Že je to politická špína lze lehce dokázat. Babiš jenom zviditelnil a zvýraznil to, jak dotace fungují. Ukázal, co je to za svinstvo. A pokud by byl Babiš odsouzen, musí být i ti, co mu to umožnili: politici ČSSD v čele se Sobotkou a Chovancem, kteří tyto zvrácené dotace podporují a Kalousek, který odmítal systém dotací odkrýt, protože to vymýšlí jeho milovaná Evropská unie!

 

A jsme stále u stejného

Dotace jsou zločinné, dotace na Čapí hnízdo, dotace na solární panely, dotace na biomasu a řepku, dotace na biopaliva, dotace na vývoz ovoce, zeleniny a masa, když totéž dělají ostatní státy a zatímco za dotace vyvážíme toto k nim, v našich obchodech kupujeme dotované potraviny od nich. To už není fraška, to je zločin na okrádání občanů: já tu slevu nechci zadarmo. A pokud by byl odsouzen Babiš, musí za podporu tohoto zločinu dostat stejný trest Sobotka, Kalousek i Bělobrádek. Ti všichni tyto zločiny podporují!

A úžasné je, když zemědělství  je největší zločin, kde přerozdělovači bohatnou "abstraktní nepřímou úměrou"! A ministr Jurečka žasne, že prý Babiiš a dotace a zneužití a zločin...

Že Kalousek je větší gauner, než všichni Babišové dohromady, byť strašnou světovou krizi, pocházející z adorovaných USA zvládl dokonale, protože jinak by bylo zadlužení dle ČSSD pětkrát větší, lze snadno dokázat. Stejně tak, že se "pragmaticky" přidá k tomu, který více sype. Jednou komunisti, podruhé EU a dotace, byť je údajně proti socialistickému přerozdělování.

Takže Babiš, který tyje ze zločinných dotací, je dehonestován tím, který dotace podporuje podporou Evropské unie. Kalousek a TOP 09. Je dehonestován i tím , který pro tento zločin stále zvedá ruku: Sobotka a ČSSD. ODS v čele s Němcovou, která ty zrůdnosti s EU a nikdy jinak fanaticky podporuje. Bělobrádek a KDU-ČSL  který by vlezl vertikálně Evropské unii všude až po uši. Má to logiku? A jakýsi Plíšek z Kalouskovy party TOP 09 hýká nadšením, jak premiér Sobotka a strana ČSSD se do pastí dotací chytili?

 

 

 

Naprosto se Babiše nezastáváme a lze to poznat i dle dalších faktů z května 2014:

Pane Babiši, lžete , nebo pouze jenom žvaníte? (Film jako důkaz)

Jenomže je naprosto jednoznačné, že by tyto zločiny nemohl Babiš dělat, kdyby mu k tomu nepomohli - kdo? No přece ti, co na něj nyní těsně před volbama podali trestní oznámení, ti, co žalují v Bruselu, ti, co jsou větší udavačtí šmejdi, než je Babiš, který z dotací tyje. Oni ti ostatní také a dokonce tu špínu nejen vypracovali, ale odmítali uvést přesná čísla, jak se s dotacemi čachruje!

Dotuje Brusel Českou republiku, nebo je to naopak? | Pařát dnes

Já tu slevu nechci zadarmo, prohlásila feministka Marksová-Tominová

 

Zloděj křičí chyťte zloděje:

Kalousek, který skutečné náklady na dotace zablokoval vydat a jenom předhazoval OP Technická pomoc, který skutečné dotace nevyčíslí, protože "náklady na dotace nejsou sledovány, jak napsal Kalouskův náměstek na ministerstvu financí, když byl Kalousek ministrem, komiks ve formě ředitelky ministra financí Verinika Ondráčková se odvolávala na dopis náměstka ministra financí, že jsem již informace obdržel. A já obdržel informaci, že to nemají vyčísleni a žádal jsem babiše o tato čísla, kolk stojí obsluha dotací.

Existovala nekonečná píseň "Pes jitrničku sežral" a zjistit, kolik stojí obsluha dotací je na stejné úrovni.

 

Zde jsou namátkou dvě odpovědi jako důkazy:

Ministře Kalousku, je čas zrušit RVHP! Kolik „stojí“ 528 miliard?

 

 

 

 

 Takže shrnuto: to, co dělá Babiš, je skutečně zločin na občanech. Ale stejný zločin dělají všichni, kdo jsou do dotací zainteresováni a kdo z nich tyjí. A jedno jest, zda Čapí hnízdo, fotovoltaika, cyklostezky či poradci jako byla Jourová. A pokud je Babiš trestně stíhán, má policie totéž udělat s celou zločinou bandou, která rozkrádá systém v řádech sta miliard. A honí ty, kteří nesprávně započítají desetikoruny. Takže s komedií, kdy je před volbama podána žádost o vydání Babiše a Faltýnka si může Chovancova ČSSD a další bandy jenom vylízat... Je to totiž politický hnus. 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - колбаба

  Dotace samozřejmě nejsou zločiné, to je zase jen blábol místního pisálka.
  Babiš je obyčejný zloděj, podvodník a lhář a má bručet v báni.

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - колбаба

  Opusi, máš v gatích, že jdete do kopru a ozubená pleš zapláče?

 • Návštěvník - колбаба

  V odpovědi na: Návštěvník - Ten, co to cáluje

  Táhni do piči zmrde.

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - колбаба

  Opusi, tečou vám v ČSSD nervy? Neměli jste rozkrádat republiku a rozhazovat, co vám nepatří. Uzubená pleš půjde makat.

 • Návštěvník - Jan

  "Že Kalousek je větší gauner, než všichni Babišové dohromady, byť strašnou světovou krizi, pocházející z adorovaných USA zvládl dokonale, protože jinak by bylo zadlužení dle ČSSD pětkrát větší, lze snadno dokázat. "

  To je samozřejmě absolutní blábol. Kalousek naopak situaci v létech 2010-2013 naprosto nezvládl. Lze to jasně doložit na číslech exportu, který je pro ekonomiku ČR rozhodující. V roce 2010 byl export z ČR vyšší než v roce 2008, tedy v roce před krizí. Přesto Kalousek nesmyslnými škrty udusil spotřebu v ČR a tím založil na extrémní nezaměstnanost, na konci roku 2013 bylo na ÚP přes 630 000 nezaměstnaných. Kalousek je přímo odpovědný za ekonomickou stagnaci v letech 2010-2013 a propad ekonomické aktivity v ČR. Proto také lidé vyměnili vládu a nyní je situace dimetrálně odlišná.

  export z ČR v milionech, stálé ceny roku 2010, tedy naprosto transparentní očištěno o inflaci.
  http://apl.czso.cz/pll/rocenka/rocenkavyber.makroek_vydaj

  2008 - 2 555 895
  2009 - 2 304 526
  2010 - 2 645 451
  2011 - 2 886 689
  2012 - 3 007 970
  2013 - 3 015 975

 • Návštěvník - Jan

  Výdaje domácností na konečnou spotřebu (ceny roku 2010)

  2008 - 1 904 605
  2009 - 1 892 272
  2010 - 1 912 766
  2011 - 1 918 031
  2012 - 1 893 966
  2013 - 1 902 780

  Jasně je vidět, jak Kalousek zadusil spotřebu domácností, kdy v roce 2013 byla spotřeba domácností nižší než v roce 2008 před krizí, přestože export z ČR 2010-2013 rostl nepřetržitě.

  Tvorba hrubého fixního kapitálu - věcná struktura (ceny roku 2010)

  2008 - 1 170 134
  2009 - 1 052 018
  2010 - 1 066 185
  2011 - 1 075 395
  2012 - 1 042 149
  2013 - 1 016 155

  Tvorba hrubého fixního kapitálu (investice) měla tak sestupnou tendenci, že byla hluboko pod rokem 2008, přestože export z ČR v letech 2010-2013 rostl nepřetržitě.
  Toto jsou naprosto katastrofální výsledky Kalouskovy vlády, kdy se chlubili, jak zastavují jednu stavbu silnic a dálnic za druhou a nečerpali tedy ani fondy EU, nevytvářeli projekty. Všechno Kalousek zamrazil.

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - Jan

  Opusi, trolle ČSSD, tyhle lži kopíruješ všude. Jsi trapnej. Šichtářová už tisíckrát vysvětlila, že ČSSD má kliku na volby, kdy Evropa jede, ale pravice narazila na krizi a v roce 2008 na šílenou krizi z USA. Ale ty jsi zoufalec a snad tomu co kopíruješ i věříš. Ozubená pleš se do tebe zamiluje.

 • Návštěvník - колбаба

  V odpovědi na: Návštěvník - Ten, co to cáluje

  Zalez PAMRDE!