Neuvěřitelná špína vytekla z veřejnoprávního média se stařenou z Vysočiny Němcovou z ODS - jako vůdkyně národa, poslankyně a senátorka kontrolující vládu a najednou v České televizi: já nic, já muzikant, jsem nesvéprávná a za vše nezodpovídají i senátoři a poslanci ODS, ale pouze, pouze a pouze Babiš. 

 

 Vsuvka, zde měl být už text o rozvrácené ekonomice ČR díky Maláčové, Schillerové, Středulovi, Babišovi a nekompetentní opozici, ale tato špína přehluší vše!

A slušným se omlouváme: o té špíně se psát hezky nemůže a NESMÍ!

 

Ale občánci, sypejte mi penízky na stotisícový plat. Já stařena z Vysočiny jsem pouhá knihovnice a za nic nezodpovídám! A příkladem jít nemusím!

Kde skončí ten hnůj, že se zříká zodpovědnosti za mrtvé po koronaviru?

PAMATUJTE SI DOBŘE: KŘIVÁK NĚMCOVÁ SE ZŘÍKÁ ZODPOVĚDNOSTI, ALE PENĚZ NE!

 Takto totiž pořvávala včera o nekompetentnosti Babiše a svojí úloze, jak šla příkladem viz křivý a falešný úsměv na úvodním foto!

 

Poslanci bez roušek zklamali Vojtěcha

 

20.8.2020

Opozice však ocenila, že mezi zrušená opatření patří povinné nošení roušek ve společných prostorách škol. "Z toho, že nebudou povinné roušky ve školách, mám radost. Z toho, jak nahodile, populisticky a amatérsky rozhoduje vláda o epidemiologických opatřeních, mi běhá mráz po zádech," dodal na twitteru místopředseda ODS Martin Baxa.

 Pokud se tedy křivá Němcová jako poslankyně a senátorka chce ze zodpovědnosti vyvlést, ať odmítne stotisícový plat a vrátí se do knihovny na Vysočinu nebo do důchodu. Ale nenažranost jí to nedovolí, pouze nechce nést morální zodpovědnost. Je to špína! A sami si můžete další dohledat!

 

Neříkejte mi, kde mám kandidovat, vyřvávala Němcová

P.S. Jenom pro úplnost: stařena z Vysočiny se nakvartýrovala do obvodu Prahy 1, kde sídlí voliči "Pražské kavárny". A víte, kolik voličů tam je? Tak zatímco Praha má počet obyvatel: 1 324 277 (2020), z Vysočiny šla kandidovat na místo, kde jí stačilo od Pražské kavárny k vítězství 13 279 hlasů!!! Z milionu třista tisíc jí stačilo 13000 a stařena z Vysočiny se nyní naparuje, jak kdyby ji zvolil celý svět. Je to hnus!

 

 Pro úplnost: toto jsme psali v březnu a dalo by se napsat i dnes

Koronavirus: útočná Česká televize dělá 24 hodin paniku a přitom informace chybí!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Volte SPD

  V odpovědi na: *

  Je to jedina strana hajici nase zajmy. Nenechte se odradit od jejiho ocernovani medii i politiky, od jejiho nalepkovani. Poslechnete si nekdy Okamuru a jeho program!

 • SPD je jedina strana, ktera bude resit

  V odpovědi na: *

  nepracujici a parazitujici smazky i jina netahla. Vzit jim podporu zvysi jenom kriminalitu, zacnou krast. To neni reseni. Maji povinnost se sami zivit, nejenom pravo nic nedelat a brat za to prachy. Za totality museli pracovat, jinak je zavreli za prizivnictvi. Dnesni system tohle prizivnictvi uz 30 let toleruje na ukor pracujicich! Z jakeho duvodu?

 • *

  Volby jsou zjevně zfalšované, Českému statistickému úřadu spadl web, a hopla, najednou byli TOP09 ve sněmovně.

 • Jsem o tom taky presvedcen.

  V odpovědi na: *

  Proto volby jenom jeden den. A spadly web nezavisle prosetrit. Pri online hlasovani je nebezpeci podvodu jeste vyssi.

 • Co se ted deje

  je tribeni politicke sceny za ztizenych podminek. Prezident po uletu z Guaido ma dalsi ulety a nasira lidi. Vazim si D. Hulky, ten se od neho taky odvraci
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020101312650854-zklamal-jsi-me-milosi-zpevak-daniel-hulka-zamiri-na-hrad-vratit-zemanovi-vyznamenani/
  Milosi, jsi tisickrat lepsi jak proamericky sisla Kchaarl, ci neumetel Drahos, ale nejdriv mysli a pak mluv!!! Nebo min chlastej!

 • Potřebný počet odpracovaných let na starobní důchod je 35 let

  JE TO NEJDELŠÍ DOBA DŮCHODOVÉHO POJIŠTĚNÍ NA SVĚTĚ!!! Na Slovensku 15 let, ve většině evropských zemí také 15 let, v USA 10 let. Velká většina (!!!) českých pracujících tak žádného starobního důchodu nikdy nedosáhne!!!

  Je to podvod a novodobé nevolnictví!!!

  Kvůli komu? Topolánkova vláda zlodějských tlup ODS, KDU-ČSL a Bursíkovi Zelení prodloužila v roce 2008 důchodový věk na 65 let a povinnou dobu důchodového pojištění z 25 let na 35 let, nejdelší na světě. Do doby rozhodné navíc přestali započítávat náhradní doby: studium, rodičovská dovolená s dítětem, evidence na Úřadech práce, invalidita prvního a druhého stupně, práce v cizině.
  Do důchodu v 65 letech, schválila jednohlasně Topolánkova vláda ODS, KDU-ČSL, SZ návrh ministra práce Nečase (ODS)
  "Vláda v pondělí schválila návrh zákona o změně důchodového systému. Podle předlohy by se měl například penzijní věk posunovat na 65 let a povinná doba pojištění prodloužit z 25 na 35 let. Podle ministra práce Petra Nečase (ODS) by vláda chtěla návrh do března předložit Sněmovně. “V případě spěšného projednání by mohl být schválen na podzim,” uvedl ministr Nečas (ODS). Novela by podle něj měla začít platit od 1. ledna 2010."
  https://www.novinky.cz/kariera/clanek/do-duchodu-v-65-letech-schvalila-vlada-40186614
  25. června 2008 první etapa důchodové reformy ministra Petra Nečase prošla sněmovnou.
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/snemovna-odhlasovala-odchod-do-duchodu-v-65-letech_200806251645_mkopp

  Kteří poslanci toto svinstvo odhlasovali? 75 poslanců ODS, včetně Mirky Němcové, 13 poslanců KDU-ČSL včetně předsedy Kalouska, 5 poslanců Bursíkových Zelených a 2 přeběhlíci z ČSSD Melčák a Pohanka, celkem 95 poslanců.
  Vládní návrh zákona, kterým se mění zákon č. 155/1995 Sb., o důchodovém pojištění, ve znění pozdějších předpisů, zákon č. 582/1991 Sb., o organizaci a provádění sociálního zabezpečení, ve znění pozdějších předpisů, a některé další zákony /sněmovní tisk 435/ - třetí čtení
  hlasování 43 - 69 (25. 6. 2008)
  34. schůze, 69. hlasování, 25. června 2008, 16:09
  Novela z. o důchodovém pojištění
  NÁVRH BYL PŘIJAT
  Přítomno: 186 | Je třeba: 94
  Ano: 95 Ne: 91
  Hlasování poslanců
  https://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=47619&l=cz
  Senát návrh schválil dne 17. 7. 2008 (usnesení č. 455). Zákon byl doručen prezidentovi k podepsání 28. 7. 2008. Prezident Václav Klaus (ODS) zákon podepsal.
  Historie tisku č. 435 Novela z. o důchodovém pojištění
  https://www.psp.cz/sqw/historie.sqw?o=5&t=435

