Česká televize od určité doby zařadila Piráta Baroše jako milovaného, hýčkaného hocha, který si zaslouží být na veřejnoprávní televizi. A že má stále ještě moc je vidět na (ne)zmanipulovaných průzkumech. I když ve volbách uvidíme...

 

Přesto není od věci něco připomenout

 

ANTIFA ANTIFA

Za svou publikační činnost a plamenné projevy si vysloužil šéf krajně pravicové Národní demokracie Adam B. Bartoš pozornost policie, která vyvrcholila na konci dubna jeho obviněním ze tří trestných činů proti lidskosti. Jeho knihy jsou podle znalce silně protižidovské.

„Úmyslně hanobil a podněcoval k nenávisti vůči jednotlivým osobám židovského národa, popřípadě židovského vyznání, i vůči židovskému národu jako celku a to tím způsobem, že ve svých veřejně publikovaných, mluvených i psaných projevech cíleně předstíral a propagoval negativní pohled na Židy, židovské instituce i židovskou víru...“ píše v usnesení vrchní komisař Milan Ulrich.

 

Zajímavé, takže v muslimské či ortodoxní židovské víře je žena plámě nečisté, nehodné rovnati se mužům a můžeme dle tohoto náboženství se ženou nakládat jakkoliv. Dokonce ani letadlo neodletí, když si tam sedne žena a ortodoxní ji chce vypudit! Vážně je toto naše civilizace, ke které se několik lidí u nás hlásí?

Musela si odsednout od ortodoxního žida. Žena žaluje aerolinky El Al (1.4.2016, takže nikoliv dávné století)

 A výčet těchto aktivit udělá i z Adama B.Bartoše nečistého.

 

Musí se podněcovat na správné straně aneb není Bartoš jako Bartoš

 

 

A cože je to ta ANTIFA? Toto najdete přímo na internetu: Časované zápalné zařízení s budíkem, návod výroby a využití.

 

ANTIFA ANTIFA - Časované zápalné zařízení s budíkem

Následuje návod na výrobu časovaného zápalného zařízení pomocí budíku a žárovky. Nezapomeňme, že je nutné dobře zvážit, kde tuto zbraň použít. Není například vhodné časované zápalné zařízení umístit na kolo auta zaparkovaného na veřejně přístupném parkovišti nebo do budovy, kde je velké riziko pohybu náhodných osob či hlídačů. Hodina je dost dlouhá doba na to, aby se k místu načasovaného útoku mohl někdo přiblížit a mohlo dojít k tragickému zranění. Dobře si proto zmapujme terén a minimalizujme rizika civilních obětí.

Zde máte kompletní návod, jak vytvořit bombu a vyhrožovat, případně i zabíjet, který však výše uvedeným lustrujícím společnostem na internetu nevadí.  Zato Bartoš se svým seznamem, či Konvička s jednou větou ano. Zvláštní...

 

Není Bartoš jako Bartoš. Pokus stojíte na "správné" straně, lze prominout kde co. Pokud stojíte na "nepravé" straně, nelze prominout nic, i kdybyste chránili a milovali svou vlast, rodinu a děti sebevíc. No uznejte, není ta demokracie nádherná? Jack Rupnik a FORUM 2000 se diví, že ta demokracie nějak lidem nevoní. A že by se lid měl vyměnit, jak naznačil Adam Michnik, prý excelentní myslitel a vážený host Pražské kavárny sluníčkářů.

Neměl by to občanům někdo vysvětlit, aby se správně orientovali? Jinak bychom velice tápali...

 

 Pro upřesnění -  foto není koláž, či politický podraz, ale autentické zde:

http://www.ivanbartos.cz/2015/04/

 Podle FBI není mezi Antifou a Islámským státem rozdíl...

Výsledek obrázku pro antifa bartoš

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci