Je prokazatelné, že největší dezinformační médium - Česká televize - ohýbá názory lidí, k pořadům zve pouze zástupce jediného správného proudu a každý, kdo na to poukáže, stává se nepřítelem státu. To samé tvrdila KSČ, "státostrana", která měla "státostranu" zakotvenu v Ústavě.

 

Také ten, kdo poukázal na zločiny KSČ, byl rozvraceč státu a STBáci pak pronásledovali celé rodiny. Podoba čistě náhodná...

 

A totéž dělá Česká televize:

kdo tvrdí, že Česká televize nepatří Václavu Moravcovi, pražské kavárně a lidem na koloběžce z řad Báry Štěpánové a uctívačů kultu osobnosti Václava Havla , je rozvraceč republiky a měl by se přísně potrestat.

Samozřejmě fraška,  ale říkat to nahlas znamená rozvracet i Evropskou socialistickou unii a mělo by se s tím prý také tak naložit, hlásá multikulturní kavárna.

 

Samozřejmě technické parametry financování můžeme vidět rozdílně.

Ale je třeba okamžitě řešit stav, kdy majitel České televize Václav Moravec a jeho kumpáni na zpravodajských blocích mají jednotnou linii informování a výrok Tomia Okamury je přesně to, co chce většinový lid.

 

Česká televize byla zneužita v roce 2000 násilným obsazením a trvá to 17 let. A občané už  mají pokřivených inforací až nad hlavu! Že je Dvořák důsledným vykonavatelem multikulturní kavárny uctívačů kultu osobnosti Václava Havla nepochybuje nikdo, proto jeho okamžitá reakce spíše působí směšně, než věcně a je třeba zdůraznit:

Česká televize se nemůže připojit, protože nepatří Dvořákovi, ale je veřejno-právní!

 

Což jenom dokazuje farizejství kavárny kultu osobnosti Václava Havla a současných pseudomajitelů České televize v čele s Václavem Moravcem.

 

 

 Pokud pan generální chodí pouze po pražských kavárnách a neví, co si myslí skutečný lid, nemá v této instituci co pohledávat. A důkazem budiž zpupnost těch, co si mysleli, že jí bude patřit na vždy, než se lid rozhodl jinak a protagonisty vykopl z Parlamentu: Petr Dvořák byl mimořádně zvolen dřív, než skončily volby, aby toto médium zůstalo v rukách multikulturní kavárny uctívačů Václava Havla. Bohužel pro ně lid rozhodl jinak.

 

Samozřejmě výrok Tomio Okamury je diskutabilní, protože zestátnění by byl nesmysl. Ale zdá se, že by krkolomné vysvětlování, jak dál s prolhaným zpravodajstvím (o to přece jde, protože mnohé pořady třeba na Čt 2 jsou velmi kvalitní) nenašlo úrodnou půdu, zatímco tento výkřik (oprávněný) vyvolal okamžitě poplach v pražské kulturní frontě kultu osobnosti Václava Havla.

Takže se můžeme připojit k tomu, že zestátnění v pravém slova smyslu je nesmysl: ale vše ostatní je nejen logické, ale dokonce nutné, má li se vrátit pluralita a demokracie do českých luhů a hájů!

 

 

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Ten, co to cáluje

  Tak ještě jednou a naproto srzumizelně i pro totálního kreténa, jako jsi ty.
  Sobotka a Chovanec nikdy nerozhodovali o tom, jak bude vypadat ČT. A jako důkaz uvádím odkaz na článek, kde se uvádí, že proti zestátnění ČT je celá politická scéna celá kulturní a mediální scéna. Že je ČTV nestátní TV není výmysl Chovance nebo Sobotky. Ten útvar nestátní ČT tady existoval dávno před Chovancem a Sobotkou. Už to chápeš kreténe?!

  Krátká URL:
 • Návštěvník - novota

  Jiný pohled.... než na hovinkách... a zrádce zrádců je přece u socanů...apropo prodejny v plzni hledájí prodejce zeleniny a odchovanec má přece zkušenosti co altner zaplaceno z těch 7% http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Skudci-a-paraziti-z-hanebne-Ceske-televize-co-lzou-Jako-za-komunistu-Koncentraky-nebo-gulagy-Okamura-navrhl-zestatneni-CT-a-toto-nam-rekli-Klaus-Bartos-knize-ci-Doubrava-509501

 • Návštěvník - novota

  V odpovědi na: Návštěvník - novota
 • Návštěvník - *

  Protekce a kamarádšofy Nováků v ČT, to je prý demokracie!

 • Návštěvník - Oslíčci, otřeste se

  75 milionů Kč pro patlu matlu Ditu Pecháčkovou - kuchařský horor Deník Dity. P., která neumí loupat, krájet, VOBALOVAT řízky, ani mluvit česky. Jídla do pořadu jí zřejmě navařila matka, Havlova hradní zpravodajka v 90. letech Marcela Pecháčková, nebo je přinesl z hospody producent David Ondříček (Lucky Man Films). 32 dílů v roce 2013 a 2016.
  Debil Leoš Mareš, vyhozený z TV NOVA, tančí ve StarDance v České televizi, případně je hostem naučného pořadu Zázraky přírody.
  Ester Janečková - pořad Pošta pro exoty.
  Karel Šíp - honorář od ČT přes 100 000 korun za každý díl Všechnopárty (v délce 55 minut)
  půlmiliarda korun - zaplatila ČT za neuvěřitelnou slátaninu pro mentálně zaostalé diváky, seriál První republika

 • Návštěvník - Záruba ven z ČT!

