Pochody zločinu nevyprovokovaly Black Live Matters, ani smrt jednoho kriminálního černocha. Ty provokace vytvářela blondýna! Ale to se mainstreamu nehodí, on musí útočit na Donalda Trumpa. Až do sebezničení.

Pozorně sledujte, jak fanatická blondýna Jenny Horneová, členka Sněmovny reprezentantů Jižní Karolíny dokonce za Republikány vybízela k boji proti vlajce a hnala černochy do útoku. A důsledky vidíte dnes. Dokonce to jedenkráte vysílala Česká televize: před pěti léty za Obamy, v roce 2015.

 

Republikánská dáma v transu aneb zastřelte tu vlajku! Neuvěřitelný výron...

 

Těžko říct, zda se Donaldu Trumpovi podaří ukočírovat fanatiky a šílence. Na druhou stranu: v USA rozjely bitvu proti konfederaci a ruší dějiny jak Islámský stát, u nás stejná paka bojují minulou válku proti Gottwaldovi a Stalinovi...

P.S. I jinde se přepisují dějiny. Město Hamilton na Novém Zélandu odstranilo sochu velitele Hamiltona. Ale začal s tím Islámský stát.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Byla to falešná vlajka

  George Floyd žije, byl z legrace na vlastním pohřbu!
  George Floyd hraje "člena své rodiny", má na sobě černou mikinu s kapucí, nápisem RIP a roušku:
  Foto
  https://pbs.twimg.com/media/EZZb3PrWoAEMR3v?format=jpg
  https://pbs.twimg.com/media/EaCKMSCWsAAQMIr?format=jpg
  Zdroj
  http://orgo-net.blogspot.com/2020/06/covid-uz-se-vycerpal-tak-nasadime.html#more
  Hey George, we didn't buy it. You can take the shades off now. By the way, how did you get the hoodie? From Ebay? Overnight delivery? cool.
  https://twitter.com/striderraven1/status/1267302113182441475
  Hey he's still alive!
  https://twitter.com/steve_sikora/status/1270167040578539523/photo/1

 • Jiří

  Opět gramatické chyby.
  Jak ruší Islámský stát dějiny?

 • *

  V odpovědi na: Jiří

  bouráním pomníků

 • *

  Policista Derek Chauvin - výška 182 cm, váha 76 kg
  Kriminálník George Floyd - výška 193 cm, váha 101 kg
  “Bez užití tohoto chvatu podobného svalnatého chlapa, který klade větší odpor, do pout zkrátka nedostanete. Podobné techniky se neužívají jen v USA, nebo třeba i u našich bezpečnostních složek, ale prakticky u všech policejních sborů po celém světě,” říká Pavel Černý. Podplukovník ve výslužbě Pavel Černý jezdí po celém světě a učí policejní jednotky zasahovat proti zločincům i teroristům.
  https://www.arfa.cz/bojovnik-proti-terorismu-pavel-cerny-udelal-rekonstrukci-smrti-george-floyda-jako-jediny-na-svete-klecel-kolegovi-na-krku-pak-si-to-vymenili-vysledek-je-sokujici/
  https://starsoffline.com/derek-chauvin-bio-wife-kids-suicide-height-police-history/

 • Klidná demonstrace proti romskému teroru v Českých Budějovicích 6.7.2013

  Policie ČR kleká na občany od 2. minuty. Velmi nepěkné.
  ČESKÉ BUDĚJOVICE
  https://www.youtube.com/watch?v=lRt_BUpcOGs
  "Rozbít přihlížející holce hlavu teleskopem, zbít nezletilé děti za křovím a přitom zahánět novináře i ostatní přihlížející, házet obyčejným obyvatelům sídliště, maminám s většími dětmi a důchodcům ohlušující granáty pod nohy, začlenit "tajné" do davu, aby vyprovokovali násilí a pak mohli zatýkat. To je moc silný kafe. Doufám, že je vám ze sebe dobře fízlové! V Brazílii se policie přidala na stranu demonstrantů, když viděla, že se jen dožadují svého práva, vy jste přišli jenom buzerovat a mlátit, s kuklama na hlavách. Hanba."

  Premiérem ČR byl tehdy Nečas (ODS) v demisi po razii na Úřadu vlády a u kmotra ODS Rittiga, možná to bylo takové poslední svinstvo odcházejícího církevního podvodníka Nečase a ODS.

