Koronavirus přesně ukázal, jak funguje tento skanzen flákačů za šílené peníze. Pokud je pohoda, z tohoto skanzenu se sypou zhovadilosti jak na běžícím pásu. Když nastane krize, zalezou do katakomb a krytů a my si máme pomoct sami!

 

 NEVIDITELNÍ

Vylezte z těch kanálů euroflákači a vzmužte se!

Kam se vypařil ten ansábl v čele s Jourovou, Charanzovou, Piráty a dalšími, když mají zajišťovat ochranu Evropské unie? Do kterého kanálu se schovali ti, co nám v době klidu kázají, co si máme myslet a jak máme žít?

 

Může občanům Evropské unie někdo vysvětlit, k čemu je dobrý ten skanzen vyžírků v Bruselu, když v okamžiku nebezpečí zmizí z povrchu zemského, zalezou do kanálů a nepomohou vůbec v ničem? A mají platy půl milionu měsíčně!

 

Neměli bychom je poslat k soudu, aby všechny peníze vrátili, když jsou větší lemplové než komunisti za RVHP?

Kde je analytik Vrábel, ve kterém poklopu kanálu zmizel, když má analyzovat situaci koronaviru? Nabídli mu snad málo peněz?

Jak to, že komisařky nezajišťují roušky, respirátory, co dělá vůdkyně Leyno mimo tupých výroků o úžasné Evropské unii?

Ať mzdy euroflákačů sníží na 50%, nechť se všechny mzdy státních zaměstnanců nad 50 000 měsíčně přestanou vyplácet a ušetří se miliardy, které se mohou vyplatit ženám s malými dětmi a lidem v nouzi, pokud doplatili na koronavirus (nikoliv lemplové z vyloučených lokalit!).

Ať Jourová a všechny další a všichni další odevzdávají mzdy nad 50 000 do státního rozpočtu, když tak nadšeně vykládají o pomoci a sociálním cítění, co máme my.

Ať Vrábelové, Koudelkové z BIS a všichni ostatní peníze nad 50000 měsíčně stejně jako senátoři a poslanci dávají na pomoc potřebným.

 

Teprve pak uvěříme, že jim jde skutečně o nás  a nikoliv že nás zneužívají a vydírají!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Nadávejte jen sám sobě! Jaké lumpy jste si do vedení EU i České republiky zvolil, přesně takové tam máte. Když se francouzskému prezidentovi de Gaulleovi nelíbil první předseda Evropské komise, zakuklený nacistický Žid z Německa Walter Hallstein (CDU) a jeho aktivity, tak si prosadil jeho vyhazov.

  "Francouzský prezident de Gaulle však v této době zastával jiný názor. Hallstein se domníval, že cílem veškerého úsilí má být federace, což by znamenalo postoupit velkou část národních pravomocí Evropské unii, de Gaulle naopak věřil, že Evropa by se měla vydat cestou konfederace a stát se „Evropou států“, kde členským státům zůstanou větší pravomoci. Stále častější názorové rozdíly mezi francouzskou vládou a ostatními členskými státy v řadě zásadních otázek vyústily v roce 1965 v krizi známou pod názvem „krize prázdné židle“, kdy Francie na určitou dobu stáhla z evropských institucí všechny své zástupce, než se podařilo dosáhnout kompromisu."

  Krátká URL:
 • Franta

  V odpovědi na: *

  Hele, kdo je volil? Co je to za blábol?

  Krátká URL:
 • ¨

  V odpovědi na: *

  De Gaulle mel vizi konfederace samostatnych evropskych statu. Hallstein a jini Zide jako Callergi chteli centralne rizeny stat, ktery znici suverenitu statu a jejich samostatnost. EU toho zatim nedosahla, ale pracuje na tom.

  Krátká URL:
 • ¨

  EU naprosto selhala za migrantske krize pozvanim illegalu, kterym udelila azyl. Podruhe za pandemie, kdy zakazovala statum chranit sve hranice proti migrantskym parazitum (jenom 4% ze Syrie) a naprosto ignorovala nebezpeci pandemie. Az tento tyden uzavira EU kvuli pandemii hranice Sengenu. Az kdyz bylo jasne, ze Recko migranty nepusti dal do Evropy i pres spolupraci Nemecka a Turecka, ktere chtely vyvolat novou invazi migrantu.
  EU tedy naprosro selhala v ochrane Evropy proti migraci a pandemii. Uvedomme si to a jednejme! Ven z tohoto zalare narodu EU, usilujiciho o premenu Evropy v Kalifat !

  Krátká URL:
 • Ale No Tak

  Podporovat lemply, mrzáky a svobodné matky je kontraproduktivní a může to chtít jen úplný idiot zblblý modernou.

  Krátká URL:
 • Johanka

  Český národ si za to může sám, jak svým hlasováním, tak volební účastí. Kolik voličů se namáhalo hlasovat proti vstupu do EU? Kolik voličů se namáhalo volit protiimigrační strany?

  Krátká URL: