Úvodem: sociální sítě jsou tvrdě regulovány, protože jsou údajně zdrojem strašných dezinformací. (Netřeba odkazu, stačí nalézt Jourovou, Vrábela a další hvězdy cenzury). Pokud však vyhraje Biden a soud posvětí, znamená to, že sociální sítě jsou skvělé, elektronické volby jsou nezmanipulované a nedezinformovatelné a nezfakenewsuovatelné a volby v USA jsou neprosto čisté jak lilium?

 

Někdo ze stovek milionů lidí dělá primitivy a tresty by měly následovat

A nyní, o co jde a proč prezident Trump tentokrát oprávněně ostře zaútočil

Zdálo se, že vítězství má v kapse. Všechny volební výsledky hovořily v jeho prospěch, a tak už relativně brzy prohlásil, je je vítězem. Nechme jeho formu vyjádření, ale skutečnost.

Trump na průběh voleb už reagoval na Twitteru.

„Minulou noc jsem vedl, často bezpečně, v mnoha klíčových státech, téměř ve všech případech, byly tyto státy ovládány demokraty. Poté, jeden po druhém, začaly náskoky magicky mizet, když byly spočítány korespondenční hlasovací lístky. VELMI PODIVNÉ, ‚průzkumníci‘ to chápou úplně a historicky špatně!“ napsal prezident Donald Trump

 

Washington Americká poštovní služba (USPS) v noci dokončila soudem nařízené zpracování opožděných korespondenčních hlasů. Podle agentury Reuters to oznámil mluvčí pošty. Federální soud v úterý poště nařídil, aby zpracovala veškeré opožděné korespondenční hlasy a neprodleně je doručila na místo určení. Nařízení se týkalo zhruba 12 států, včetně klíčových Pensylvánie a Floridy, uvedla agentura Reuters. Federální soudce Emmet Sullivan v úterý nařídil poště, aby dokončila inspekce do 15:00 místního času (21:00 SEČ) a potvrdila, že do 16:30 místního času (22:30 SEČ) v třídírnách žádné korespondenční hlasy nezbudou. Verdikt vynesl poté, co na poštu podali žalobu aktivisté za volební práva ze skupiny Vote Forward a lidskoprávní organizace NAACP, která se tradičně zaměřuje na obranu práv Afroameričanů a Hispánců. Podle nedělních údajů pošty mělo jít o zhruba 300 000 korespondenčních hlasů odevzdaných bez doručenky, díky které lze potvrdit, že byly odevzdány volebním komisím.

 

 

A stal se ZÁZRAK  na který poukazuje prezident Trump a žádá přepočítání a překontrolování

 Michiganský volební zázrak
Přišlo 130.000+ korešponďáků.
Biden: + 130.000+ hlasů.
Trump: 0 hlasů.
 
Je to normální? I zde! Včera v noci prezident Trump významně vedl v několika státech, včetně Gruzie, Severní Karolíny, Michiganu, Wisconsinu a Pensylvánie. Prezident Trump měl včera v noci v Michiganu významný náskok. (Foto: Twitter)
 
 
Fakt divné - jasně že Trump musí zuřit!
Prezident Trump

@Bílý dům
Účet vlády USA
Vítejte v @WhiteHouse
! Sledujte nejnovější zprávy od prezidenta @realDonaldTrump
 
13h
Vítězíme v Pensylvánii, ale státní tajemník PA právě oznámil, že zbývají „miliony hlasovacích lístků.“
Donald J. Trump
@realDonaldTrump
 
8h
Naši právníci požádali o „smysluplný přístup“, ale k čemu je to dobré? Škody již byly poškozeny na integritě našeho systému a na samotných prezidentských volbách. O tom by se mělo diskutovat!
Donald J. Trump
@realDonaldTrump
 

Následně Joe Biden vyskočil o 200 000 hlasů a má náskok před prezidentem Trumpem.

A to je prý nejdemokratičtější stát světa...


 
V reakci na to oznámil Biden a Demokratická strana, že zakládá fond na "nezmanipulování voleb", aby se stal "poctivým vítězem".

O podvodu nejsou důkazy, Trump tímto tvrzením rozděluje společnost, snaží se mlžit právní analytička Wehleová

Možná vyhraje Joe Biden a Demokratická strana, ale pokud se toto přesně nezjistí, USA ztratí kredit demokratické země. A na Bělorusko se útočí? Kdy skončí ta fraška?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Trump, Inc.

  V prosinci 2006 na vrcholu nemovitostní bubliny 25letý Jared Kushner oznámil, že koupí za rekordní 1,8 miliardy USD manhattanský mrakodrap z 50. let na adrese 666 Fifth Avenue, New York. To byla nejvyšší cena za administrativní mrakodrap v USA v historii, podle odborníků přehnaně vysoká cena. “This is a great acquisition for our company,” řekl Jared Kushner. Rodinná firma Kushner Companies z New Jersey, která předtím obchodovala jen s byty pro střední třídu v New Jersey, se tím katapultovala mezi první ligu realitních společností. Otec Charles Kushner seděl v té době ve federální věznici pro daňové úniky a křivé svědectví.
  V lednu 2007 si Kushner půjčil hypoteční úvěr 1,2 miliardy USD ($1.215 billion) + investoval svých 500 milionů USD.
  Jistě se ptáte, kdo mu dal tak obrovskou půjčku 1,2 miliardy??? Byly to britská BARCLAYS a švýcarská UBS.
  Úvěr měl splatnost únor 2019.
  V prosinci 2007 začala Velká recese The Great Recession a Citigroup oznámila, že si už nebude najímat kancelářské prostory 666 Fifth Avenue.
  7. září 2008 krachující americké hypoteční agentury Fannie Mae a Freddie Mac převzal stát, americká vláda.
  15. září 2008 vyhlásila krach banka Lehman Brothers.
  V listopadu 2008 britskou nadnárodní banku Barclays před krachem zachránil Katar. Katarská státní investiční společnost Qatar Holdings půjčila Barclays 3 miliardy USD.
  V dubnu 2009 finanční ředitel Freddie Mac David Kellermann spáchal sebevraždu.
  V říjnu 2009 se Jared Kushner oženil s Ivankou Trumpovou.
  Kushner strávil více než dva roky (2015 - 2017) mezinárodním hledáním nových partnerů a čerstvých financí po celém světě. Žádal o peníze nejprve Katar, pak čínskou pojišťovnu, ruskou státní banku VEB šéfa Sergeje Gorkova, jihokorejský fond, nejbohatšího Francouze Bernarda Arnaulta, izraelskou firmu Gaia; nic, nechtěli do jeho mrakodrapu investovat.
  V roce 2015 Kushner Companies začala vyjednávat s bývalým premiérem Kataru, jeho výsostí Hamadem Al Tháním, Kushner žádal 500 milionů USD.
  8. listopadu 2016 vyhrál Donald Trump prezidentské volby, Kushner se stal hlavním poradcem prezidenta.
  5. června 2017, právě na 50. výročí šestidenní války Izraele proti arabským zemím (5.–10. června 1967), Saúdská Arábie spolu se Spojenými arabskými emiráty, Bahrajnem, Egyptem vyhlásily politické a hospodářské embargo na Katar. Zjevně pod tlakem Donalda Trumpa. Dosud největší roztržka mezi zeměmi Perského zálivu přišla dva týdny po návštěvě amerického prezidenta Donalda Trumpa v Saúdské Arábii (20.- 21. května 2017, 2017 Riyadh summit).
  V srpnu 2018 si kanadská investiční společnost Brookfield, jejímž investorem je Katar, stále pod blokádou, pronajala Kushnerův mrakodrap na 99 let.
  V roce 2019 Brookfield investuje 400 milionů USD do kompletní rekonstrukce Kushnerova mrakodrapu. Včetně nových skleněných exteriérů. Měla by být hotova v roce 2023.
  V roce 2019 státem vlastněná americká hypoteční agentura Freddie Mac půjčila Kushner Companies 786 milionů, což patří mezi nejvyšší půjčky Freddie Mac.

  666 Fifth Avenue
  https://en.wikipedia.org/wiki/666_Fifth_Avenue
  Financial Ground Has Shifted Under a Record Deal
  https://www.nytimes.com/2007/11/07/realestate/commercial/07kushner.html
  Brookfield unveils $400M redevelopment of 666 Fifth Avenue
  https://www.6sqft.com/brookfield-unveils-400m-redevelopment-for-666-fifth-avenue/
  Foto mrakodrapu
  https://imgs.6sqft.com/wp-content/uploads/2019/10/16151819/666-fifth-avenue-lead.jpg
  Kushner and 666 Fifth Avenue
  https://www.needtoimpeach.com/corruption/jared-kushner-666-fifth-ave/
  Jared Kushner má vazby na Sorose a dluží v půjčkách miliardu dolarů
  https://stredoevropan.cz/2017/05/03/jared-kushner-ma-vazby-na-sorose-a-dluzi-v-pujckach-miliardu-dolaru/
  Trump, Inc. The Kushners’ Freddie Mac Loan Wasn’t Just Massive. It Came With Unusually Good Terms, Too.
  https://www.propublica.org/article/the-kushners-freddie-mac-loan-wasnt-just-massive-it-came-with-unusually-good-terms-too

 • Podvod sem, podvod tam

  V odpovědi na: Trump, Inc.

  Takže hačat za mřížemi by měli všichni čtyři: Trump, Kushner, Ospalý Joe, Hunter Biden.

 • *

  Není Soros také dementní jako Biden? Nebo Sorose zahřejí zlaté cihly?

 • *

  Ale nějak to přehnali, když je teď v USA víc korespondečních hlasů než registrovaných voličů. .-D To jsou prostě neplatné volby.
  Už tuneldědek Babiš požaduje, že volby v USA se musí opakovat?
  „Nelze čekat. Bělorusové potřebují naši rychlou pomoc,“ sdělil Babiš. „Volby v Bělorusku se musí opakovat, musí být transparentní a za přítomnosti zahraničních pozorovatelů.“
  14. 8. 2020, Babiš: Volby v Bělorusku se musí opakovat
  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/babis-volby-v-belorusku-se-musi-opakovat-40333326

 • Co je Babisovi do Beloruska?

  V odpovědi na: *

  Proc nezada opakovani voleb v USA? Proc nezada EU potrestani Ceska za brutalitu policie?
  Babis je jenom poskok nadnarodniho rizeni, ktereho se ale snazi vytlacit z funkce. To on vi, proto se snazi se jim zavdecit.
  Chteli jste na zapad. Mate to a prestante tady ted brecet.
  USA jsou prece vasim snem. Zkorumpovana zeme, kde zitra znamena vcera, kde vladnou prachy a chazarska mafie. Ve vlade pedofilove, fetaci a buzeranti, podvodnici a lhari.
  SSSR vam smrdel. Tak ted mate ten vysneny zapad a taky nejste spokojeni.

 • Viktor Babariko - Lukašenkův hlavní rival

  K Bělorusku. Média v Česku úplně mlčí o proruském kandidátovi na prezidenta Viktoru Babarikovi. To je zajímavé, že. Hlavní Lukašenkův soupeř a favorit voleb, v Česku o něm ani slovo. Rusko ho mělo nachystaného jako nového prezidenta.
  Viktor Babariko je doposud uvězněný i se synem a svými advokáty, byli všichni zatčeni 18. června 2020. Tzn. přes čtyři měsíce. Lukašenko obvinil Rusko, že chce vyvolat nepokoje a ještě před tím stihl zatknout asi 30 ruských občanů, prý to byli ruští vojáci z jednotek Wagner, ovšem Wagnerovci civilními lety nelétají. Kreml řekl, že nedá Bělorusku další slíbené peníze, jelikož Lukašenko neplní slíbené dohody s Putinem, konkrétně změnu ústavy. Sám Lavrov řekl, že volby v Bělorusku nebyly v pořádku, ono taky, když Lukašenko pozatýkal hlavní rivaly, je do očí bijící.
  Viktor Babariko byl uvězněn, ostatním kandidátům bylo dovoleno účastnit se prezidentských voleb (Lukašenko, Světlana Tichanovská, Andreij Dmitrijev, Sergeij Cherechnia, Anna Kanopackaja). Volby se konaly 9. 8. a zvítězil Lukašenko s 80,08 % hlasů, prozápadní Tichanovská 10,9 % hlasů.
  Tichanovská pak utekla do sousední Litvy (kde jsou armády NATO, včetně Armády ČR).
  Maria Kalesnikava, flétnistka a bývalá ředitelka kulturního centra, se připojila v květnu k prezidentské kampani Viktora Babarika jako manažerka kampaně. To je taková ta známá peroxidová blondýna s ježkem, vypadá jak Dagmar Pecková. Kalesnikava byla 7. 9. odvlečena maskovanými muži v civilním oblečení a násilím odvezena na hranici s Ukrajinou, kde roztrhala cestovní pas, čímž se bránila vyhoštění. Poté byla zadržena a 16. 9. obviněna z „podrývání státní bezpečnosti“. Hrozí jí až pět let vězení.
  Viktor Babariko (Viktar Babaryka)
  https://www.euronews.com/2020/07/14/victor-babariko-main-rival-of-alexander-lukashenko-barred-from-belarus-presidential-electi
  https://en.wikipedia.org/wiki/Viktar_Babaryka

  Čeští vojáci se v Litvě zapojí do cvičení NATO, vyzkouší si hromadné nasazení
  4. listopadu 2020
  Česká armáda se v těchto dnech zapojuje do jednoho z největších letošních aliančních cvičení Brilliant Jump. Síly velmi rychlé reakce NATO při něm nacvičují schopnost rychlého hromadného nasazení. Z několika míst Evropy se asi 2500 vojáků přesouvá vlakem, vzduchem, po moři či po silnici na území Litvy. Z Česka od neděle vyjely dva vlaky s těžkou technikou a 200 vojáky 71. mechanizovaného praporu, Cvičení se účastní síly velmi rychlé reakce aliance (VJTF), tedy jednotky, které musí být připraveny k rychlému zásahu. Tvoří ji brigáda o síle asi 5000 vojáků, její složení se pravidelně obměňuje. Český 71. mechanizovaný prapor je do VJTF začleněn od loňského roku, kdy musel být schopen nasazení do 30 dnů. Letos drží hraničtí vojáci nejvyšší pohotovost, tedy pětidenní. Příští rok budou muset být schopni nasazení do 45 dnů. Celkem česká armáda do současné brigády VJTF přispívá asi 1000 vojáky, další jednotky jsou z polské, španělské a britské armády.
  Síly velmi rychlé reakce NATO (Very High Readiness Joint Task Force VJTF)
  Armáda České republiky
  2. listopadu v 23:51 ·
  Dobré ráno.
  Včera vyrazila další část vojáků a techniky na cvičení do Litvy.
  #WeAreNATO #BrilliantJump20
  https://www.facebook.com/ArmadaCeskerepubliky/photos/a.183791968319195/3682003215164702/?type=3
  Uživatel Andrej Babiš retweetnul
  https://twitter.com/AndrejBabis/status/1323533290465304577

  Tanky z Česka jedou vlaky do Litvy. Ostudné. To nebylo ani za 2. světové války. I když kdo ví, co dělali Babišové.

 • Cesi jedou s tanky

  V odpovědi na: Viktor Babariko - Lukašenkův hlavní rival

  provokovat Rusy do Litvy. Obkliceni Ruska koalici NapoleonAdolfTeroristOrganizace pod hlavickou zamorskych USA, nasranych po cele Evrope pokracuje. Suroviny Ruska jim nedaji spat. Zastavili NS-2 dokonceni, sankcemi Rusko brzdi, na jeho hranicich uz stoji jejich armada v pohotovosti na 3. valku.
  A my mame valcit proti nasim bratrum, co nas osvobodili od nacistu? Nacisty podporovaly ty same banky a jejich vlastnici jako Napoleona, Hitlera! My jsme pro ne jenom potrava po kanony, havet, kterou chteji vyhubit.
  Do jake prdele nas narod ti nasi vlezdoprdeliste zatahli?????
  A my si to mame nechat libit. Cise uz je skoro plna. Budou se divit, az lidi povstanou!!!!!

 • JE NA VOLEBNÍM LÍSTKU NEVIDITELNÝ VODOZNAK?

  BINGO, JE TAM Watermark on 2020 ballot? 4. 11. 2020
  https://www.youtube.com/watch?v=rSGiepYfMy0

  22. června 2020 Trump zaútočil na twitteru, že cizí národy tisknou miliony korespondečních hlasovacích lístků a že během první a druhé světové války jsme volili bez problémů, ale teď oni používají Covid, aby podváděli s hlasováním poštou.
  @realDonaldTrump
  RIGGED 2020 ELECTION: MILLIONS OF MAIL-IN BALLOTS WILL BE PRINTED BY FOREIGN COUNTRIES, AND OTHERS. IT WILL BE THE SCANDAL OF OUR TIMES!
  https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1275024974579982336
  https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1275062328971497472
  Americké ministerstvo pro vnitřní bezpečnost se zaměřilo na integritu voleb již loni.
  Květen 2019 DHS vyhodnotí rizika, která představují zařízení pro hlasování
  Americké ministerstvo pro vnitřní bezpečnost (DHS) měří potenciální zranitelnosti typu hlasovacích strojů, které budou brzy použity v Georgii. Federální vláda bude spolupracovat s volebními úředníky, aby lépe porozuměla bezpečnosti a auditovatelnosti volebních systémů, uvedl Scott McConnell, mluvčí Agentury pro kybernetickou bezpečnost a infrastrukturu, která je součástí ministerstva pro vnitřní bezpečnost.
  https://www.govtech.com/security/DHS-to-Assess-Risks-Posed-to-Ballot-Marking-Devices.html

 • Anab

  I like Donald trump he is a good politician http://www.anab.in/ and i would like to give him my vote.

 • aalia sharma

  Very Nice Content I Appreciated, Keep Sharing good quality content. Mumbai escort