 • Státní dluh po občanské válce v USA

  George Soros vydělal 1 miliardu dolarů v roce 1992, když vytlačil Británii z ERM, a ztratil 1 miliardu dolarů v roce 2017, když vsadil na pokles akciových trhů po zvolení Trumpa prezidentem. 89letý George Soros sleduje nejen politické cíle, ale pohání ho zjevně i osobní nenávist k Trumpovi a utrpěná ztráta financí i renomé spekulanta.

  "Ne vždy se Soros a spol. trefili – třeba v roce 2016 vsadil Soros Fund Management stovky milionů dolarů na to, že po nástupu Donalda Trumpa výrazně poklesnou akciové trhy, jenže to se nestalo. Prodělal miliardu. Prodělal také na splasknutí internetové bubliny kolem roku 2000."
  https://www.euro.cz/miliardari/soros-zchudl-o-miliardu-dolaru-po-trumpove-vyhre-se-zmylil-1324606
  23. 5. 2017 Soros v Trumpa nevěří. Vsadil stamiliony dolarů na pád amerických akcií
  "Soros vsadil 764 milionů dolarů (18 miliard Kč), že bude ztrácet nejdůležitější index S&P 500 a a index Russell 2000, v němž jsou zastoupeny hlavně malé a střední firmy. Pokud Donald Trump předčasně skončí v prezidentském úřadu, vydělá více než miliardu dolarů. Na svém webu o tom píše německý týdeník Der Spiegel."
  https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/soros-trump-americke-akcie-pad-vsadil.A170523_152202_zahranicni_pas

  Když se USA rozpadnou v občanské válce, co bude s federálním veřejným dluhem 23 trilionů dolarů? Německo se rozpadlo v roce 1945 na okupované zóny. Západní okupační zóny Německa byly sloučeny 23. května 1949 a vytvořily Spolkovou republiku Německo (SRN) a 7. října 1949 byla v sovětském okupačním pásmu vyhlášena Německá demokratická republika (NDR). Nesplatily dodnes nic, ani předválečný státní dluh, ani válečné reparace z první světové války, ani válečné reparace ze druhé světové války. Londýnská dohoda 1953, London Agreement on German External Debts: 19 zemí (Belgie, Británie, Cejlon, Dánsko, Francie, Írán, Irsko, Itálie, JAR, Jugoslávie, Kanada, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Norsko, Pákistán, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, USA) velkoryse odpustilo Německu polovinu dluhů a zbytek restrukturalizovalo. "Tento krok pomohl nastartovat v poválečném Německu to, co dnes nazýváme „německým zázrakem“. Mezi věřiteli, které své pohledávky tehdy odepsali, bylo i Řecko. Působí proto ironicky, že je to právě Německo, které dnes odmítá snížit Řecku dluh." Po první světové válce nástupnické státy Československo, Polsko, Jugoslávie musely platit liberační dluh za osvobození USA a Francii, ale Rakousku byl dluh velkoryse odpuštěn.

  USA by se mohly rozpadnout na dvě nebo více částí, třeba na Sun belt (Sluneční pás) a Rust belt (Rezavý pás). Sun belt zahrnuje Floridu + dříve konzervativní Jih + Kalifornii, k tomu by se dal přidat ještě stát Washington (Seattle, tam před pár dny Antifa vyhlásila autonomní oblast na federální vládě). V Sun belt je dnes vysoký počet hispánských imigrantů a volbám dominuje Demokratická strana. "Tzv. Slunečný pás, Sun belt, je územím USA s nejrychleji rostoucí populací - aglomerace Houston, Dallas a San Antonio. Původně zemědělský region je dnes centrem petrochemického průmyslu - společnosti Exxon Mobil Texaco (Texas) a elektroniky." Rust belt (Rezavý pás) sahá od New Yorku po Středozápad, kde dominují republikáni a bělošské obyvatelstvo. "Tradičními obory jsou zde hutnictví, těžba uhlí, dopravní strojírenství - automobilové koncerny Chrysler, Ford a GM - a finančnictví."
  https://ostrava.educanet.cz/www/zemepis/vyuka/sexta/severni_amerika_staty_usa.htm

  Cestou k vymazání dluhů může být i měnová reforma, kdy by federální vláda vyhlásila anulování dluhů.

