Celý den zatím Česká televize odklání zprávy na Čt24, aniž by diváky seznámila s brutálním přepadením německého poslance AFD! K čemu je zpravodajství, které je totálně jednostranné, zavádějící, či dokonce dezinformační?

 

 

 

Samozřejmě nevíme, kdo to udělal, ale zatajit ve veřejnoprávní televizi "zločin dne" je svinstvo! Kdyby se to stalo Merkelové, Macronovi či někomu z lepšolidí,  tak by se dezinformační Čt přetrhla a vysílala by to ve smyčce každých deset minut!

 

 Dodatečně: cca 6 vteřin v poledne jsme našli, takže je "zobliga". Udělejte si úsudek sami...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - Dan

    U nas praktikovana cenzura skrze EU a USA neco takoveho nemuze pripustit, informovat nas o zlocinech na opozici rezimu. AfD ohrozuje vazalstvi Nemecka na USA, chce svobodu a nezavislost Nemecka. To oni nesmeji pripustit a tak zmlatili skoro k smrti jednoho jejich politika. On to tusil, nekolikrat o tom mluvil. Stejna situace v Nemecku jako v 30 tych letech. Oblicej meli pachatele zahaleny, jako vsechno zlo je zahalene, pachane na Nemcich. Nikdo pachatele uz nenajde, najmuly si je stejne sily ktere chteji AfD rozvratit, znicit. Nadavaji jim do xenofobu, populistu, nacistu. Doufam, ze Nemecko v pristich volbach procitne, jde jim o budoucnost.

  • Návštěvník - Vlastimil Nowak

    Pokud vím, tak tato informace byla jak na Novinkách tak v hlavních zprávách na ČT.
    Tak o jakém zatajování to tady píšete?