Organizace spojených národů (OSN) v zájmu dosažení celosvětové genderové rovnosti doporučuje v rámci komunikace užívat genderově neutrální jazyk, který by zcela odstranil užívání mužských a ženských rodů, např. pro označení povolání. Toto genderové šílenství si zcela vážně osvojila i Evropská unie, která též v nedávné minulosti představila několik svých projektů, pomocí nichž chce odstranit přirozené role mužů a žen.

Hnutí SPD zásadně odmítá přijímat některé aktivity k dosažení genderové rovnosti tak, jak doporučuje OSN nebo EU. Rozhodně jsme pro celosvětové skoncování různých forem diskriminace žen a dívek, spočívající například v eliminaci všech forem násilí vůči nim ve veřejné i soukromé sféře, včetně obchodu s lidmi a sexuálního či jiného vykořisťování. Zároveň ale odmítáme v této problematice uplatňovat takové přístupy (dva jako příklad uvedu), ke kterým nás nabádá OSN a Evropská unie.
Organizace spojených národů je mezinárodní organizace, sdružující okolo dvou set států, v rámci které působí stovky komisí, které zaměstnávají dobře placené úředníky. Ti se dle jejich tvrzení zabývají nápravou nežádoucího stavu, v tomto konkrétním případě se jedná o potlačení prehistorické mužské dominance. Na svém twitterovém účtu OSN zveřejnila příspěvek, kterým propaguje užívání genderově neutrálních označení v angličtině oproti těm genderově zabarvených, jakou jsou třeba přítel/přítelkyně nebo manžel/manželka. OSN se také nelíbí názvy povolání obsahující slovo „man“; například hasič, policista, podnikatel nebo předseda (fireman, policeman, businessman, chairman), které by měly být podle OSN, přejmenováni.
Evropská unie je v tomto směru také aktivní (na rozdíl od řešení důležitých problémů), jako příklad uvedu podporovaný a financovaný projekt z Evropského sociálního fondu – Operačního programu Zaměstnanost, kdy bylo v rámci výchovy dětí v mikrojeslích doporučováno, jaké hračky mají děti používat a např. jaké pohádky jsou pro ně vhodné. To vše je vedeno snahou k odbourání vnímání rolí mezi muži a ženami u těchto nejmladších dětí.
Hnutí SPD nedopustí žádnou diskriminaci žen, a to ve všech oblastech naší společnosti. K tomu použijeme všechny zákonné prostředky, které přispějí např. k jejich větší bezpečnosti. Zásadně ale odmítáme šílená doporučení k odstranění nerovností mezi ženami a muži, která v poslední době stále více přicházejí z Evropské unie, a jak je z uvedeného příkladu zjevné, pozadu nezůstává ani OSN. Zatím se jedná o doporučení, ale v budoucnu by se mohlo jednat o sankcionovanou normu požadované světové a evropské kultury.
To my v SPD ale nechceme, neboť by to byla neúcta k našim společenským a kulturním tradicím, upevňujících naši národní hrdost a úctu k našim rodičům a prarodičům, kteří nás v tomto duchu vychovávali. V hnutí SPD budeme v tomto trendu vést naše děti a nedopustíme v tomto ohledu žádné nařizování, ať už se jedná o OSN nebo EU. Jsme hrdí vlastenci, kteří ctí tradiční přirozenou rodinu, tvořenou mužem a ženou, společně vychovávající děti. V tomto rodinném svazku mají nezastupitelnou roli ženy, matky, neboť ony mají dar rodit děti. Proto si našich žen vážíme, což jim nedokazujeme jenom v rámci Mezinárodního dne žen a při Dni matek, ale celoročně, a žádná nesmyslná doporučení, jak vnímat ženy, nepotřebujeme.

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Feminizace na postupu.

  Nejenom u nas, ale i na zapade postupuje diskriminace bilych a feminizace spolecnosti. V ramci stejnych moznosti pro obe pohlavi jsou do vedoucich funkci protlacovany zeny. Pomahaji v tom kvoty poctu zen ve vselijakych organech a zastoupenich. O kandidatovi tedy nerozhoduji co ma v hlave a jeho schopnosti, nybrz co ma mezi nohama.
  Tato praxe se dostala uz davno do podvedomi zamestnavatelu, zejmena ve sprave jsou uprednostnovane zenske uchazecky pred muzi. V rozhlase mate cele sekvence, kde moderator, komentator, reporter jsou vsechno zeny. Tento proces trva uz dlouhou dobu, aniz by si ho lidi vsimli.
  Stejne uprednostnovani cernochu pred bilymi existuje uz dlouho v USA. Urcite to neni dobry vyvoj.
  SPD na tyto veci otevrene poukazuje je jedina strana, ktera brani otevrene nase tradice a kulturu.
  Volme SPD!

 • V Rusku

  dali dokonce do ustavy, ze manzelstvi je svazek mezi muzem a zenou.
  Vylucuji tim ruzne formy manzelstvi treba mezi buznami a z toho pak plynouci soudni spory tykajici prav na dedictvi, na adopci. Je to ochrana spolecnosti pred postupujici dekadenci zapadu tykajici se pry existujicich 65 pohlavi, role zeny a muze ve spolecnosti, kde chteji tento rozdil vyloucit zavedenim pohlavne neutralnim oznacenim muze a zeny v pojmenovani a reci psane a mluvene!
  Je na case, abychom rekli dost temto prasarnam a 'vymozenostem' zapadniho liberalismu, Pride paradam, LGBT, duhovym vlajkam. Jestlize nebudou obcane aktivne vzdorovat teto dekadenci spolecnosti, ztratime sve koreny a svou kulturu!

 • Brain

  V odpovědi na: V Rusku

  Je vidět že o tom víš úplné prd, Gender =/= sex. SEX je v angličtině mimo jiné slovo pro POHLAVÍ. GENDER je to jak vás lidi vidí a ti pitomci jich udělali 65 protože rozdělili lidi na 65 podskupin SEXU (svalnatý chlap, hodně svalnatý chlap, zženštělý chlap, mužatka , potom ten NEUTRÁLNÍ (že to nejde poznat) atd).
  Jestli s něčím souhlasím tak to že měnit podle toho oslovování je blbost (navíc v češtině je něco takového gramaticky nemožné)

 • *

  V odpovědi na: Brain

  A to se studuje na genderových studiích na univerzitě?! Několik let?!

 • A k cemu je to dobre ty vedce?

  V odpovědi na: Brain

  Za chvili budou lidi rozdelovat podle delky penisu a prumeru diry zenske vaginy? Tyhle zanedbatelne mensiny kretenu co to vyzaduji jenom nasiraji lidi. Jsi asi taky jejich sympatizant.

 • *

  Stačilo hodit 51 % SPD jako Maďaři Orbánovi, a nemuseli bychom se zde rozčilovat, nad ničím.

 • Ja jsem pro.

  V odpovědi na: *

  Babisovi bych 51 % nedal, je to had. Okamurovi ano. Soucasna masaz obyvatelstva pomluvami Okamury a SPD v mediich to nedovoli. Ocernit, onalepkovat a zastrasit. Ukazi Cesi, ze pouzivaji vlastni mozek? Vzdyt nam ostatni opozice jenom skodi - Pirati jako sympatizanti Antifa jsou pro rozvrat spolecnosti, udavaji nasi zemi a politiky stale do Bruselu, ktery to musi vysetrovat dlouhe roky a neustale otravovat lidi. Ostatni nejsou lepsi. Podivejte se na tu pyramidu zradcu, pracujicich proti zajmu zeme a jejich obcanu dole v clanku! Ty nevolit, protoze je to destruktivni politicka sila, pracujici pouze s programem Antibabis. Nic prospesneho pro tuto zemi nedelaji.

 • *

  Zlodějský StBák a tetka Schillerová právě kradou 500 miliard, a SPD řeší gendery?! Medvěd 500 000 000 000,- , kterého si vypůjčí a rozdělí sobě a kamarádům....

 • Medveda na rozporcovani

  V odpovědi na: *

  dala do placu EK, ktera urcuje i porci pro Cesko. My muzeme pouze remcat a navrhovat. Jste demagog, szirany nenavisti k Babisovi a ANO. Ja vim, odkud tu nenavist mate. Jejich preference raketove rostou. A nechte SPD na pokoji, ti o porcovani nemohou rozhodovat jako opozice.

 • Medveda na rozporcovani

  V odpovědi na: *

  dejme vam, abyste rozdelil naseho medveda i toho od EK. To by dopadlo!

Nejnovější články