  Mrazivé varování ombudsmana Křečka: Dnešní pětačtyřicátníci nebudou mít starobní důchod!
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/657603/mrazive-varovani-ombudsmana-krecka-dnesni-petactyricatnici-nebudou-mit-starobni-duchod.html

  Kmotr Babiš navíc škrtí důchodce, důchodci v Česku nemají prospěch z ekonomického růstu. Náhradový poměr (průměrný starobní důchod / průměrná hrubá mzda) je za Babiše nižší, než byl za Kalouska.
  Náhradový poměr:
  v roce 2011 ............. 43,1 %
  v roce 2012 ............. 43,0 %
  v roce 2013 ............. 43,8 %
  v roce 2018 ............. 38, 6 %
  v roce 2019 ............. 39,6 %

  V roce 2016 poslankyně ANO, nyní europoslankyně ANO Radka Maxová řekla, že hnutí Andreje Babiše si spíš přeje zastropování věku odchodu do důchodu 67 let, radši než 65 let... Sobotkova vláda nakonec zastropovala 65 let...

 • Starobni renta ve Svycarsku

  V odpovědi na: Potřebný počet odpracovaných let na starobní důchod je 35 let

  v plne vysi je vyplacena muzum po 45 letech zamestnani (placeni prispevku do kose pojisteni), zenam po 44 letech. Stav 2020. Mate-li mene odpracovano, za kazdy rok se renta krati. Do penze odchazeji muzi v 65.
  Je treba dodat, ze Svycari vedi odkud penize jsou a pracuji vetsinou radi.

 • Za socialismu poslanci pracovali zadarmo

  Politická zlatokopka Mirka Němcová (ODS) si vydělala v politice 30 milionů Kč! Němcová (ODS) druhým "káže vodu", občané nevolníci, odpracujte 35 let, jinak nedostanete žádný starobní důchod, ale sama "pije víno". Hanba! A ještě se cpe do Senátu, senát existoval za první republiky a senátor byla čestná, neplacená funkce.

  Poslanci chtějí zase přidat? Za socialismu měli jen náhradu průměrné mzdy
  § 23 (1) Poslanec vykonává svou funkci bezplatně.
  § 23 (2) Poslanec nesmí být pro výkon své funkce zkrácen na právech a nárocích vyplývajících z jeho pracovního nebo obdobného poměru.
  § 23 (3) Organizace, v níž je poslanec v pracovním nebo obdobném poměru, je povinna poskytnout mu pracovní volno pro výkon jeho funkce ve Federálním shromáždění i ve volebním obvodu. Poslanci náleží za dobu pracovního volna náhrada ušlého výdělku, kterou mu vyplatí organizace.
  § 25 (1) Poslanci mohou bezplatně používat hromadných dopravních prostředků Československé socialistické republiky.
  https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Mgr-Pavel-Herman-20321/clanek/Poslanci-chteji-zase-pridat-Za-socialismu-meli-jen-nahradu-prumerne-mzdy-76449

 • Jakápak stařena z Vysočiny

  Roštěnka Němcová je o měsíc mladší než Putin a o půl roku starší než Brigitte Macronová a Libuška Šafránková.
  Miroslava Němcová - * 17. listopadu 1952
  Vladimir Putin * 7. října 1952
  Brigitte Macron * 13. dubna 1953
  Libuše Šafránková * 7. června 1953

 • SENÁTNÍ VOLBY V DEŠTI A KORONĚ

  Tisíce kavárníků na Praze 1 se mohli uběhat v dešti a koroně, aby zvolili ODS Němcovou (13 279) nebo KDU-ČSL Hampla (7 481)??? TO URČITĚ!!! Volební účast 24,94 % (20 760) na Praze 1. Vhazují do uren celé balíky falešných lístků!!! VOLBY JSOU ZFALŠOVANÉ A NEMAJÍ DEMOKRATICKÁ MANDÁT!!!