Šílené předlužení západních států v čele se zdevastovanými, před bankrotem z dluhů Spojenými státy se posouvá do další fáze. A terorismus se vyhrocuje. Spustí NATO masakry nad hlavním městem Venezuely Caracasem jako mírové bombardování známé z Jugoslávie, Sýrie, Libye či Iráku?

 

Ůvodem: zrovna včera vyšla děsivá zpráva, ze které běhá mráz po zádech: Podle ratingové agentury Fitch globální zadlužení vlád v dolarovém vyjádření v roce 2018 stouplo na cca 66 biliónů USD, což odpovídá cca 80% celkového globálního HDP v tom roce. Zadlužení vlád se od roku 2007 zhruba zdvojnásobilo. Francie už jde ke dnu. Tak je schopná všeho.

Vážení čtenáři, zastánci svobody a míru:  zde máte učebnicový příklad, jak a proč terorismus vzniká a kdo je skutečným strůjcem. Rusko se z klinče (zatím) dostalo, Čína je nyní obětí (Huawei) a Venezuelu terorismus čeká. Ukažme si však souvislosti, které se podobají jak vejce vejci. Na počátku je zlato, ropa, plyn, to podle století a ceny. Za zlato byli pozabíjeni Indiáni, pak převýšilo černé zlato - ropa a k tomu nyní plyn.

 

 

Mezi osy zla prý patří Rusko, Irák, Irán, a nyní přibyla Venezuela. Je to jenom náhoda? Podívejte se nejdříve na dva grafy.

 

Zásoby ropy

 

Zásoby plynu

 

A jak se rozjede akce na záchranu států, které o to nežádají a musí se provést humanitární bombardování? (Terorismus a rozvrat státu dle terminologie)

Nejdříve se dá dohromady parta Kalousků - provokatérů a reportéři udělají dramatické záběry jako u naší Jau Jau Jau Bursíkové Žákové. Podívejte se na úvodní foto - dychtiví paparazzi nejen BBC udělají obrovský dav z pěti lidí.

volá do objektivu americký komparz

 

A Manfredo jako komparz je k neutahání

 

Pak Wall Street srazí rating, aby musely odejít všechny firmy (třeba to tak udělaly s Ruskem)

A TERORISMUS TLAK ZVYŠUJE: VYKRADE CELÝ STÁT

 Anglická banka zamítla žádost venezuelského prezidenta Nicoláse Madura o vydání 1,2 miliardy USD ve zlatých prutech, oznámila agentura Bloomberg. Jakým právem ukradne cizí stát zlato? To vážně není terorismus? A demokracie mlčí. Agentura dodává, že zahraniční rezervy Centrální banky Venezuely tvoří celkem osm miliard USD. Část z nich se uchovává v anglické bance, není ale známo, kde jsou ta ostatní aktiva.

Statistiky venezuelské centrální banky z června 2018 ukazují, že zlaté zásoby centrální banky od roku 2014 klesly na 160 tun z 364 tun, protože některé dohody o swapech vypršely, aniž by Venezuela vrátila půjčené finanční prostředky, proto zlato zůstalo v rukou bank. Jak uvádí Amas, v roce 2017 se takové swapové dohody staly obtížnými kvůli sankcím v USA, které zablokovaly americkým finančním institucím provedení nových finančních operací.

Takže je vidět, že Venezuela se hroutí uměle po teroristických ekonomický útocích "údajných demokratických" států.

Následně se určí vůdcem ten, co prohrál: u nás byla snaha uznat Drahoše a je snaha vyhodit pod nějakou záminkou Zemana. (Stylem Ukrajina) V Rusku odstranit tenkrát Putina.

Mezitím USA terorizují venezuelský obchod s ropou, takže ta nemůže prodávat a nemá pro občany na jídlo, či obnovu vrtů peníze.

Nakonec rozdají USA opozici zbraně jako v Sýrii a stát je rozvrácen.

(Libye, Sýrie, Jemen, Irák a je snaha nyní Venezuelu a Irán). Rusko a Čína se zatím sjednotily a ubránily.

 

 Nepokoje ve Venezuele? Není cesty zpět, lidem se žije každým dnem hůř a hůř, říká Rey. Že je to díky terorismu a zablokované ropě či dokonce zlatu a dolarům už mlčí. 

Před několika hodinami nastala další fáze: Spojené státy vyhlásily sankce vůči venezuelské státní ropné společnosti PDVSA. Oznámil to americký ministr financí stylem teroristy Steven Mnuchin. A USA už terorismus ani neskrývají. Trumpova administrativa tak prý chce přimět prezidenta Nicoláse Madura, který z firmy profituje, k odstoupení. A demokraticky vedl zemi ten, co nebyl zvolen. Fraška? Samozřejmě, ale naše elity ryjí držkou v zemi a souhlasí. Mezitím USA nařídily, abychom už nikdy nenakupovali v Číně. Musíme kupovat pouze americké zboží. Demokraticky a svobodně.  Nebo na nás pošlou armádu: Dragouni už jsou zde jako doma. Stejně jako od 1968 bratři z východu. Pouze vítr se otočil.

