Takto vznikají nadávky o tupých Pražanech, ale kdejaká "vohraná gramodeska" se tady z celých Čech a Moravy válí. Jenomže kdo by se neválel - nic nedělat za 100 000 Kč měsíčně a létat na Tchaj-wan jako další senátoři...

 

A slyšeli jste o tom, že by svatá žena Mirka Němcová  řekla:

je mi trapně, stydím se. Celé dny se válím a pro Českou republiku nic nedělám, jenom občas zvednu ruku, tak si tak šílený plat nezasloužím a 75 000Kč měsíčně dám Romům, aby se měli lépe. Přece když to vyřvávám, tak jdu příkadem: jsem svatá žena a pindání přeměním v bohulibý skutek.

 

Pokud se mýlím a senátní plat někdo posílá pro skutečně potřebné, tak se hluboce omlouvám. U většiny totiž jejich chamtivost a nenažranost ještě značí natažené pazoury po dalších pašalících. Senát je prostě odpad a k takovému se tak také musíme chovat!

Senát bez jejch souhlasu zrušit nelze, ale můžeme odhlasovat, že to budou dělat dobrovolně z lásky k bližnímu svému, jak to celou dobu hlásají: proč takový návrh už není na stole? A vrátila by se pak svatá žena Němcová jako knihovnice na Moravu na  Vysočinu, kdyby už v Praze nemohla hrabat a příděl 100 000 Kč by jí zmizel?

Vážení čtenáři, odpovězte si sami...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Proto volby jenom jeden den.

  V odpovědi na: VŽDYŤ TO JE VOLEBNÍ PODVOD!!!

  A nakonec se postarat o nezavisle pocitani hlasu.
  Zfalsovane volby do senatu a odsunuti vitezu voleb ANO v krajich do opozice koalicnimi slepenci musi skoncit. Jinak lidi uz nikdo k volbam nedostane! Jejich vule je porazenymi stranami zaslapana a volby se mohou falsovat!

 • Žádám vás, abyste neuznávali tyto drze zfalšované volby

  Běloruská opozice také označila prezidentské volby v Bělorusku za zfalšované a vítězství Lukašenka odmítá. Přesně tak my odmítáme Němcovou (ODS) a žádáme její rezignaci!

  Např. v roce 2012 je CHYTILI PŘÍMO PŘI ČINU v senátních volbách v Šumperku!
  Komunistickému kandidátovi Františkovi Mencnerovi (za KSČM) volební komise, okrsek číslo 26 v Šumperku "odebrala" všechny hlasy a napsala mu nula hlasů, celkově pak skončil v prvním kole na 3. místě a nepostoupil do druhého kola senátních voleb. Do druhého kola postoupili Zdeněk Brož (za KDU-ČSL) a Miloslav Vlček (ČSSD). Ale Nejvyšší správní soud v Brně nenařídil nové volby a zamítl návrh stěžovatelů na neplatnost senátních voleb v obvodu 65 – Šumpersko, Jesenicko. Ačkoliv nebylo jisté, jestli Mencnerovi (za KSČM) nesnižovaly počty hlasů i jiné okrskové komise, v nichž působili lidovci - volební komisaři. Senátorem se stal profláklý šumperský korupčník Zdeněk Brož (za KDU-ČSL).
  https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/muz-zpochybni-u-soudu-senatni-volby-v-sumperku.A121017_1842112_olomouc-zpravy_stk

  Jak řekl Ing. Karel Berka, rodák ze Žižkova, předseda občanského sdružení Občané za svá práva v Praze, z. s.:
  "Prvním a zásadním úkolem v parlamentu je změnit volební zákon tak, aby se nedaly falšovat volby, tak jako doposud. Jedná se o to, že pokud je možnost falšovat volby jako nyní, např. z pátku na sobotu, kdy je volební schránka po dobu deseti hodin v rukou represivních orgánů státní moci, tak potom volby nevyjadřují vůli lidu. K moci se dostane tudíž skupina osob, která nemá reálný mandát k vládnutí (tzv.mafie). V tom případě nelze zaručit, že změna vlády se neuskuteční demokraticky (nenásilnou cestou) ale opět cestou násilnou, ale to si přece nepřejeme."
  "Druhý, naprosto krizový problém, který se dotkne každého obyvatele Prahy 3, je zadlužení České republiky, které se již blíží 2.000.000.000.000 Kč, to je dvou bilionů Kč. K tomu přistupuje zadlužení hl.m. Prahy, které činí na jednu čtyřčlennou pražskou rodinu 130 000 Kč navíc k zadlužení státu, a to až do roku 2042. Takže nejen tato generace, ale i naše děti a vnuci budou splácet toto ohromné zadlužení, které způsobila polistopadová vládní garnitura. Nejhorší na tom je, ani vláda, ani hl.m. Praha nemají vůbec žádný plán, jak a kdy začít dluhy splácet. Pod vedením ODS a TOP 09 Praha splácí dluhy tak, že na splácení vlastních dluhů berte další dluhy. Vyrážení klínu klínem, jak říkali naši dědové."
  "Pokud budou voliči, ve zfalšovaných volbách, opět volit strany, které nás takto zadlužily a dále zadlužují (ODS,ČSSD, ZELENÍ, TOP 09, KDU-ČSL) skončíme v brzké budoucnosti jako Řekové a nyní již i Španělé. Cesta k bezdomovectví pro mnohé z Vás je otevřena."