  Olympijský vítěz Kůrka doporučil řediteli ČT, aby zakročil proti některým sportovním komentátorům

  Parlamentní listy: Hovoříte také o tom, že pro mnohé byla zimní olympiáda v Soči špatnou, protože byla právě v Rusku…
  Kůrka: Každý večer jsem slyšel ten sarkasmus, zvláště od jednoho sportovního reportéra ČT. Denně jenom plival a plival, neřekl jediné pěkné slovo. A přitom tam byly tisíce našich lidí, diváků a hovořily v superlativech. Pochopím, že se špiní v politice, i když mne štve, že jsou to lži, ale takto dehonestovat sport, do kterého Rusko dalo takové obrovské peníze, aby se ta mládež světa tam měla krásně.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Olympijsky-vitez-Kurka-pronesl-zavazna-slova-k-vylouceni-ruskych-atletu-z-olympiady-A-take-doporucil-rediteli-CT-aby-zakrocil-proti-nekterym-sportovnim-komentatorum-445607

  Chazar Záruba, který má ten rypák čím dál delší, řve jak šílený, zejména když se daří sportovcům z uSSa a pak i našim. Je to neuvěřitelný vlezdoprdelista, směrem k "našim" spojencům a to přesně v požadovaném duchu ČT kanálu. Když může kopnout do Rusa, tak se v tom vyžívá.

  Souhlas- v posledních letech do toho komentování cpe přespříliš politiky, a hlavně pokud komentoval zápasy mezi USA a Ruskem vždy byla silně cítit animozita k Rusům.To by u komentátora být nemělo.Docela tak pokazili dojem z opravdu výborného zápasu těchto soupeřů na olympiádě v Soči.Fakt by mně zajímalo jestli je to jeho vlastní iniciativa nebo dostává instrukce shora a takové slíbené penízky za každé plivnutí po sportovcích z nepohodlných zemí

  Je to za trest tohoto zaprodance poslouchat. Já si raději vyhledám přenos na jiném kanálu, pokud to jde. Mám pak svatý pokoj od průpovídek tohoto mamlase.

  http://www.novarepublika.cz/2017/08/redaktor-zaruba-dve-nedobrovolne-vedmy.html

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Záruba ven z ČT!

  Olympiády sleduji zásadně jen na ruských kanálech, je to nesrovnatelný zážitek.

 • Návštěvník - Jan

  Prohlaseni darebaku sefu CT a Cro k obrane demokracie je pokrytectvi. Obe instituce jsou cenzurovane, redaktori s vlastnim nazorem se vyhazuji. Dozor Radou nefunguje. A to vse subvencujeme z nasich kapes!
  Prohlaseni je snahou sefu ochranit sva koryta, ne demokracii, tam zadna neni, o nic jineho jim nejde. Obe instituce slouzi oddane nicotne mensine z Prazske kavarny a jeji politiku a vyjadreni prosazuji na ukor ojektivity a svobody vyjadreni.Ostatni nazory oznacuji za xenofobni, populisticke, dehonestuji politiky SPD, ANO i Piratu v diskusich. Prikladem je Moravec, jehoz zaprodanost a pokrytectvi a neobjektivita spouste lidi uz davno vadi!! CT ma lepsi komenattory i moderatory jak Moravce.
  Obe instituce zamlcuji dulezite informace, ktere se nehodi protektorovi na US ambasade, zejmena neustale ocernuji Rusko a broji proti nemu, jak jim to protektor narizuje.

 • Návštěvník - LI

  V Rusku se posledni cas konaly svetovy sjezd mladeze, diskusni hospodarske forum zejmena z Eurasie. Nic o tom v nasich mediich, to vse proste nesmi existovat, protoze si to valecny stvac USA nepreje.. Zadna positivni zprava o Rusku, jenom lzi a rozsivani strachu, aby se vice zbrojilo. Mame nakoupit vrtulniky z USA, ackoliv italske stoji jenom polovinu. Proc ne Europe first???Rusko se obklicuje se vsech stran, stoji tam tisice tanku na hranicich, zadne slovo o tom. Raketove zakladny kolem Ruska se modernizuji, zadne slovo o tom! Media neslouzi obcanum, ale politice USA a jejich vazalu. Jen 4 posledni zeme jim jeste vzdoruji, protoze maji atomove zbrane a nejdou tak lehce prevalcovat jako Libye a Irak.

 • Návštěvník - Claudia

  http://ieillinois.org/forums/users/gutsuyo/ Some people may have gray hair early on, yet most people think that experience getting grey hair as they age. Some people prefer in order to go grey and others wish to spend up grey hair. For anyone not sure about permanent hair colors there are products which usually temporary and can try those out first before committing into a permanent coloring product.