Království bláznů usídlené ve veřejnoprávní televizi - ústřední zpráva dne a hned následuje zběsilé vyřvávání Ukrajinců. Těch Ukrajinců, co se osamostatnili jako by chtěli Katalánci, avšak zatímco v roce 1991 SSSR nechalo odejít státy bez jediného výstřelu a policejních manévrů, Katalánsko opět zažívá nacistické vyhrožování a možná lidské masakry. Zatím jsou to pouze výhrůžky!

 

Že jakýsi Porošenko vyřvává do světa přitroublé výroky je prý přirozené: výkvět Ukrajiny se dál nedostal, ale fakta prezidenta Zemana jsou katastrofou.

Porovnejme s Katalánskem

V roce 1990 vyhlásila Verchovna rada Ukrajiny (parlament) suverenitu země, nezávislost pak byla oficiálně vyhlášena 24. srpna 1991 současně s rozpadem Sovětského svazu.

Nepadl jediný výstřel. Nemlátila policie lidi a Moskva neposlala obrněnce do Kyjeva.

Prohlášení nezávislosti bylo potvrzeno referendem o nezávislosti Ukrajiny téhož roku za podpory 90,3 % voličů.

 

A USA ani NATO neprotestovalo!

 

 

Jestliže se státy nemají dělit, je čas, aby se všechny státy vrátily do SSSR - dnes Ruska. Nebo ať tiše sedí Ukrajinci v koutku a kají se: kdyby povolili Rusům na východě ruštinu a další běžné demokratické prvky v politickém systému Ukrajiny, toto by se nedělo.

 

Prezident Zeman má pravdu. Třeba Evropská unie podle nátlaku, že státy se nemají štěpit, donutí Ukrajinu, aby se opět připojila k Rusku (Dřívější název SSSR) 

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  Emana pustili na chvíli z Republiky a hned udělá ostudu!
  Všichni ruští analytici se shodli na jednom, Ruská Federace žádné schválení od Zemana ani od Evropské rady nepotřebuje. Krym je ruský a basta a tečka. Dobře tomu trotlovi odpověděli Ukrajinci, ať Zeman prodá Putinovi Prahu nebo Karlovy Vary. Taková ostuda, i ti kyjevští fašouni si z něho dělali srandu. Ať už sedí na hradu, chlastá tu jeho slivovici, ale ať už nikam nejezdí a nikde nic nepronáší.

 • Návštěvník - novota

  Tak ovar nám děla ostudu a kdopak ho zvolil no přece trollové z liháče a od socan bande....:p:p:p apropo už jste zaplatili altnerovi...

 • Návštěvník - novota

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Možná ovar něco nakousl.... kdo je včele bláznů v evropě.... :p:p:p http://www.msp.gov.ua/news/14055.html

 • Návštěvník - Rod

  Interpersonal intelligence is amongst the most overlooked, underutilized skill sets. In school, as we form our careers or level-up our professional life we often think about technical skills http://thedarkbazaar.com/members/ninga19/profile/