Prezident Zeman nemluví pravdu a Pirát od Gottwaldova zvolený v Praze mimopražskými studenty za primátora o Číně lže. A pokud nelže a skutečně jede na hašišové vlně, a do Gottwaldova, dnes Zlína se mu nic nedoneslo, tak také nemluví pravdu. Čína nám totiž nabídla velkou možnost a Sobotkova vláda se podělala před velvyslancem Schapirem do slipů a vše z Číny a Ruska odmítla. Na příkaz velvyslance Schapira z USA, kterého následně pan prezident Zeman vyrazil z Pražského Hradu!

 

Dopis pomatenému premiérovi Sobotkovi ve slipech před velvyslancem USA Schapirem jako důkaz!

 

 1. července 2015

Vážený pane premiére Sobotko

 

Jako občanu České republiky je mi nejasný postoj ministerstva financí v čele s ministrem Babišem k Asijské rozvojové bance (AIIB). Prosím, abyste občanům České republiky sdělil, proč se ministerstvo financí nepřidalo k tak velkému projektu, ve kterém bude třeba velké množství vysoce kvalifikovaných pracovních sil, jimiž právě Česká republika disponuje.

Proč tak nadšeně tleskáme v čele s prezidentem Zemanem montovnám, distribučním společnostem jako americké spediční firmě Amazon, stavíme pro ní silnice, přestože už naše dálnice jako středoevropské země jsou vysoce přetíženy, je to pásová práce, na kterou najímáme imigranty za pár korun v hodinové mzdě a proti které se v celém světě bouří, avšak projekt, který bude potřebovat vysoce vzdělané střední kádry a které naše zem dokáže vyprodukovat (dokonce se na to opět připravovalo naše školství) snad pohrdavě odmítáme?

Proč?

Má to snad něco společného s návštěvou pana ministra Babiše a ministra Bělobrádka v USA a následném prudkém ochlazení k asijské spolupráci, stejně či podobně, jako to učinilo Japonsko, když ani Německo, náš nejbližší soused nezaváhalo a k 57 zakladatelům se přidalo? Proč v tomto případě se k Německu nepřidáme, ale k výdajům na zbrojení a válku ano? Odkud tlak přichází, nebo se prostě ministerstvo financí o budoucnost našich dětí nezajímá?

Banka, jejíž základní kapitál bude na úrovni 100 miliard dolarů. Do šestice největších zakladatelů mimo Číny, Indie a Ruska patří Německo, Jižní Korea a Austrálie.

Má snad ministerstvo financí názor, že Německo a Jižní Korea jsou tak zaostalé a neinformované státy, že nevědí, do čeho jdou? Nebo snad to má něco společného s celosvětovým míněním o dedolarizaci a následné návštěvě dvou výše jmenovaných ministrů koaliční vlády v USA?

Vážený pane premiére, předem děkuji za vyčerpávající odpověď a žádám, aby byla  dána jako veřejná informace pro všechny občany České republiky.

Petr Pokorný

 

 

Odpověď byla víc než šílená a flustrující! Zde je kopie originálu a asi není co dodat.

 

 

Zatímco Německo neleze americkým velvyslancům do slipů a i s plynovodem Nord Stream II si nenechá diktovat, naše partička z Prague Pride a hašišového dýmu zahrozila pěstičkami Číně. Bohužel Češi jsou rukojmím, zatímco platy Hřibů a Jourových se nemění ani v době neúrodné.

 

Možná že kolorit imbecilství dokresluje výlet Michálka z Loun s jeho pornohvězdou (oba Piráti) a Hřiba s manželkou do Číny na Tchaj wan,  kdy po té včera zazněl v České televizi vítězný ryk Piráta od Gottwaldova: naše cesta na Tchaj wan byla úspěšná, zoologická zahrada má luskouny. Je to naše oběť pro Pražáky...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Ještě před dvěma lety byl nejmocnějším mužem této země. Dnes žije Bohuslav Sobotka běžný život ekonomického lobbisty, řadového člena ČSSD, občas si zajde na demonstraci nebo zajede do Číny. Sobotka svou „poradenskou a konzultační činnost“ zahájil ve velkém stylu. Už loni navštívil Čínu, kde mimo jiné lobboval za firmu BTL Medical Technologies bývalého federálního poslance za Občanské fórum Jana Vilda. Vild je bývalým spolužákem Sobotkova blízkého přítele a vlivného advokáta Radka Pokorného a také bývalého šéfa ČEZ Martina Romana z pražské právnické fakulty. Firma BTL je exportér zdravotnické techniky a má pobočky v 55 zemích po celém světě.
  https://www.euro.cz/politika/zivot-po-zivote-co-dela-bohuslav-sobotka-1452562

 • *

  Miloš Zeman a Bohuslav Sobotka akorát český národ okrádali (600 miliard do rozkradených bank, MUS, OKD, státní plynárenský monopol Transgas do rukou německé RWE, Aliachem a Unipetrol do rukou Babišovi). Myslím si, že Zeman a Sobotka lezou do Číny jen kvůli lobbingu - jak se píše v článku výše - lobbing pro zločince, tuneláře lichváře Kellnera, Home Credit v Číně a nějaké Tvrdíkovy zlodějny.
  Podle mě ani Zeman žádnou vizi nemá, vizi jako aby Česko bylo orientované na Čínu přímo a odříznout Německo jako prostředníka a parazita na mezinárodním obchodu s Čínou.

 • *

  Jen si vzpomeňte, že Topolánkova vláda a Nečasova vláda existovaly díky vysočinskému škůdci Miloši Zemanovi!
  V roce 2006 vznikla Topolánkova vláda díky přeběhlíkům z ČSSD, poslancům Melčákovi (ČSSD) a Pohankovi (ČSSD), hlasujícím pro Topolánkovu vládu, což Topolánkovi zařídili Miloš Zeman a Šlouf. Melčák a Pohanka pořád jezdili za Zemanem na Vysočinu a Dalík dodal igelitky s milionovými úplatky - korupce poslanců je zvlášť závažný trestný čin s trestní sazbou až 9 let!
  V roce 2010 vyhrála Paroubkova ČSSD volby s 22,08 %, ale vládu sestavil premiér Nečas, protože Zemanovci-SPOZ odebrali ČSSD 4,33 % voličů!
  Darebák Miloš Zeman českému národu a levicové ČSSD naschvál škodil. Tohle všechno vám zařídil prezidentský kandidát Miloš Zeman a jím podporované pravicové vlády: církevní restituce, do roku 2007 byla sazba DPH na potraviny 5 %, teď 15 %, Topolánek a ministr práce a soc. věcí Nečas v roce 2008 posunuli důchodový věk na 65 let na 65 let a povinnou dobu pojištění prodloužili z 25 na 35 let.
  A to si myslíte, že jako prezident už levici škodit nebude? Miloš Zeman je poloviční Žid, není vlastenec, není loajální k České republice a jen vyřvává, jak by vybombardoval všechny sousedy Izraele!

 • ¨

  Starikov k blahodarnemu pusobeni USA ve svete, specielne na Ukrajine:
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=336&v=BooiVypT2m0&feature=emb_logo

 • Vždyť Zeman zanevřel na Čínu i na Rusko

  Zeman mění názory jak chameleon. Zeman každoročně jezdil do Číny a v čínské televizi vyprávěl, že se od Pekingu chce učit, jak stabilizovat společnost. V roce 2020 Zeman odmítá jet v dubnu do Číny na summit 17+1, tedy Čína + země střední a východní Evropy, a posílá místo sebe místopředsedu vlády Hamáčka. Jedním z důvodů Zemanova rozhodnutí jsou chybějící čínské investice v Česku, řekl v neděli Křetínského Blesku ve videorozhovoru S prezidentem v Lánech. „Šťastná země, která nemá opozici, ale obávám se, že té zemi nakonec absence opozice uškodí,“ řekl v rozhovoru pro Blesk. „Číňané, byť chápu, že je může iritovat jak primátor Hřib, tak předseda senátu Kubera, který se chystá na Tchaj-wan, ale musí pochopit, že tady je prostě jiný politický systém, že my nemůžeme nařídit něco komunálním nebo opozičním politikům,“ řekl také Zeman. Podle mluvčího Hradu Jiřího Ovčáčka nelze za zrušením prezidentovy cesty do Číny hledat zdravotní omezení.

  Zeman se chtěl od Číny učit. Teď říká, že jí uškodí absence opozice
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zeman-cina-zmena-nazoru-rusko-rok-1968.A200114_110416_domaci_kop
  Zeman nepojede na summmit do Číny, pošle místo sebe Hamáčka. Peking podle něj dost neivestoval
  https://zahranicni.ihned.cz/c1-66704810-zeman-nepojede-na-summmit-do-ciny-posle-misto-sebe-hamacka-peking-podle-nej-dost-neivestoval
  Zeman do Číny nepojede, pošle Hamáčka. A řekl, za co se má Rusko stydět
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika-s-prezidentem-v-lanech/631293/zeman-do-ciny-nepojede-posle-hamacka-a-rekl-za-co-se-ma-rusko-stydet.html