Demokracie byla založena na principu, že v okamžiku, kdy se vyčerpá myšlenkově jedna část politického spektra, lidé ji nahradí druhou, která se mezitím zotavila. Po roce 1968 však západní "politická elita" odmítla opouštět svá dobře placená, zabydlená místa v politice, propojila se s tajnými službami, policií a vojskem a začala masakrovat každého, kdo se stal opozicí.

 

Vidíme to v USA, vidíme to v Evropě a neposlední řadě už chátra obsadila i Velkou Británii. Například v USA se podařil vrazit klín mezi zločince kolem Clintonů a Bushů, kteří hráli divadlo pro občany USA až na pátý pokus: nejblíže k tomu měl před Donaldem Trumpem Ross Perot (před třemi měsíci zemřel), protože politická moc Bushů, Clintonů a ovcí kolem Obamů se rekrutovala z možnosti zabíjet v celém světě a celý svět vykrádat. A k tomu potřebovali miliony migrantů, kteří se dali snadno koupit a manipulovat jimi  a Donald Trump to měl strašně těžké.

I v Británii a Evropské unii je pokus zákeřně přes migranty a děti zvrátit výměny politických garnitur a urvat moc jednou pro vždy stejně jako to chtěli a udělali bolševici. Dokonce i u nás už opět děti mají SSM a jsou povinně nuceni učit se, koho mají volit a koho ne a že jediný názor správný je ten, který hlásá současná moc.

 

Co se stalo v Británii?

Cameron a Blair chtěli dát lidu na čas hry, aby se vyhnuli těžkému žaláři za zabíjení v půlce světa. (vraždili společně s Bushem, Obamou a Clintonem) A ta hra na odvádění pozornosti mělo být referendum, kdy si byli jisti, že Poláci a další migranti přečíslí původní obyvatele Británie a vůdci, kteří pomáhali US ARMY v zabíjení v Africe, Libyi, Sýrii či Iráku a Jugoslávii se tím očistí. Šok ale nastal, když se snaha, aby volily i patnáctileté děti migrantů nesetkal s ohlasem a Cameron s Blairem vše prohráli K.O.

Krocan Jeremy Corbyn byl obviněn že vede stranu do katastrofy

A nastala mela: dezinformace stíhala dezinformaci, Corbyn dělá vše možné, aby znechutil lidem Brexit, chová se jako zločinec a díky stejnému zvrácenému a podlému útočení na Brity z Bruselu se mu to zatím daří.

Kritiku vzbuzuje i návrh labouristů na rozšíření voličských práv pro občany z EU pobývající ve Velké Británii, který by jim umožnil odevzdat hlas i v obecných volbách. Tito migranti – asi 3 miliony lidí – se mohou zatím zapojit jen do lokálních a evropských voleb. Místopředseda konzervativců Paul Scully obvinil labouristy z toho, že tímto krokem chtějí překreslit mapy voličské krajiny a získat hlasy těchto vděčných voličů, uvádí britský deník Daily Mail.  

 Je dobré pozorovat, kdo s námi manipuluje a jak. Že zloděj křičí chyťte zloděje. A že je zbyteční mluvit o Czexitu, když ani velká Velká Británie, ač lidé v referendu rozhodli, nemá odchod jistý. Čas samozřejmě příjde, ale dnes ne. Ještě ne.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Ja

  Elity ovladaji politickou scenu a inscenuji prodluzovaci tanecky kolem Brexitu. Mayova i Johnson tvrdi, ze chteji Brexit, ale spolu s parlamentem hraji falesnou hru k oklamani volicu co zvolili Brexit. Odchod se neustale prodluzuje, maji byt nove volby a Brexit stale nikde. Je znemoznovan proceduralnimi obstrukcemi parlamentu a zakonodarstvim. EU hraje take na tuhle kartu, mohla prece nepovolit dalsi prodluzovani Brexitu!
  Proste jde o to oklamat volice Brexitu, znemoznovat a prodluzovat Brexit, protoze elity ztrati finacni centrum Londyn a vse bude pro ksefty ze zacatku tezsi jak dosud. GB ale ziska suverenitu zpatky, EU ji uz nebude moci buzerovat jako EU clena. Znovunabyti svobody uvolni nove sily v GB!

