Žasneme, co se děje v USA a přitom naše policie pod Hamáčkem a Jourovou postupuje podobně. Takže západní "kultura" se nezadržitelně díky eurokomisařce dere k nám.

 

Incidenty, které vyvolaly v Přerově velké emoce, se odehrály minulý týden. Šlo o spory na Žerotínově náměstí i v Bratrské ulici, kde jedna skupina Romů házela po druhé v noci z oken věci, poškozeno bylo několik aut. Vedení Přerova před plným sálem řešilo bezpečnost ve městě kvůli nedávným incidentům znesvářených rodin olašských Romů.

Několik set lidí protestovalo, že vedení a policie za zdemolovaná auta a další výtržnosti netrestá a dělá pouze ty ty ty, zatímco u majority by byl trest okamžitě a sociální dávky se vyplácí všem, i co nechtějí dělat.

To hlavní ale Lidové noviny zveřejnily nakonec: policii hlavně zajímají nikoliv zdemolovaná auta, ale zda se někdo na sociálních sítích nevyjadřuje záporně o těch, co auta zdemolovali, protože tím se z vás stanou rasisté.

„Na základě vlastních získaných poznatků se také zabýváme "nenávistnými" komentáři na sociálních sítích a v případě, že zjistíme jakékoliv protiprávní jednání, budeme postupovat a řešit je v souladu se zákonem,“ řekla mluvčí Zajícová.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/vedeni-prerova-se-kvuli-incidentum-romu-dostalo-pod-palbu-kritiky.A200722_174847_ln_domov_ceh#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ln_domov&utm_content=main

 

To vážně nemá chybu: máte díky Romům zdemolované auto? Smiřte se s tím. Hlavně nenadávejte, protože vás za to policie potrestá. Jako rasisty. A Romové se vám vysmějí...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • cincila1

  Hlavně v souladu se zákonem tvrdě řešte úmyslné poškození cizího majetku.

  Krátká URL:
 • Karel Trefil

  Je to samozřejmě nesmysl. Nazývat věci pravými jmény NENÍ přestupek, natož zločin. Čili - vydržovat si nebo tolerovat zlodějsko-parazitickou verbež není ani humánní, ani normální. Je to zvrácené a úchylné, světe div se... Zmíněná verbež (tzv. "nepřizpůsobiví") patří samozřejmě do kafilerky, nikam jinam. Za celá staletí se nezměnili, zůstali parazitickou rasou, tedy objektivně škodnou. ☠️

  155
  Krátká URL:
 • pracovat.Za komunistu museli i cikani (!)

  V odpovědi na: Karel Trefil

  A slo to taky. Ted to nejde, bili dostavaji stale vice smazek do nuse a smazky krici, ze bilym budou vladnout. Konec spanku, probudte se, nez bude pozde!

  Krátká URL:
 • *

  To jsem zvědav, milí Češi, jak dostanete z Česka půl milionu slovenských Cikánů? A proč jim 30 let platíte ze svých daní bydlení a bezpracné povalování?

  Krátká URL:
 • Protoze Zeman jim zaridil v Cesku

  V odpovědi na: *

  stejna prava.

 • Turkické spiknutí proti bílé Evropě, bílé Británii, bílým USA

  Ve škole se neučí dějiny Mongolska a střední Asie, tak ani nevíte, kdo útočí na Evropu. Nejsou to žádní Židé, židé, Semité z Blízkého východu, ale Turci, jako už 1 500 let. George Soros je Turek.

  Vznik Izraele v roce 1948 iniciovali potomci turkického kmene Chazarů, hlásící se k judaismu. Ale většina z turkických národů jsou sunnitští muslimové.

  Turci pocházejí z Mongolska. V 5. století se Turci vydali z Mongolska, kde se cítili utlačovaní Mongoly, na západ a obsadili stepi střední Asie. Na území Slovanů, v dnešním jižním Rusku, jižní Ukrajině a Krymu, vytvořili Chazarský kaganát. Chazaři zde žili paraziticky z vymáhání daní od zotročených slovanských kmenů a vymáhání cel od mezinárodních obchodníků na Volze, když jim obchodník nezaplatil clo 1/10 zboží, zavraždili ho. Tím Chazaři narušovali mezinárodní obchod na trase Orient - Kyjevská Rus - Skandinávie a všichni jich měli plné zuby. Chazarský kaganát rozprášil v roce 965 princ Svjatoslav z Kyjevské Rusi, syn knížete Igora a kněžny Olgy (sv. Igor a sv. Olga) se slovanskými a vikigskými bojovníky. V polovině 19. století Rusko kolonizovalo střední Asii a vytvořilo zde Turkestánskou gubernii s hlavním městem Taškentem. Od dubna 1918 nahradila Turkestánskou gubernii Turkestánská autonomní sovětská socialistická republika. Kvůli snahám o odtržení a vytvoření Velkého Turkestánu pod vedením osmanského ministra války, generála Envera Paši (1881 Istanbul - 1922 poblíž Dušanbe) byla rozdělena v roce 1924 na menší svazové socialistické republiky. Ty získaly nezávislost při rozpadu Sovětského svazu v roce 1991.

