I když Chemapol, Junek a vytunelování směrem k Lucerně, ze kterého tyje Dáša Havlová a její rodinka není  základem obvinění které páchali a páchají zločinní politici na českém lidu, to šílené a zvrácené je jinde: zablokovali nám vývoz díky jejich fantasmagoriím a obyčejný lid to zaplatil a platí.

 

To je daleko horší a děsivější:

v roce 1989 jsme měli většinu vývozu orientovánu na východ. Od SSSR po Sýrii. I vývoz zbrojního průmyslu byl obstojný. Pak přišel Václav Havel že ruší NATO, už bude věčný mír a tak přestaneme tanky a zbraně vyvážet. Slováci na něj házeli rajské, vajíčka a kamení, ale fanatický prezident Havel to dokázal totálně zničit. George Busch byl nadšením bez sebe, dával Havlovi pusinky a... Zbraně, které jsme vyváželi my, nahradily firmy z USA. To fakt nemělo chybu. A to nebylo vše: obrovský vývoz do Ruska, Sýrie a dalších východních států měl být zastaven na příkaz George Busche a Evropského společenství, kam jsme měli vstoupit. Prý jsme vývozem pomáhali totalitním režimům a tak obchodovat s nimi směly pouze USA, Francie, Británie a Německo.

Další zločin zločinů bylo totální obrácení vývozu z východu na západ, totální propojení a následné vydírání západem.

Nikdo soudný nekritizuje zvýšený vývoz na západ, to byla skvělá věc českých dělníků, kteří rychle nahrazovali zastaralou výrobu novými stroji a technologiemi. Ten zločin byl v tom, že jsme museli opustit současně východní trhy a naše místo nadšeně zaplnilo Německo, zatímco Helmuth Kohl se smál, až se za břicho popadal, jací debilové to blokují. (Jmenovitě různí Havlové, Kocábové, Žantovští a další si dohledejte)

V těch zločinech proti českému národu byl u několika výrobků objektivní důvod a vláda Klause si s tím nevěděla rady: SSSR, potažmo Rusko spělo k defautu, který vyvrcholil v roce 1999 pádem Jelcina a příchodem Putina, takže bylo třeba, aby vláda a banky měly pevné nervy a to ne vždy šéfové po tahanicích vydrželi. Ale to lze pochopit a omluvit: mnohé ruské firmy platily až po roce a na profinancování měli kapitál především Němci. Jinak jsme ale zastavili vývoz na příkaz USA do všech platících východních států, ač tam naše strojírny a další vývozní celky se značkou "Made in Czechoslovakia" měly excelentní zvuk. A Havel se v konečníku USA tetelil.

 

A sankce, lokajská poslušnost splnit ještě víc než USA žádají pokračuje: nesmíme vyvážet to a ono, nesmíme dovážet levné zboží z Ruska, nesmíme vyvážet do Ruska neb je vše strategické a nyní i do Číny. Prostě pokles dovozu a vývozu na východ už nám nikdo nedoplatil a nedoplatí! A dokonce máme kupovat předraženou americkou ropu a plyn!

 

A to byl ten zločin: Kdybychom se nestali montovnou západu, dále bychom vyváželi nejen na západ ale i na východ, důchody nemusely být 10 000 - 15000Kč, ale 20 - 30000Kč! A o tom zločinu se urputně mlčí!

A Vystrčil? Stejná špína vůči Čechům: západní státy budou jakoby stát za extremistickým Vystrčilem a za jeho zády budou čekat výhody, které z našeho odchodu pro Němce a západní země zůstanou. A nám nikdy Číňané nic špatného neudělali, naopak Čína byla proti okupaci v roce 1968 a i USA ji schválily! Dnes se to jakoby zapomnělo.

Přece ale takový politik MUSÍ NÉST NÁSLEDKY, pokud občany země tak děsivě poškodí.

Vážně to není vlastizrada na doživotí?

 Měla by se Lucerna, Terasy Barrandov a další vrátit lidu jako reparace za zločiny po roce 1989?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Co jsme ziskali po pretahnuti na zapad?

  - Ztrata suverenity po odpojeni se od CCCP vstupem do EU a NATO
  - Likvidace tradicnich vyrob, firem a koncernu jako CKD , plzenska Skoda, kladenska Poldi, atd.
  - Likvidace zbrojarskeho prumyslu na Slovensku Havlem (Vyroba tanku).
  - Prodej vodnich zdroju a vseho co se da zpenezit za pomoci ceskych oligarchu/zlodeju a politiku
  - Prodej bank a financnich institutu do zahranici
  - Odliv nezdanenych zisku do zahr. petkrak vic jak ziskavame z EU
  - Niceni skolstvi inkluzi a LGBT liberalismem
  - Valceni v NATO v zajmu USA za nase penize vsude po svete. Doma neni armada, aby nas chranila
  pred invazi ekonomickych migrantu a EU nam nuti kvoty.
  - Musime prejimat opatreni EU a NATO ktera jsou proti nasim zajmum a nevyhodna pro nas
  - Musime kupovat americke produkty a zbrane i kdyz jsou jinde lepsi, kvalitnejsi a levnejsi
  - Likvidace zemedelske vyroby, spoustu musime dovazet, nejsme sobestacni
  - Zadluzenost statu, vysoka zadluzenost obyvatelstva
  - Nase media ted plivou na vychod a do Asie.

  Zato muzeme cestovat a jeste stale rikat svuj nazor. Musime ale lezt do zadku USA. Jednu rit jsme vymenili za jinou.
  Tajvanec a poskok USA Vystrcil nam ukazal, ve ktere riti se nalezame.

 • Navalny, Vystrcil, pandemie, atd.

  jsou pouze kourovou clonou, na jejimz pozadi se chysta 2. vlna migrace ekonomickych vyzirku a nasilniku z Afro-Arabie do Evropy. Prevazne muslimske viry a zalozeni. Projekt premeny Evropy na Kalifat tedy nebyl zastaven. Frontex, financovany EU misto toho, aby branil Evropu pred cluny paseraku migranty lovi a vysazuje v Evrope. EU naraznikovym zemim Recku a Italii, Malte nepomaha v obrane Schengenu, nybrz jeste nuti tyto zeme migranty prijimat a starat se o ne. Situace v taborech je tam katastrofalni a nebude dlouho trvat a zacnou je zase prerozdelovat pod nalepkou pseudohumanismu.
  Jestlize Evropa neprocitne z letargie a nebude se branit, vypukne zde revoluce, ktera vse smete. Asi je to tak naplanovano. A stacilo by pouze cernym vyzirkum oznamit, ze dvere jsou zavrene a ze nasilim se sem nikdo nedostane. Ozbrojena moc na hranici Sengenu tomu zabrani a vsichni se budou vracet. Zadost o azyl bude prijata jen tehdy, ma-li zadatel cestovni pas. Ostatni se budou vracet tam odkud odpluli. Nemaji duvod se sem cpat, nikde neni valka a utlak v zemi neni duvod pro jeji opusteni a narok na azyl.
  Lide procitnete uz konecne. Tentokrat bude nutne vyjit houfne na ulici a vyzadovat zmenu migracni politiky EU a vlady. SPD uz oznamila investice do migrantskych center. Vse je organizovane a pripravene. Davaji nam nahubky, abychom k tomu mlceli. Nebudeme!!!!!

 • *

  V odpovědi na: Navalny, Vystrcil, pandemie, atd.

  Když bílí muži odmítají bojovat a chránit teritorium Evropu a USA? Asi boj nechávají na důchodcích, ženách a dětech, jak vidět.

  28. 8. 2020 Kenosha, stát Wisconsin: V USA obvinili sedmnáctiletého mladíka, že střílel na demonstranty BLM - antifa
  "Vyšetřovatelé obvinili ve čtvrtek večer 17letého mladíka Kyle Rittenhouse ze střelby ve městě Kenosha v americkém státě Wisconsin, kde se odehrávají protesty. Kyle Rittenhouse čelí podezření, že zastřelil dva protestující a jednoho zranil. Pokud se jeho vina prokáže, hrozí mu doživotí."
  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/v-usa-obvinili-sedmnactileteho-mladika-ze-strilel-na-demonstranty-40334625

 • Josef Stalin

  BĚŽ DO PÍČI :D

 • Čech

  V odpovědi na: Josef Stalin

  Ono se každému nelíbí v tvém zahnívajícím otvoru.

 • Josef Stalin

  V odpovědi na: Čech

  V Rusku? :D

 • Josef Stalin

  Jako chapu ze jsou dve strany barikady, ale tenhle clanek je takova hovadina ze bych jej nemohl akceptovat i kdybych byl na vasi strane. Meli byste se vic snazit, vsem jste akorat pro smich. I kdyz, vase cilovka je nejspis s IQ pod 80 :D tohle si nemysli ani v Rusku. Ani sami Rusove nejsou tak tupi :D tem je nejaka politika vicemene u prdele. Jo na pysku to se v Rusku vzdycky mlelo, ale skutek utek. Jedina jejich zbran je ta zima co tam maj. Tak prosim, dalsi clanky, prinasi mi skodolibou radost to cist :p :p :p . Jestli nema nekdo neco lepsiho na praci nez psat tyhle kraviny, jeho zivot postrada smysl. Uprimnou soustrast.

 • Toscana

  Tak dělníci rychle vyměnili staré stroje za nové a za nové technologie. Hm, tak to musel psát někdo z blbšule. A majetek Havlů je lidu? Zalezte komouši do díry a tam chcípněte.

 • neha sharma

  I am glad to found this wonderful article all the info you share with us very informative and helpful for us, keep it up.
  Mumbai Escorts

Nejnovější články