A toto by měli udělat všichni slušnější politici: čert vem Moravce, Vrábela, Jourovou, extremisty a cenzory. Na veřejnoprávní televizi máme právo všichni a nikoliv banda přátel Moravce a Dvořáka, potažmo dalších extremistických redaktorů a redaktorek či moderátorek Čt!

 

Pane Babiši, po dlouhé době jste u lidí zabodoval!

 

Nechť Moravec a celá jeho pokřivená televize táhne a je čas zastavit výpalné pro tuto Pirátsko - TOPskou separátní sedlinu!

 

A Moravec lhal: Babiš je prostě na Primě, extremisty Dredy se nebál!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Bartoš je odporná smažka a Sorosův poskok

  George Soros od roku 1994 věnoval 200 milionů dolarů na legalizaci drog. "I když se vše navenek jeví jako hnutí a iniciativa obyčejných lidí, hnací silou za celou legalizací či už léčivého nebo rekreačního konopí není nikdo jiný než sám George Soros."
  Proč to Soros dělá? Aby se stal hlavou (legalizovaného) obchodu s drogami a vydělával na tom miliardy, tak jako Al Capone a Lucky Luciano.

  2.10.2014 An Inside Look At The Biggest Drug Reformer In The Country: George Soros
  https://www.forbes.com/sites/chloesorvino/2014/10/02/an-inside-look-at-the-biggest-drug-reformer-in-the-country-george-soros/
  27.10.2010 Miliardář George Soros v úterý daroval milión dolarů (téměř 18 miliónů korun) na kampaň za legalizaci marihuany v Kalifornii. Ve státě se příští týden zároveň s volbami do Kongresu uskuteční hlasování občanů o legalizaci drogy.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/miliardar-soros-dal-na-kampan-za-legalizaci-marihuany-milion-dolaru-65856
  27.2.2009 George Soros a Clintonovi se podílejí na obchodu s kokainem a kolumbijskými drogovými kartely
  https://www.youtube.com/watch?v=em9yOIIRYcU
  Od roku 1994 má Soros pracky v praní narkodolarů v Kolumbii, kdy Soros vynaložil své offshore finanční prostředky na podporu kokainového kartelu v Cali proti vládě USA. V lednu 1994 prodala kolumbijská vláda 75% podíl v Banco de Colombia za 432 milionů $ Sorosovým kumpánům, rodině Gilinských se sídlem v Cali v Kolumbii - Isaac Gilinski a jeho syn Jaime Gilinski. Banco de Colombia byla dlouho identifikována americkým Úřadem pro potírání drog (Drug Enforcement Administration, zkratka DEA) jako pračka pod kontrolou kolumbijských obchodníků s drogami, ve spojení s Eagle National Bank of Miami, Florida. Poté v květnu 1994 požádali Gilinští kolumbijskou vládu o povolení k prodeji 9 % akcií Banco de Colombia. V srpnu 1994 Soros investoval odhadem 70 až 80 milionů dolarů a stal se menšinovým vlastníkem s 9% podílem. Sorosův muž Jaime Gilinski byl předsedou správní rady; Gilinski také získal podíl v Eagle National Bank na jižní Floridě.
  https://www.drugfree.org.au/images/pdf-files/library/soros/George_Soros_Nailed.pdf

 • *

  narkobyznys........

 • *

  Za rok vyhrají parlamentní volby Piráti? Petr Holub: Piráti jsou v dnes v Česku jedinou stranou mladých bez ohledu na to, z jakého prostředí pocházejí, a před rozhodnutím, zda volit, nebo nevolit Piráty, stojí každý, kdo se narodil po roce 1985.

  Italská obdoba Pirátů je Hnutí pěti hvězd (Movimento 5 Stelle, M5S), v Itálii nejsilnější strana, v březnu 2018 vyhrálo Hnutí pěti hvězd v Itálii parlamentní volby s 33 % voličů. Dnes, po dvou letech vlády, se těší podpoře už jen 16 % lidí. Program mají Piráti a Hnutí pěti hvězd stejný: migrace, legalizace pěstování konopí, digitalizace, boj s korupcí bla bla bla. Jsou to strany:
  Liberální
  Postmoderní
  Catch-all party
  Blízko následujících stran a hnutí: European Pirate Party, Occupy movement, Evropské hnutí 15-M (indignados)

  Hnutí pěti hvězd vyhrálo v roce 2018 díky tučnému předvolebnímu slibu: tzv. občanský příjem, zaručený příjem 780 eur (20 000 Kč). O nový druh sociální podpory mohou žádat všichni Italové, jejichž příjmy jsou nižší než částka 780 eur, a jsou tedy pod hranicí chudoby. Pokud úřady příslušnou žádost schválí, stát dotyčnému příjem do této výše dorovná. Hnutí pěti hvězd také prosadilo premiérem neznámého právníka Giuseppe Conteho.

  Přesně to samé dělají i Piráti, v programu v parlamentních volbách 2017 měli tzv. nepodmíněný základní přííjem: Úplně každý občan bude pravidelně dostávat od státu peníze, které vystačí na živobytí. “Starobní důchody rušit nechceme a je nám jasné, že některé adresné sociální dávky přetrvají. Ale například není nutné, aby nepodmíněný základní příjem dostávaly v plné výši také děti,” nachází úsporu Ferjenčík.

  Haha. V roce 2017 si toho voliči nevšimli. Ale za rok? Volby se tak mění na korupci voličských skupin na účet státního dluhu.

 • apurvabajaj

  this article was very helpful and useful here I have found so many informative stuff about my knowledge I need.
  Escorts in Pune

 • Anna

  Naprostý souhlas, zakázat piráty a topku, psolat je za mříze i s tím snoplemmoravcem

Nejnovější články