 • *

  Podle pruzkumu mineni v USA je 70 % mladych Amiku pro socialismus. Uz aby si ho tam zavedli! VRSR je tam na spadnuti, staci jenom odstranit Trumpa. A zacne se to tam mlatit.

 • Wolfram

  V odpovědi na: *

  ??? Mladí Američané, studentské půjčky na krku, nesplatitelný státní dluh 22 trilionů dolarů na krku, prespektivy žádné, chtějí socialismus? Tomu docela věřím. A jak si to děcka představují? Znárodnit největší americké firmy?

 • LO

  V odpovědi na: Wolfram

  Neskutecna chamtivost a dluhovy, urokovy kapitalismus lichvy dostal spolecnost tam, kde je, do bidy. Zakonity proces, ktery se da zastavit jenom revoluci. Protezovani liberalismu je dalsi sverak na lidi vsude ve svete. Ten ji urychli.

 • Wolfram

  Nedávno napsal Vlk z KOSA NOSTRA také velmi hezké zamyšlení o brexitu:
  "Je zničující vidět, že v zásadě nejde o nic jiného než naprosto formální demokratický rámec a jeho procedury, které jsou ale vyplněny marketinogovými a marketerskými triky, podvody na voličích. Ti si je ovšem nejenže nechají líbit, ale ještě jim nadšeně tleskají, protože je nebaví, ba pohoršuje – přemýšlet, srovnávat, analyzovat. Protože čas je třeba věnovat přece daleko důležitějším věcem – jako třeba komu poslat podpůrnou sms v soutěži Superstar nebo věnovat se výběru nového mobilu, či diskusi se sousedkou, jak a si dopadne příští 486. díl nějaké nekončené telenovely. A politici si to užívají, takže v britském patlamentu nevidíme žádné státníky a odpovědné zástupce lidu, řešící nejlepší variantu pro zemi a její občany, nýbrž pouze svoje úzké a sobecké politické zájmy. V lepším případě typu – jak mohu vyhrát příště volby, v tom obvyklejším – co udělat, aby je nevyhrála druhá strana. Takhle vidím dnešní Velkou Británii, údajnou kolébku a výkladní skříň parlamentní demokracie…. Pro mne je naopak tahle země demonstrací destrukce a sebezničujících procesů i té už dnes jen formální demokracie, co dnes ještě máme. Brexit to ukazuje v plné nahotě. Demokratické instituce i jejich představitelé těžce selhávají a systém naráží na mantinely svých možností a přestávají být funkční."
  Pokračování na
  Éra demokracie končí, přichází demokracie facek
  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2019/10/27/era-demokracie-konci-prichazi-demokracie-facek/

  V tom s Vámi a s Vlkem souhlasím, že v Británii chybí státníci, ale pak se Vlk rozčiluje, že Britové chtějí řešit brexit fackami poslancům, no ale co je na tom špatného, zcela v lidových britských tradicích.

 • *

  Tak veselý Halloween (31. 10.) a v pátek měl být brexit bez dohody k 1. listopadu 2019. :-))))

  Mně nevadí, že si Boris Johnson pěstuje image brutálního primitiva, bota na konferenční stolek u Macrona, podobnou pověst měl i Winston Churchill ve své době. Ale Johnson je prostě hlupák a reprezentant židomafie, a teď musíte vidět, že byl zaúkolován, aby odsunul brexit jakýmkoli způsobem. David Cameron, Theresa Mayová, Johnson a Corbyn jsou všichni židovské národnosti a řídí je po telefonu Jacob Rothschild. Margaret Thatcherová byla alespoň velká vlastenka a i když svými názory vyhověla velkoburžoazii, tak se domnívám, že ona to myslela poctivě a vždy jí šlo jen o Británii a o prospěch Británie.