 • Bomba! Pandemie COVID-19

  je podvod, je to normalni chripka. Testy PCR jsou neprukazne, ze osoba skutecne vir ma. Opatreni poskozuji hospodarstvi a obcany.
  Skupina mezinarodnich pravniku ted pripravuje hromadnou zalobu na WHO a instituce a vlady, kteri lockdown zpusobily a i nadale udrzuji opatreni, omezujici hospodarstvi a svobody obcanu.
  Babis a jeho vlada musi zacit okamzite jednat, protoze skody nakonec zaplatime my, obcane.
  Okamzite zrusit nouzova opatreni!!!
  V nasledujicim videu se dozvite podrobnosti od nemeckeho pravnika, clena nemecke a kalifornske advokatni komory Reinera Fuellmicha. Video je v anglictine s ceskymi titulky.
  I nase vlada bude tedy celit pozadavkum kompenzaci a ujmy za sva vyhlasena opatreni.
  https://www.youtube.com/watch?v=yZ0IFN6VRmU&feature=emb_logo
  Dejte prosim dal a zaslete to politickym stranam a vlade CR.

 • A Babis chce vyhlasit

  V odpovědi na: Bomba! Pandemie COVID-19

  druhy Lockdown! Jsou to opravdu slepe loutky EU a WHO, nebou chrapou v urade?

 • *

  V odpovědi na: A Babis chce vyhlasit

  Rozkaz z nejvyšších NWO míst zní: příští vládní koalice Piráti a Stan. Babiš a Schillerová už jen dokrádají, nakradené miliardičky převádějí do Lichtenštejnska a Babiš a Schillerová se odstěhují na břeh Ženevského jezera vedle Bakaly. I hodí se i každý měsíc miliarda z ANTIVIRUS na mzdy firmám z Agrofertu se potkanovi Babišovi, přece je tu nenechá ležet, čau.

 • CHTĚJÍ OBRAT ČECHY O ÚSPORY A MAJETEK

  V odpovědi na: Bomba! Pandemie COVID-19

  Proto vyhlašují lockdown, uzavření všeho. Babiš a lichvář Kellner chtějí uzavřít ekonomiku, lidé budou nuceni utratit své úspory, majetek, zadlužit se u lichvářů a nakonec přijde Prymula s konečným řešením - se 3 miliony závadných vakcín od AstraZeneca, které obsahují geneticky upravený opičí adenovir AZD1222 (!), aby vyčistil český prostor. Vakcíny by měly být k dispozici zhruba na jaře 2021. Nejdřív oberou Čechy o úspory a majetek a nakonec o život.

  Stejně to běží všude po Evropě. Všude po Evropě to už začalo. Důvod je stejný jako migranti. Genocida bílých Evropanů.

  Vždyť nacistický kolaborant Soros to má vyzkoušené už z Maďarska, kde jako 13letý na jaře 1944 pomáhal zavraždit 1 milion svých soukmenovců maďarských židů, Soros roznášel po Budapešti povolání do transportu do Osvětimi a podílel se na konfiskaci jejjich majetku. A prošlo mu to, dokonce i získal v roce 1956 povolení k pobytu v USA a v roce 1961 americké občanství.

 • *

  Doporučuji, předejte Interpolu fota všech 281 rádoby "českých" politiků, včetně Babiše a Mirky stojedničky.

 • *

  AGROFERT nevlastní Babiš, vlastníkem je MOSSAD jako dědická organizace Marka Riche. Jen více takových Babišů a Kožených, že?

  „Pan premiér (pozn. - bílý kůň Babiš) obzvláště rád investuje do švýcarských firem a švýcarských nebo lichtenštejnských fondů. Své peníze dává do zlata či do firem vyrábějících cukrovinky nebo čokoládu, jako je Nestlé. Investuje do švýcarského výrobce výtahů Schindler, do švýcarského producenta koupelnové keramiky Geberit nebo do ženevské firmy SGS, která zajišťuje inspekční či certifikační služby. Také další jeho investiční cíle, přepravní firma Kühne a Nagel nebo farmaceutická ikona Roche, sídlí ve Švýcarsku,“ hodnotí Babišovo investiční portfolio hlavní ekonom společnosti Cyrrus Lukáš Kovanda.
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/babis-prijem-hnuti-ano-dluhopis-agrofert-investice-svycarsko_1808170600_pla

  Kdo byl El Matador Marc Rich (*1934 - †2013), původním jménem Marcell David Reich z belgické židovské rodiny?
  The world is better off without Marc Rich – but his heirs still control the price of almost everything
  https://www.spectator.co.uk/article/the-world-is-better-off-without-marc-rich-but-his-heirs-still-control-the-price-of-almost-everything

 • Pandemie COVID-19

  je podvod svetoveho vyznamu, protoze narust infekce je dan neprukaznymi PCR testy, ktere neidentifikuji virus. Tak se lide oznacuji jako nemocni a jsou posilani do karanteny, omezuji se svobody a hospodarstvi. Ackoliv tedy pocet nakazenych progresivne roste, zustava pocet umrti na nizke hladine, je konstantni. Proto jsou opatreni zbytecna, musi byt odvolana a vakcinovy silenec Prymula uvolnen z funkce.
  Duvody jsou shrnuty ve videu s ceskymi titulky:
  https://www.youtube.com/watch?v=U77VxlSH7U0&feature=emb_logo

  Nikdo nerekne, ze kral je nahy. Politici hraji v tomto podvodu vyznamnou roli. Likvidaci hospodarstvi nouzovym opatrenim a lockdownem nas pohrbivaji za ziva!

 • Zlodejka rohliku a nenavistna

  knihovnice z Vysociny se chce stat prezidentkou. Pomahaji ji mozna zfalsovane volby, protoze kdo by tuhle hysterku volil?
  Je zajimave, kolik lidi z venkova z Moravy i Cech pritahuje politika do Prahy. Kazdy kdo ma diru do p.dele nam taky chce delat bordel a poucovat.