzdu jiných! Zbytečné obavy o jeho konci na ČT, jen zbožná přání nějakých hlupáku!

Nejnovější články