To, jak se vyjadřovali večer (a ne moc pozdě) Piráti, ODS, TOP 09 viz foto skutečně, ale skutečně nevypovídalo nic a dobré kondici naší "elity".

 

Po půlhodinové přestávce se někteří řečníci dostávali do stavu extáze a euforie, Stanjura šišlal, škytal a blekotal a asi by mnozí voliči chtěli znát výsledky testů na omamné a psychotropní látky. Škleby Kalouska také nevěstily nic úžasně převratného a vůdci Pirátů budili dojem návratu z opiátového doupěte. S Michálkem a Bartošem v čele.

 

Kalouskova píseň

 

Samozřejmě bez důkazů nikoho obvinit nelze, ale pokud by procházeli bezpečnostním rámem zaměřeným na omamné a psychotropní látky, občané by alespoň mohli seriozně posoudit, zda výlevy jsou aktuální stavy jejich duše a mysli, nebo zda v tom nemá prsty i nějaká psychiatrická náhražka.

My starší to totiž z minulosti známe...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dnes jenom same spatne zpravy.

  Nasi kreteni z rad opozice jsou malo. Vystrcil ODS jede na Tajvan a znici nam ksefty a vztah s Cinou uplne. Cesko vyhostilo 2 ruske diplomaty, aby jeste vice zhorsilo vztahy a znemoznilo tak ucast Ruska na dostavbe Dukovan.
  V jake zasrane zemi to ziju?

  Krátká URL:
 • m.petr

  V odpovědi na: Dnes jenom same spatne zpravy.

  Kdyby bureš podepsal smlouvu o temelínu s moskvou,dopadl by jako nečas.

 • Babisi a Petricku!

  V odpovědi na: Dnes jenom same spatne zpravy.

  Stydim za vas, vy ritolezecka prasata!

 • *

  V odpovědi na: Babisi a Petricku!

  Doufám, že se Rusko nebude pytlíkovat s vypovídáním dvou diplomatů z české ambasády, ale odpoví tvrdě!!! Například konfiskací hunsného chazarského lichváře velkozloděje Petra Kellnera (* 20. května 1964 Česká Lípa) v Rusku: PPF-R, ruská banka Home Credit & Finance Bank, podíly v ruských firmách, reality, obchodní centrum Nevsky v Petrohradě apod. Tak, jak Švýcarsko v roce 2013 zkonfiskovalo tunelářům Mostecké uhelné Koláček a spol. 13 miliard Kč na bankovních účtech ve Švýcarsku, trestný čin praní špinavých peněz, a odsoudilo je do vězení! Chááá! Základ podnikatelského impéria Petra Kellnera leží především v Číně a Rusku.

  12. ledna 2020 Skupina PPF připravuje obří realitní investici v Rusku
  https://www.e15.cz/e15-premium/skupina-ppf-pripravuje-obri-realitni-investici-v-rusku-1365902
  Víc než čtyři miliony zákazníků má Home Credit v Rusku a Kazachstánu, kde také firma výrazně expanduje a za rok 2017 vygenerovala zisk 222 milionů eur. V Rusku začal Home Credit jako první úvěrová firma sbírat biometrické údaje zákazníků, aby usnadnila půjčování přes chytrý telefon.
  https://a2larm.cz/2019/01/verejny-nepritel-petr-kellner/
  Právě obchody v Rusku jsou i z dnešního pohledu nejspornější. Kellner tam podniká ve finančnictví. Tedy v oboru, který podle znalců tamních poměrů vyžaduje kontakty v nejvyšší ruské administrativě, jejíž pověst – jak víme – je velmi špatná. Neexistují důkazy, že Kellner tyto kontakty má a jaké, každopádně však víme, že největší Kellnerova přízeň v české politice patří Václavu Klausovi, jenž vstřícností vůči Kremlu Vladimira Putina doslova přetékal. Přitom Kellner platí Klausovu privátní instituci – tzv. prezidentskou knihovnu, vstřícnost exprezidenta k autoritativnímu Putinovi tedy mohla být logickou protislužbou štědrému sponzorovi, jemuž jde v Rusku o obrovské peníze.
  https://www.respekt.cz/tydenik/2013/46/s-kellnerem-v-kuchyni

 • Z ruskeho pohledu

  V odpovědi na: *

  pomaha Keller Rusku! Rusko ma kvuli sankcim ztizeny pristup ke kapitalovym trhum a tak je Home Credit urcite pomoci. A co mate proti Putinovi? Tak ohromna rise se neda spravovat jako dekadentni zapadni tzv. demokracie, ktere zadne demokracie stejne nejsou. Jsou to jenom vazalske staty, kolonie USA. Nemaji ani svobodny a nezavisly tisk.. Putina zapad nenavidi, protoze je tak uspesny v zahranici i doma. Tam musi drzet v sachu proamericke prdelky. Putin je na rozdil od Gorbaceva a Jelcina pro Rusko pozehnanim. Zvedl ho z kolenou a udelal z neho moderni velmoc.
  Nevite nic o ksefte. Chcete-li nekde podnikat, musite mit pratele a styky. A ty Keller ma. Keller zehli zlomyslnosti, co prazsti politicti zradci Ceska a kreteni Rusum neustale provadeji. Ja mam dojem, ze pretekate idealismem a liberalismem. Asi byste byl stastnejsi v zemi neomezenych moznosti a demonstraci.

 • *

  V odpovědi na: Z ruskeho pohledu

  Úhlavní nepřátelé Ruska: lichvář Kellner a Babiš, protiruské žvásty, stržení sochy Koněva a 1. ukr. frontu, vyhoštění celkem 5 diplomatů (vymyšlený novičok březen 2018, přiblble vymyšlený ricin květen 2020).

  Krátká URL:
 • *

  "vůdci Pirátů budili dojem návratu z opiátového doupěte" Jj, přesně. :-)))

 • US Embassy Prague bude zítra protestovat

  pro kriminálníka smažku George Floyda.
  U.S. Embassy Prague 5 hod ·
  The death of George Floyd was a grave tragedy. As a country governed by the rule of law, the United States’ justice system will ensure that justice is served. The U.S. Constitution expressly protects the right of peaceful assembly and to petition for a redress of grievances, and we support the rights of those who peacefully express their views and concerns, including here in the Czech Republic.
  Olivia Sadler Can you comment on the non-gathering protest which will take place at the Embassy this Saturday?
  Paulína Vráblová Is the Saturday protest happening?
  https://www.facebook.com/USEmbassyPrague

 • Lzi made in USA jsou v tom textu Embassy

  V odpovědi na: US Embassy Prague bude zítra protestovat

  'As a country governed by the rule of law'? K uchechtani, protoze to plati jen pro americky plebs. Pro elity zakony neplati. Uz tam maji 150 tisic zapecetenych zalob na pedofily a kriminalniky patrici k elite a nic se nedeje.

 • Konev

  Upozornuji, ze starostove v Praze nejenom nechali odstranit sochu Koneva, ale i pametni desku k udalostem 1945, umistenou na Staromestske radnici.

Nejnovější články