Jak se dělá kariéra nikdo nemůže vědět lépe než slavná Jourová. Před ní i korouhvička ztratí pověstný lesk.

Vymyslela si, že se udusí pomocí sáčku na hlavě. Nasadila si ho. Z podprsenky si navíc vytvořila oprátku na krk. Dostala nápad, že naběhne hlavou proti radiátoru. To zavrhla. Jak tedy jinak? Nenašla v cele nic, čím by si podřezala žíly. "Nakonec jsem zvolila kombinaci igelitovej pytlík a podprsenka," uvedla. Pytlík nasadila na hlavu a kolem krku ho zaškrtila podprsenkou.

A pak? Pak prozřela...

Ne, to skutečně není komiks, ani laciná detektivka. To je zpověď eurokomisařky Jourové, která se tím chtěla i potrestat, že se nevěnovala svým dětem a dělala jenom kariéru. O co vazbou přišla?

 

Ukázka, jak se dojí eurofondy přes poradce dotací,

zatímco ředitelka školky při žádosti o obnovu plotu, aby děti nemohly utéct, má strach, zda se nespletla o slovíčko a nebude potrestána, Jourová jako expertka za 400 000 měsíčně zodpovědnost nenesla a další nenesou.

Přiznaná částka a úroky se týkají ušlého příjmu. Peníze měla Jourová získat prací pro zahraniční společnost MWH. Spor se týkal výše odměn, které měla Jourová získat jako součást týmu expertů společnosti MWH podílejících se na poradenství v zakázkách na projekty EU v různých zemích, na což měla uzavřenou smlouvu . S firmou měla podepsanou smlouvu o odměně nejméně 450 eur denně. Prostě přijít o 450 eur denně (365000 měsíčně) je na smyčku.

Nebo na podprsenku.


Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/jourova-dosahla-na-nahradu-skody-za-vazbu-v-kauze-budisov-pm0-/domaci.aspx?c=A140410_074053_domaci_cen

 

Za měsíc ji propustili z vazby, pochopila, že dělat poradkyni za 400 000 měsíčně je lepší, než viset na podprsence a rázem ztratila strach ze života. Následných pět set ticíc měsíčně je pět set tisíc a přijít o tyto peníze stojí za víc než oprátkovou podprsenku. To je hned i údajná deprese pryč. A Babiš nabídl, že bude ještě líp. A je.

 

Nezkažená Jourová myslela na sebevraždu.

 

Pak se stal zázrak.

Pochopila sílu platu 400 000 měsíčně.

Osvítil ji Duch svatý.

Přestala myslet na sebevraždu.

Opět ji osvítil Duch svatý.

Přestala myslet na bezpečí dcery.

Opět ji osvítil Duch svatý.

Vyměnila 400 000 Kč v poradenství za 500 000 v Bruselu.

Opět jí osvítil Duch svatý.

Začala myslet genderově.

Opět jí osvítil Duch svatý.

Ten Duch jí ukázal 49 zabitých úchylů v americkém klubu.

Opět ji osvítil Duch svatý.

Začala myslet HIV – pozitivně.

Ten Duch svatý byl americký velvyslanec Schapiro, který ji dal správný směr.

A s Duchem svatým se šla postavit do čela Prague Pride.

 

 „Je to pro mě obrovská čest a závazek. Je to velký úkol,“ řekla Jourová. Je to pro ni ale také velký zisk. Jako ministryně totiž brala pouze základní plat 106 600 korun plus náhrady 15 600 korun. Základní plat eurokomisařky činí 547 525 korun! Tato pozice jí také zajistí doživotní rentu minimálně 90 915 korun měsíčně.

 

Základní mzda 547 525 Kč (19 910 euro)

Příspěvek na bydlení 82 129 Kč (15% platu z platu – 2987 euro)

Příspěvek na zábavu 16 693 (607 euro)

Daně z platu nejdou do rozpočtu zemí původu. Strhává se jim jen daň ve prospěch EU, která činí 4,64 % platu po odečtení nezdanitelného minima ve výši 72 848 Kč (2649 euro).

Po skončení mandátu tři roky odstupné ve výši 55 % platu 301 139 Kč (10 951 euro)

Doživotní penzi 90 915 Kč (3306 euro) nebo 121 248 Kč (4409 euro), pokud ji začne brát až od 65 let.

 

Strašné je, že tyto lidské hnusy s přetvářkami, multikulturními lžemi a vším slizem, co se v lidské společnosti namane, nám dělají "elitu národa". A prostý lid zírá, jak se točí peníze a milióny z našich daňových kapes. A důchody pláčou.

 

Nic není vymyšleno, vše lze dohledat, osobní i zde: Prý odmítla hrát cinklou hru. A snažila se živit prací...

Cesta z panoptika - Věra Jourová

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Jan

  Tahle vyzirka z Bruselu se vyzna v tlacenici. Jeji vyroky jsou na mrtvici. Do Bruselu dali ta nejvetsi bezcharakterni hovada i komousske pohrobky jako Telicku, Roucka. Chteji pro nas Euro a vetsi semknuti s EU. Zamlcuji, ze prijeti Eura nas bude stat prispevek do EU fondu v miliardach €, ze kterych financuji dluhy bankrotaru v Eurozone. Ty prachy bychom uz nikdy nevideli, jako Slovensko. To si drbe palici.
  Media lzou o Euru, komentatori taktez. Politici i media jsou rizeny USA a EU. EU je vazalem USA, ma odmitnout novy plynovod z Ruska, aby USA mohly prodavat jejich drazsi plyn v Evrope, exportobany lodemi doe EU!!! USA poskozuji ksefty Francie (Mistraly pro Rusko, Rafaly pro Indii nesmeji dodavat), Nemecko. Sankce nici obchody a spolupraci s Ruskem. Musime se vymanit z EU a spolupracovat s Eurasii. Tam se presunuje ekonomicke centrum. USA a Dolar zkrachuji.
  Zadne Euro, brzy zkrachuje! A jestli budou tlacit s kvotama, vystoupit z dluhove unie.

 • Návštěvník - jirizkolina

  V odpovědi na: Návštěvník - Jan

  S tím příspěvkem do záchraného mechanismu to není tak horké. Na ČR to vychází kolem 1 miliardy EUR, rozloženo na 5 let. Takže asi 6 miliard českých korun ročně. To není pro ČR žádná významná zátěž.

 • Návštěvník - Karel

  V odpovědi na: Návštěvník - jirizkolina

  Nevim odkud berete tu miliardu. Slovaci zaplatili asi 4 miliardy pokud vim! A pro vas je miliarda prkotina? Muzeme ji dat duchodcum at z toho neco maji, vyjde to na stejne a budou mit lide uzitek. Fakt je, ze se nevyhody obcanum utajuji a cena nasi vstupenky do Eurozony take!!!

 • Návštěvník - jirizkolina

  V odpovědi na: Návštěvník - Karel

  Dát to důchodcům je ta nejhorší volba. To dělá stovku na důchodce a za to vás důchodci jedině pomluví a budou vyřvávat, že je urážíte. Sobotka přidal důchodcům 500 a stejně to důchodci neocení a opět zradí. Důchodcům ani korunu!

 • Návštěvník - jirizkolina

  V odpovědi na: Návštěvník - Karel

  Vklad ČR do Evropského stabilizačního mechanismu (ESM) by pak měl být 34 miliard korun. Na tiskové konferenci k zavedení eura to řekl státní tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza.
  Pokud to tedy chcete přesně tak: 34 / 26 = 1,3 miliardy EUR
  V korunách rozloženo na 5 let je to 6,8 miliardy Kč ročně. Ano, každá miliarda dobrá, ale 7 miliard opravdu není pro ČR žádná zátěž. Státní rozpočet hospodaří ročně s částkou kolem 1300 miliard. Kdyby pořád nesmyslně nerozhazovali důchodcům, kteří to stejně neocení, tak by to ČR ani nepoznala.

 • V odpovědi na: Návštěvník - jirizkolina

  Když nic nevíte, tak proč stále někomu něco sugerujete? Tomáš Prouza je komik a když se oznámí jedna část bez zbývající, vypadne z toho ČSSD + TOP 09. Stejně jako Zdechovský včera kvákal o dotacích a když jsem mu napsal, že se má vyjadřovat k věcem, kterým rozumí, odepsal, že to má přímo napsané: Po mém dotazu, že mi Babiš a Jourová tvrdili, že to neevidují, odmítl odkaz poskytnout. A tak to jede všude.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - jirizkolina

  "Petr Pokorný V odpovědi na: Návštěvník - jirizkolina před 27 minutami
  Když nic nevíte, tak proč stále někomu něco sugerujete? Tomáš Prouza je komik a když se oznámí jedna část bez zbývající, vypadne z toho ČSSD + TOP 09."

  Je známo, že Tomáš Prouza je člen ČSSD, takže za komika jste tady jedině vy, když tvrdíte, že ČSSD z toho vypadne (navíc není jasné, z čeho by měla ČSSD vypadnout).

  O 30 miliardách v českých hovořil také pan Pícl, sám jste tady uveřejnil jeho rozhovor s Kohoutem.

  Ta částka se bude samozřejmě zvyšovat, protože je stanovena nějakým zlomkem procenta z HDP a jak je známo, tak HDP za vlády Bohuslava Sobotky neustále roste, na rozdíl od dob, kdy byl ministrem financí Kalousek a vládla vaše parta z ODS a HDP neustále klesalo.

  Ostatně, místo urážení pana Prouzy, přeci můžete dát relevantní odkaz, kolik tedy do ESM přiípadně přispějeme.

 • V odpovědi na: Návštěvník - jirizkolina

  Milej zlatej, já nepsal, že číslo je špatně. Vzhledem k tomu, že ale neumíte číst, už zase odpovídat nebudu. Jenom upozorním, že jsem napsal: "když se oznámí jedna část bez zbývající", tak z toho vypadne ČSSD a TOP 09, neboli propaganda EU. A je to stejné, jako když Zdechovský popisuje fakta o operačním programu OP Technická pomoc a ví kulový, že to je jenom setina systému, který se nazývá "Evropské dotace". A když jsem žádal odkaz na doplnění, tak je to tak tajné, jako chemické zbraně v Iráku a Sýrii. Má poklona.

 • Návštěvník - jirizkolina

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Já jsem zase nic nepsal o dotacích, psal jsem příspěvku do ESM. Evidentně vy neumíte číst a reagujete na něco úplně jiného, než co já jsme napsal. Já píšu o pěti rohlících a vy začnete psát o deseti knedlícíh a ještě se rozčilujete, že vám někdo nerozumí. To je opravdu vtipné.

 • V odpovědi na: Návštěvník - jirizkolina

  Jste blbej? Já napsal jako Evropské dotace. Ach Bože... Slovo "jako" znamená "jako" nikoliv, že to je ESM, ani SSM, či KSČ. Smutný příběh, když lidé neumí česky. A bude hůř.