Tak toto bude zaznamenáno v dějinách voleb jako fascinující zázrak. Podle údajů pošty mělo jít o zhruba 300 000 korespondenčních hlasů odevzdaných bez doručenky, díky které lze potvrdit, že byly odevzdány volebním komisím. Kolik má Biden lístků ještě v záloze, které ležely týdny ve skladišťích a jsou "zaručeně pravé".

 

 

Ve čtvrtek

Michiganský volební zázrak
Přišlo 130.000+ koresponďáků.
Biden: + 130.000+ hlasů.
Trump: 0 hlasů.

A v pátek byl v  Philadelphii zaznamenán další náhlý „přírůstek“ 25 277 hlasů. Všechny pro Bidena. A další a další a další...

A ve skladu je dalších statisíce lístků v záloze.

Protesty prezidenta Trumpa televizní stanice vypínají, sociální sítě blokují. A sklady chrlí další statisíce hlasovacích lístků bez ověření, dokud o desetinky nepřekročí hlasy Trumpa, které jsou legální. Deep state Demokratické strany si vítězství pojistil.

Totalitní demokracie zvítězila. A východní Evropa částečně zděšeně, částečně se smíchem zírá.

 

Rudy Giuliani: Je to plánovaný podvod!

6. listopadu 2020 - 06:20

Nesprávně vyplněné hlasovací lístky, náhlý výskyt více než 100.000 hlasovacích lístků a žádná možnost kontroly; hlasy v několika státech byly předstírané.

„Poštovní hlasování bylo vždy náchylné k podvodům - to jsou slova New York Times - když se nejednalo o zvolení prezidenta Trumpa,“ řekl Rudy Giuliani během tiskové konference k PBS News Hour.
„Šli jsme tedy k soudu a postavili se před demokratického soudce. Nemusím vám říkat, jaký je výsledek ve Filadelfii. Ani jeden republikán se nemohl podívat na jeden z těchto poštovních lístků. Mohly by být z Marsu nebo by mohly být z Demokratického národního výboru. Joe Biden mohl hlasovat 50krát, pokud víme, nebo 5.000krát, “ upřesňuje Giuliani.
 
„Filadelfie, bohužel to musím říci o svém vlastním městě, má pověst podvádění voličů. Mají pověst hlasujících lidí, kteří již zemřeli. A nyní se podíváme na to, kolik zesnulých zde hlasovalo. Nemyslel jsem si, že k tomu dojde, ale my ano,“ pokračuje Giuliani. „Ach, tady jsou nové hlasovací lístky. Netušíme, jestli jsou to skutečně hlasovací lístky. Netušíme, jestli jsou podepsané, zda jsou správně označené poštovním razítkem, jestli to není jen jedna stejná osoba, která odevzdala 100.000 hlasovacích lístků, a všechny byly sečtené. “
 

 Kdo je Rudolph William Louis „Rudy“ Giuliani?

(* 28. května, 1944)

je americký právník, obchodník a politik za stát New York. Mezi léty 1994 a 2001 byl starostou New Yorku. V roce 2002 mu bylo uděleno ocenění Ronald Reagan Freedom Award. Za jeho starostování díky nulové toleranci prudce klesla kriminalita a gangy prchaly pryč a jedno z nejnebezpečnějších měst v USA se stalo jedním z nejbezpečnějších.

 

Prý to však jsou samé překlepy, tvrdí "experti" Demokratické strany a deep statu. První, druhý, pátý překlep a vždy náhodně pro Bidena. Fascinující demokratický systém.
 
A český paradox: cenzoři a noví STBáci, kteří sedí u počítačů v ČR rentgenovým zrakem na dálku odhalili, že volby jsou křišťálově čisté a každý, kdo protestuje, je bojovník proti demokracii a roznašeč fake news, neboli lží, tudíž dezinformátor. To nemá chybu. Orwell 1984 jak vyšitý...
 
 
Dále už se k této frašce (asi) nebudeme vyjadřovat. V demokratických volbách, které mají být svátkem demokracie, vyhrál v USA Donald Trump, ale s poštovním skladem a kačerem Donaldem v Los Angeles prohrál.  Stala se někdy větší fraška za doby existence USA?
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • *

  V Michiganu 100 % korespondečních hlasů pro Bidena, ve Philadelphii 100 % korespondečních hlasů pro Bidena. Dementní podvodník je opravdu dementní.

 • *

  Tak hlavně si udělejte pořádek a postavte se Kalergiho plánu v Česku a Evropě. Foto zloděj Babiš a zloděj Šoroš:
  https://g.cz/sites/default/files/styles/gflex_landscape_large/public/field/image/2017/sor4.jpg

 • Česká televize

  už před hodinou bez ohledu na realitu vyhlásila Bidena prezidentem.

 • *

  V odpovědi na: Česká televize

  Nejvyšší soud USA určí prezidentem Trumpa, stejně jako 12. prosince 2000 G.W. Bushe, no problem. To se ví od začátku, že o prezidentovi rozhodne konzervativní většina v Nejvyšším soudu. Proto Demokraté tak vyskakovali, když jejich liberální soudkyně - vrchní satanistka, 87letá Ruth Baderová Ginsburgová (do Nejvyššího soudu nominovaná prezidentem Billem Clintonem dne 22. června 1993) v září nečekaně exla.
  Demokratická podvodnická strano, vytáhněte černé vlajky a sošky Luciferů.

 • KORESPONDEČNÍ ODS, Piráti, KDU-ČSL, TOP 09, STAN + Hamáček

  Pět stran – ODS, Piráti, KDU-ČSL, TOP 09, STAN – společně navrhuje, aby ve volbách do Sněmovny a prezidentských mohli krajané v zahraničí volit korespondenčně. S možností korespondenční volby počítá i ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček. „Využít bychom mohli korespondenčního hlasování poprvé u voleb do Sněmovny v roce 2021,“ řekl v rozhovoru pro MF DNES. Je to už druhý pokus to zavedení korespondenční volby v tomto volebním období.
  19. června 2019 Prezidenta a poslance navrhlo pět opozičních stran volit i korespondenčně
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/korespondencni-volba-snemovna-prezident-ods-top-09-kdu-csl-pirati-stan.A190619_122035_domaci_kop

 • k tomu diskuze

  V odpovědi na: KORESPONDEČNÍ ODS, Piráti, KDU-ČSL, TOP 09, STAN + Hamáček

  Tomas Matera: Ti už nevědí jak by ty volby zmanipulovali.
  Tomáš Šturma: A najednou strach z ovlivnění voleb ruskými hackery pominul? :-D
  Jiří Uherek: České poště je riskantní svěřit i doručení balíčku do rukou!
  Václav Zajíček: Chápu, že se snaží zoufale najít potenciální voliče. Ale i kdyby tohle prošlo, tak ty hlasy budou kapka v moři. Co tak raději nějaký program a možná najít skutečné lídry stran. Nicméně největší trapnost jsou ty pokusy s volebním právem od 16 let. Když nelze získat dostatečný počet dospělých, tak aspoň oblbnout nějaké děti.

 • O vysledku voleb rozhoduji scitaci hlasu.

  V odpovědi na: KORESPONDEČNÍ ODS, Piráti, KDU-ČSL, TOP 09, STAN + Hamáček

  Je tedy jedno, jestli volit osobne, ci korespondencne. Korespondencni hlasovani ma vetsi falsovaci potencial.
  Taktez roztahovani voleb na vicero dni umoznuje nejjednodussi manipulaci listku v noci. Ani nemusi davat do oken kde jsou urny papundekly jako v USA.
  Jsem presvedcen, ze vetsina voleb na zapade byla zmanipulovana.

 • JOE BIDEN

  HROBAŘ BÍLÉ CIVILIZACE

 • Nevim, nevim.

  Trump rekl: You will love the end of the film.
  Uz nema moc casu, aby to splnil. Nevim proc vaha. Zoliky ma proti zfalsovanym volbam i slizounu Bidenovi a jeho kriminalni rodine.
  Otoci ten vyvoj jeste? Kdyz ne, bude to i jeho konec, nejenom nas. Dementni Biden je schopen rozpoutat valku a udelat vse jako loutka.

 • Pozorovatel

  Je dobře, že zminujete i bojovníka proti mafii jmenem Giuliani. Ale nejúspěšnější byl nějaký Mussolini, který zametl s mafií mnohem více. A proto musela přijet první pomoc z USA, a při vylodění na Sicilii vezli černou vlajku, se zlatým L, jako Lucky Luciano. Protože, vrána k vráně sedá.
  Serou vás machinace kolem voleb ? Ale to je přece jeden ze základních pilířů tohot systému...sračky sem a tam.