  Třídní boj neskončil, třídní boj trvá, Mayová a Johnson vězní Juliana Assange, protože odhalil temné rejdy.
  Craig Murray: Julian Assange možná nepřežije do konce extradičního procesu (27.10.2019)
  Byl jsem hluboce otřesen včerejšími událostmi na soudě Westminsterského magistrátu. Soudkyně, která se ani příliš nenamáhala předstírat zájem o argumenty a námitky Assangeových právníků, prosadila všechna svá rozhodnutí. Než se dostanu k tomu, jak nehorázně nespravedlivý tento proces byl, musím se nejprve zmínit o Julianově zdravotním stavu. Byl jsem naprosto šokován tím, jak moc můj přítel zhubl, jak rychle mu ustoupily vlasy a jak je na jeho vzhledu patrné předčasné a velmi rychlé stárnutí. Vysloveně se belhal, což jsem u něj nikdy předtím neviděl. Od svého zatčení ztratil přes 15 kg na váze. Jeho fyzický vzhled však nebyl zdaleka tak šokující, jako zhoršení jeho mentálního stavu. Když ho požádali, aby uvedl své jméno a datum narození, několik vteřin viditelně bojoval s pamětí, a až teprve poté uvedl oba údaje. Byl jsem skeptičtější vůči lidem, kteří tvrdili, že Julian zřejmě nepřežije konec extradičního procesu, tak jak mi to například v neděli večer tvrdil hlavní člen jeho právního týmu. Nejen, že tomu nyní věřím, ale jsem touto myšlenkou posedlý. Všichni včera u soudu viděli, že jeden z největších novinářů a nejvýznamnějších disidentů současnosti je před našima očima mučen k smrti ze strany státu. Když jsem viděl, jak se můj přítel, naprosto pohotově se vyjadřující muž a nejrychlejší myslitel, jakého jsem kdy znal, proměnil na belhající se a nesouvisle mluvící trosku, nemohl jsem to unést. Obvinění proti Julianovi je velmi specifické; spiknutí s Chelsea Manningovou za účelem zveřejnění záznamů o válce v Iráku, o válce v Afghánistánu, a kabelogramů z Ministerstva zahraničí USA. Obvinění nesouvisí se Švédskem, se sexem, ani s volbami v USA v roce 2016; jednoduché vysvětlení, které, jak se zdá, mainstreamová média nejsou schopna pochopit.
  http://zvedavec.org/komentare/2019/10/8069-julian-mozna-neprezije-do-konce-extradicniho-procesu.htm

  Jarmulkář Boris Johnson se modlí u Zdi nářků v jeruzalémě, 11. 11. 2015
  https://christiansfortruth.com/wp-content/uploads/2019/07/F151111FFF11.jpg
  At Western Wall, London mayor affirms his Jewish ancestry
  https://www.jpost.com/Israel-News/At-Western-Wall-London-mayor-affirms-his-Jewish-ancestry-432666

 • LO

  V odpovědi na: *

  Assange si dovolil poodhalit zidovske praktiky rizeni a manipulace a to mu neodpusti. Jak spravne pisete, GB politici jsou zidovskeho puvodu a loutkami nadstatniho rizeni, ktere nechce ztratit sve vyhody v EU. Ani pristi volby nepovedou k vystoupeni, protoze poslance je mozno uplatit, ovlivnit, vydirat. Velmi dobre to bylo videt ve Venezuele, Brazilii, Ecuadoru. Zatim maji tyto sily navrch a nadale pohrdaji lidmi, ktere vidi jenom v roli svych otroku. Jsem zvedav, jakou habadouru na ne zase vymysli, aby vse zustalo jak je... Staty nejsou suverenni, jejich vlady ovladaji chazarsti zide, jako i banky, media. A mezi zidy zuri boj chazaru a chassidu.