18 letá dívka byla znásilněna pěticí dětského bulharského gangu ve věku 12 a 14 let, napsal server týdeníku Focus.

 

Na čtrnáctiletého gaunera byla uvalena vazba, protože se zjistilo, že se už dříve dopustil dvou případů sexuálních deliktů. Soud proto vydal zatykač a policie ho zadržela.

V roce 2018 ve Velbertu další gang z Bulharska napadl 13 letou školačku, když se vracela z návštěvy plaveckého bazénu. Bulhaři se hlásili k turecké menšině. Byli odsouzeni k několikaletým trestům vězení.

A bestiální chování migrantů a jejich potomků kamufluje evropská propaganda historkami, jak generála kdesi předhodili piraňám, jak se v Severní Korei hlady žerou navzájem, jak Venezuela vraždí davy protestujících, že Putin atd.,  a vše má přehlušit to, co se nyní děje na západě a blíží se to do České republiky. Vlastně už to tady je, nedávno byla také i u nás znásilněná šestnáctiletá migrantem.

 

A co státní zástupce Lata či Klára Kalibová z neziskové organizace In lustitia? Pronásledují a obviňují ty, co mají strach a nadávají na internetu! Fascinující demokracie!

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Cigáni z Bulharska! Odcházejí z policie domů, protože 12letí nemohou být ve vazbě, píší v Německu.
  http://www.pi-news.net/wp-content/uploads/2019/07/peininger.jpg
  http://www.pi-news.net/2019/07/muelheim-nrw-bulgaren-kinder-vergewaltigen-junge-frau/#comments

 • Dan

  Pocet utoku nozem v Nemecku neustale narusta! Nesmi se o tom mluvit, zamlcuji to media i policie. Policie nesmi o techto zlocinech podavat zadne informace mediim. Media mlci.
  Tady mate presto zpravu o zverstvech migrantu:
  https://tadesco.cz/nemecko-pocet-utoku-nozem-lame-rekordy/
  Dejte prosim dal!

 • *

  Němci v diskuzích strašně nadávají, ale kdo pozval migranty do Evropy - Merkelová, a volný pohyb osob zavedla Maastrichtská smlouva. "Zakotvení principu volného pohybu pracovníků (nejdříve) a všech občanů (později) byl v programu vnitřního trhu zcela revolučním požadavkem. Žádné integrační seskupení ve světě se k takovému kroku neodhodlalo. V platnosti je od roku 1968. Do té doby překročení hranic předpokládalo mít platný pas a platné vízum, o které bylo nutno žádat a většinou také platit, na hranicích mezi zeměmi existovala kontrola osob a také jejich zavazadel."
  "Es ist wie im 3. Reich" (je to jako ve 3. Říši)
  "Danke, Frau Merkel, Danke, Verantwortliche der EU! Deutschland und seine Bürger sind zu Freiwild für importierte Bestien" (Díky, paní Merkelová, díky, představitelé EU! Německo a jeho občané jsou lovná zvěř pro importované bestie)
  "Ich würde das in diesem Fall tun wäre es meine Tochter!" (já bych konal v případě, kdyby se to stalo mé dceři)
  "Das sind KEINE Bulgaren sondern Zigeuner!" (to nejsou Bulhaři, nýbrž Cigáni)
  "Zigeunerbande" (cigánská banda)
  "Ist Deutschland ein IRRENHAUS oder ein LAND? Man wünscht diesen kleinen Bestien wirklich den Tod durch die Todesstrafe!" (Je Německo blázinec nebo země? Člověk přeje těmto malým bestiím opravdu trest smrti)
  "Die AfD wollte schon vor längerer Zeit das Strafmündigkeitsalter auf 12 Jahre herabsetzen. Im Zuge der ganzen Neger- und Muselinvasion wäre das sehr empfehlenswert." (AfD chtěla snížit věk kriminality na 12 let. V průběhu celé negro a muslimské invaze by to bylo velmi vhodné.)

 • Dan

  Migrant v Nemecku demoluje auta, protoze asi zadne zadarmo nedostal, jak mu naslibovali paseraci. Pro majitele t.zn. zaplatit 5000 € skodu z vlastni kapsy, nemaji-li plne kasko. Vsimnete si, ze Nemci jsou schovani za oknem, jenom filmuji. Kdyby totiz nekdo na vandala zautocil, skoncil by ve vezeni.
  Ten ucet by meli poslat Merkelove.
  Vitaci a multikulti idioti u nas, to vam nevadi?
  https://www.youtube.com/watch?v=taxlOMTpy8o