  V 15. století Turci dobyli Byzantskou (Východořímskou) říši. Byzantské říše se státním pravoslavným náboženstvím, státním jazykem řečtinou a hlavním městem Konstantinopol, s obyvateli Řeky, Armény a Slovany padla roku 1453. Turkům hloupě pomáhali Benátčané a Janované, kteří jim pronajímali své lodě. Z Byzantské říše si udělali Turci Osmanskou říši, dnes Turecko a Istanbul. Následovala expanze Turků na Balkán a do střední Evropy. Ve druhé polovině 16. století již byla většina balkánského poloostrova pod kontrolou Turků. Turci ve své expanzi do Evropy dále pokračovali a dvakrát se neúspěšně pokusili oblehnout i Vídeň, a to v roce 1529 a znovu 1683.

  Turků je přes 200 milionů. Turkuti (též Gökturci, Modří Turci, Nebeští Turci) měli v 5. století 12 kmenů:
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Turkuti
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Karlukov%C3%A9

  13. "ztraceným kmenem" jsou Cikáni v Indii, též zvaní dalitové, nejnižší nejchudší kasta. Z Indie část dokočovala přes Balkán do Evropy. Zatímco nejvyšší indická kasta Brahmáni jsou dodnes podobní Evropanům, Cikáni mají turkické rysy.

  Proto jsou Cikáni od roku 1989 tak hýčkaní, celoživotně nepracující na sociálních dávkách, preferovaní v Superstar televize Nova. Jsou to jejich soukmenovci, soukmenovci vládnoucí turkické zlodějské mafie. Oni vědí vo co gou a poznají se hned.

  https://www.blesk.cz/galerie/zpravy-politika/750428/sedminasobna-babicka-klausova-resila-neveru-a-slovensko-ji-nabidl-zeman?foto=0

 • Think tank v USA objevil, ze nejvetsi

  V odpovědi na: Turkické spiknutí proti bílé Evropě, bílé Británii, bílým USA

  chaos bude uprednostnovani tmave rasy pred bilou. BLM, diskriminace belochu v USA a GB jsou jenom zacatek toho, co prijde. Syrsky aktivista rika, ze arabska rasa je predurcena vladnout bilym.

 • Rusove se odjakziva museli

  V odpovědi na: Turkické spiknutí proti bílé Evropě, bílé Británii, bílým USA

  zabyvat vselikou chatrou a pakazi, ktera jim skodila jako Chazari. Kazdych sto let zkousi zapad dobyvacnymi najezdy si Rusko podmanit. Pokazde dostal priserne pres drzku a Rusove ac meli velke ztraty je pak zdvorile jeste doprovodili domu do Parize a do Berlina. Ted vidi, ze udelali chybu, ze to zapad chce zase zkusit, jestli nevyhraje. Tentokrat uz Rusove zustanou a vsechny rusofoby poslou do tabora jako Cinani Ujgury na prevychovani. To bude u nas jekot v kavarne! A nejenom tam! Vsechny je zname, neprevlecou se!

 • Kandidat na prezidenta Pavel

  objizdi s Kolarem st. ceska mesta a predstavuje se jako kandidat. Uz jenom to duo byvalych komousu, zaprisahlych rusofobu a peoamerickych lizacu je unikum.
  Ze pry bombardovani Srbska skrze NATO byla pry ochrana pred genocidou. Uranove bomby a 500 mrtvych civilistu a deti! Takova pakaz chce byt nasim prezidentem. Ano i Kolar s tim koketuje.
  Lidi prestante chrapat, jde do tuheho. Tihle zmrdi se cpou na hrad!

  Krátká URL:
 • Pro mne jsou stale cikani.

  Patrili k nejnizsi kaste v Indii, t.zv. nedotknutelnym. Protoze ani Indove nemaji parazity radi, vandrovali na zapad. Jmeno Romove si sami dali na sjezdu v Londyne nekdy v 70 letech. Nejsme povinni ho pouzivat.