  Globální stratég Paní Pozorovatelka měla takové věci v malíčku, tady ji těžko můžeme suplovat, a úroveň Aeronetu bez ní silně poklesla. Než jsme se nadáli, je v USA občanská válka nebo se určité kruhy snaží ze všech sil ji rozpoutat.

 • Nenavist

  V odpovědi na: Státní dluh po občanské válce v USA

  neni dobrym radcem. Jak se ukazuje, ani u Serese. Trump vyhraje i podruhe. Dementni Joe Bidet, lhar, korupcnik a nacista (nahradil na Ukrajine McCaina a jeho support ukrajinskym nacistum), nema sanci. Trump ceka na vhodny okamzik a odhali jeho korupci na Ukrajine.

 • Zabiti Floyda

  a jeho pohreb jsou zrejme dalsi mystifikace verejnosti jako 11. zari WTC. Az se tyhle svinarny provali, bude hrozne zuctovani s pachateli a zadavateli.

 • Zejmena v USA:

  Bili jsou diskriminovani oproti cernym uz dlouho. Proto je na miste 'White Lives matter' vic nez Black...
  Rasove rozestvavani je na programu dne. Co prijde potom, az vysumi? Straseni UFO pohadkami? Zrejme maji ti zlocinci na nas vice scenaru.

 • Wolfram

  Trump jmenoval v létě 2017 svého ředitele FBI, Christophera A. Wraye. V dubnu 2019 FBI nezatkla Antifu, ale zatkla domobraneckou skupinu, která chránila hranici a zastavovala imigranty v Novém Mexiku... Trump je mizerný politik, 4 roky nedělal vůbec nic, kromě dluhů, puče ve Venezuele a podlé vraždy legendárního íránského generála Sulejmáního. Vidíte, že by Obama, Clintonová a Soros byli ve vězení pro neamerickou činnost? Myslíte, že se Trump ve druhém volebním období zlepší? Soros a Antifa mu vlastně dělají kampaň zadarmo, vypadá jako zastánce pořádku.

  FBI: Americká domobrana trénovala zavraždit Sorose, Obamu a Hillary Clintonovou
  24. 4. 2019
  Podle prohlášení agenta FBI Davida Gabriela obdržela FBI v listopadu 2017 anonymní tip, že skupina United Constitutional Patriots (Spojení ústavní vlastenci) v Novém Mexiku má zhruba 20 členů a jsou ozbrojeni mimo jiné i útočnými puškami AK-47. „Šéf skupiny Larry Hopkins také prý prohlásil, že Spojení ústavní vlastenci trénují, aby zavraždili George Sorose, Hillary Clintonovou a Baracka Obamu, protože tyto osoby ‚podporují (levicové radikály ze skupiny) ANTIFA,‘“ řekl agent FBI Gabriel, který skupinu tajně infiltroval.
  „My se o něj nebojíme, bude očištěn,“ řekl mluvčí Spojených ústavních vlastenců a za uvězněním vidí politický tlak guvernérky Nového Mexika Michelle Lujan Grisham z Demokratické strany, Latinoameričanky a předsedkyně hispánské skupiny v Kongresu (před ní, v letech 2011-2018 byla guvernérkou Nového Mexika republikánka Susana Martinez, první latinskoamerická guvernérka v historii USA).
  Devětašedesátiletý Hopkins byl zadržen v sobotu poté, co se v médiích objevilo video, na němž jsou členové jeho krajně pravicové militantní skupiny, jak zadržují více než 300 běženců, jenž překročili hranici USA a Mexika. Skupina, která si říká United Constitutional Patriots (Spojení ústavní vlastenci), tvrdí, že tak pomáhali americké pohraniční stáži vypořádat se s nárůstem migrantů, kteří přicházejí do USA z Latinské Ameriky.
  Zdroj:
  FBI arrests leader of armed group stopping migrants in New Mexico
  https://www.reuters.com/article/us-usa-immigration-militia/fbi-arrests-leader-of-armed-group-stopping-migrants-in-new-mexico-idUSKCN1RW0O5
  FBI: Militia group was training to assassinate Soros, Obama and Hillary Clinton
  https://www.timesofisrael.com/fbi-militia-group-was-training-to-assassinate-soros-obama-and-hillary-clinton/
  Šéf americké domobrany plánoval atentát na Obamu
  https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/sef-americke-domobrany-planoval-atentat-na-obamu-40280901

Nejnovější články