Nemá cenu k tomu nic dodávat, skvěle informovaný mainstream s rozpočtem cca 50 miliard to udělá za nás. (Stačí, kolik jenom má Čt v ročním rozpočtu a kolik vybere na výpalném od občanů). Dejmě prostor výběru na internetu, ať vidíme, jak se k této strašné zprávě staví veřejnost.

Rusové utratili za inzeráty desetitisíce dolarů a tím ovlivnili volby? Tak ten je vážně dobrej..

 

 • Mohou být rádi že je to nestálo majlant....tak jak bude kyber válka pokračovat bude to stale dražší a dražší..

 

 

 • No co, státní instituce musí postupovat s péčí řádného hospodáře, a to platí i pro ruské tajné služby, nebo kdo to dělal.

  Putin prostě chtěl mít za málo peněz hodně muziky a podařilo se. Vidím to v živých barvách: "Molodci, chci, abyste pro mě dostali Donalda do Bílého domu, tak se snažte. Ale hlavně moc neutrácejte, nesmí na to padnou víc než sto táců.

 • Tak z tohohle odhalení muselo Hillary asi klepnout. Jí nepomůže k vítězství ani 1.4 miliardy dolarů, a Rusáci to pro Trumpa zařídí za 100 tisíc.

 • Rus dal na Google inzerat Volte Trumpa a rozhodnul tim US volby? To je blby i na Clintonovce...


 •  

  Jakoze americky prezidentsky volby dokaze rozhodnot par lidi s rozpoctem milion CESKYCH korun? Mel jsem kandidovat na ceskyho pusydenta. Sem netusil ze je to tak levny vyhrat volby.

 •  

  Aneb pokud americký občan nedostane ty správné a jistými kruhy předložen informace, mohlo by se stát, že by si začal dělat vlastní úsudek na svou zemi a vládu, což je neakceptovatelné!

   
 •  
 •  

  A my to Google samozrejme verime.

   

  "Google má prý důkazy, že jej Rusové využili během voleb v USA"
  Ale úmyslu konání voleb přes síť internet se nevzdáme!
  Je to tak pohodlné (to falšování)!
  Počítat volební lístky? A těch (až) 36 dohližitelů -v každém jednom volebním okrsku- na správné sčítání odevzdaných lístků!
  A každý dostane za dva dny 1300Kč
  A že volby nebudou přímé? I když je to v Ústavě?
  My ty bezmozky "přesvědčíme" aby to ošklivé slovíčko vyškrtli. Vždyť je to pro dobro úplně Všech
  S pozdravem vzhůru do otroctví Sidonio Liberta

 •  
 • Hillary Clinton a její tzv. SuperPACs utratily za kampaň, tj. především za inzerci v médiích 1,18 miliardy dolarů (zdroj: Bloomberg). Donald Trump utratil cca 617 mil. dolarů, tj. o něco více než polovinu této částky. Představa, že pár desítek tisíc něco změnilo je směšná.

 •  
   

  Jinými slovy, Rusové si normální legální cestou zaplatili reklamu v objemu, který odpovídá českým komunálkám, na tom samotném ještě nevidím žádné vměšování. Děsí mě spíš to, že si Rusové dosazují prezidenty v banánových republikách bývalého Východního bloku...

   

   

   A třeba Seznam

   

  Jaromír Žďárský, Hradec Králové

  Kdy bude světu oznámeno, že Rusko vyvolává tornáda v USA. Svět, je vlivem novinářů, také přitroublých politiků jedna velká blbárna

 

Tomáš Kocourek, Praha

Jo a zrovna Google kecá o důkazech ovlivňování voličů - Google, který před volbami ve vyhledávači automaticky nabízel slovní spojení typu: "hloupí, sprostý Trump" nebo "vynikající, uznávaná Clintonová" a podobně...

To se těm "Americkým internetovým gigantům" povedlo - sami dělali veřejnou propagandu na jednoho kandidáta, ale oni nic, oni muzikanti, že...
;-)
Jen jsem musel znovu zdůraznit, jak hloupá je tato propaganda... a jak hloupí musí být lidé, kteří ji věří... a jak musí být nemorální lidé, kteří tuto propagandu šíří...

 

Vladimír Navrátil, Ústí nad Labem

První volby v Iráku po svržení Saddáma byly podle USA, OSN, OBSE a EU nejsvobodnější a nejdemokratičtější. V Iráku v té době bylo 120 tisíc amerických a 30 tisíc spojeneckých vojáků. Co na to Google a Večerek?

Marta Foltýnová, Praha

Teda ten Putin, ten má ty prsty všude. Včera jsem nemohla najít pytle do odpadkového koše. Že on v tom bude mít taky pracky?

 

My starší, když už debilita bolševiků byla v extázi a tvrdili, že naše mzdy včetně silnic, dálnic, aut či bydlení jsou na daleko lepší úrovni, než třeba v západním Německu, jsme také tímto stylem mluvili, či psali. A údajně jsme čekali světlé zítřky! I když spíše mluvili, protože pouze Dikobraz mohl trochu víc a pouze humorně. A ty stupidní nepřetržité žvásty jsou vždy v době, kde je režim v koncích a neví, jak dál. Lidé mu nevěří, jsou osamoceni někde v nějakém zákopu s zbývá jim jenom špinit, nadávat a vymýšlet si tupé historky.

 

 

 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Ano Rusové si zaplatili na google reklamu, stejně jak si můžu já nebo vy. A co je na tom. Má smysl těmto zprávám věřit? Mainstreamovým médiím už stejně nikdo nevěří. U nás ani v zahraničí. Poslouchají to už jenom důchodci. Takže by nás to nemuselo až tak zajímat. Tohle je další dezinformace!

  http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt-mainstreamovych-medii

 • V odpovědi na: Martin

  Souhlasím, bohužel je zde jeden nezanedbatelný rozdíl: my máme jenom snahu o poctivost a čest, oni vojsko, policii a nadace typu Sorose. Jich je pár, ale s miliardovou převahou dolarů. Nás jsou miliardy bez vojska a bank.

 • Návštěvník - *

  Hillary ve středu řekla CNN, že je ze svého sponzora a přítele Harveyho Weinsteina "zděšena" a "šokována" a že 13 000 $, které od něj dostala na kampaň, věnuje charitativním feministickým organizacím. Jenže Harvey Weinstein daroval Demokratům celkem 1,5 milionu $ a přátelil se osobně s Clintonovými a Barackem a Michelle Obama!
  Bumerang se tak vrací zpět - židovský filmový producent Harvey Weinstein poporoval genderové feministky v Demokratické straně a teď je z něj jejich oběť. Sexuální návrhy jsou podle feministek strašný zločin a Weinstein je monstrum, deviant a úchyl, kterého oškubají u soudu o všechny peníze.

  P.S. Jane Fonda řekla, že ji Weinstein nikdy neobtěžoval.

  Hillary Clinton v CNN
  https://www.youtube.com/watch?v=0s0gEgM5h2E

 • Návštěvník - *

  Takže nikoliv pár inzerátů z Ruska, ale program prohrál Clintonové volby a zejména její výběr nejbližších spolupracovníků - PizzaGate Podesta.