 

 

Dvěstě let amerického terorismu, tajných operací a válečných zločinů - GOD SAVE THE US!

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Příští rok, 3. listopadu 2020, budou prezidentské volby! Jestli si Trump myslí, jak minule udělal z amerických dělníků blbce, jak nosili červené čepice MAGA, a jak si to zopakuje 2020, tak to se spletl. Válka a hladomor v už tak chudém Jemenu a Saúdové s pomocí USA vybombardovali v Jemenu 80 % infrastruktury, nemocnice, školy, cementárny! A teď se Trump snaží sankcemi vyhladovět Venezuelu a Írán??? Kde je zeď, já žádnou nevidím??? Vidím jen války a sankce!!! Fuj!!!

 • *

  Trumpe, sbal si své zlomyslné neokonzervativní Židy v jarmulkách Boltona, Pompea, Abramse, Mnuchina a odstěhujte si všichni do Jeruzaléma!

 • wolfram

  Tak tak. Média v Česku opominula - mj. blízkovýchodní zpravodaj České televize David Borek opominul - první zahraniční cestu nového amerického ministra zahraničí Mika Pompea. První Pompeova cesta vedla na Blízký a Střední Východ a trvala mimořádných osm dní, od 7. ledna do 15. ledna 2019. Pompeo doprovázený Boltonem a americkými diplomaty bez platu společně nedbali shutdownu a navštívili Ammán (Jordánsko), Káhiru (Egypt), Manama (Bahrain), Abu Dhabi (United Arab Emirates), Dauhá (Katar), Ryjád (Saúdská Arábie), Muskat (Omán) a Kuwait City (Kuvajt) a přesvědčovali místní státníky, aby vytvořili ARABSKÉ NATO A VÁLČILI S ÍRÁNEM. Děsivé!

  Oficiální tisková zpráva Ministerstva zahraničí USA, 11. ledna 2019, Washington D.C.:
  Secretary Pompeo's Visit to the Gulf: Advancing Partnerships, Support for the Iran Pressure Campaign, and new Solutions to Regional Challenges
  BUILDING SUPPORT FOR THE PRESSURE CAMPAIGN AGAINST IRAN
  - A united Gulf Cooperation Council (GCC) is the backbone for regional peace, prosperity, security, and stability, and is essential to countering the single greatest threat to regional stability: the Iranian regime.
  - The Secretary will work with leaders from the GCC, as well as Egypt and Jordan, to stop the Iranian regime’s destructive behavior throughout the region and advance the proposed Middle East Strategic Alliance.
  - Bahrain is a staunch supporter of countering Iran’s malign efforts and works in close coordination with the United States to expose and counter Iranian Revolutionary Guard Corps (IRGC) proxies. Bahrain continues efforts to investigate and counter Iranian sanctions evasion and combat illicit maritime activity.
  - The United Arab Emirates works in close coordination with the United States to target illicit financing schemes that benefit the Iranian regime.
  - Kuwait closely monitors compliance with Iran sanctions and works in cooperation with the United States to combat sanctions evasion.
  - Oman cooperates with the United States to combat sanctions evasion and illicit material transfers. - Qatar has taken important steps to comply with Iran sanctions.
  - Saudi Arabia works in close coordination with the United States to counter the expansion of Iranian presence and influence in the region.
  https://www.state.gov/r/pa/prs/ps/2019/01/288429.htm

  Donald Rumsfeld, zvláštní vyslanec prezidenta Ronalda Reagana, si v prosinci 1983 potřásal rukou s tehdejší americkou loutkou Saddámem Husajnem, který také z pokynu USA vyhlásil válku Íránu:
  https://assetsds.cdnedge.bluemix.net/sites/default/files/styles/big_2/public/feature/images/saddam_2.jpg

 • Dan

  Zloduch USA se nehrouti, to je jenom zdani. I v Cesku snazivy Petricek plni agendu USA ve vztahu k Rusku, Cine a Ukrajine. Huawei je skandal, protoze zadne dukazy a vsichni Cinu trestaji jako Rusko za Skripala, ktereho sam zapad otravil. Mate iluze, jestlize si myslite, ze Usakum z panve uteceme!
  Jediny rozdil je v tom, ze USA ztratily veskere zabrany a nemaji zadnou snahu o utajeni v provadeni puce ve Venezuele! Vazal GB nechce Venezuele vydat zlato a US banky zmrazily Madurovi ucty! Vazalove USA v Jizni Americe a cela EU mlci, kde je ten povyk, kdyz by Rusko bylo jenom z neceho podezrivane?
  Jsme kolonie a kdyz nejaky politik nedrzi krok, bude vymenen!
  Musime z toho ven, z EU a vyjednat nove podminky spoluprace a zejmena opustit zlocinne NATO uskupeni, ktere s USA pripravuje valku v Evrope, ktera ji ma znicit.

 • Dan

  Na obrazku si byvaly agent CIA Sadam Hussein podava ruku s Rumsfeldem. To jeste se choval jako vazal. Kdyz zacal delat problemy, tak ho smetli a nechali obesit. Na vystrahu vsem, kdo nechteji plnit jejich agendu!