Babiše žádný "demokrat" nepodpoří, protože když udělal tu drzost a dovolil si vyhrát volby, tak ať si udělá většinovou vládu sám, i když většinu nemá. Zajímavá matematika. Všichni se křižují, že rasismus nedovolí a extremistické strany ve vedení jsou hrůza, ale nové volby demokratické strany odmítnou.

 

A ten Babišův hnus, že si dovolil vyhrát volby s takovým náskokem je znamení totality, protože žádný demokrat by s takovým náskokem nemohl vyhrát. A kdyby náhodou vyhrál, tak by to bylo demokratické, protože by to vyhrála demokratický subjekt.

Že se také ztrácíte v logice toho, co pidistrany říkají v čele se STAN, kdy se 20 minut před ukončením voleb třásli, zda přelezou do Parlamentu a dnes jsou připraveni v počtu šesti obsadit třicet výborů a Babiš jim to snad ani nedopřeje?

 

Ale nebuďme příliš kritičtí k českému písečku. Pár strejdů v Německu, kteří jsou další vyvolení a říkají si Ústavní soud rozhodlo, že jsou muži, ženy a pak něco tajemného jako polopindík, nebo ženy s minipindíkem na čůrání a to je vše. Takže prý je naše povinnost (vlastně německá) tyto minipindíky měřit a dle toho třetí pohlaví ohodnotit. Zda na veřejných WC budou Ústavní soudci držet pohotovost a každého rozdělovat zatím německé ústavy nezdělily a agentury nevysvětlily.

 

A pokud pojedeme ještě o pár metrů dál, dozvíme se, že Le Penová je opět stíhána, že zveřejnila na třech snímcích veřejně šílené záběry zvrhlých vrahů islámských fanatiků, což prý znamená nebezpečí pro francouzkou sebedůvěru. Čímž prokuratura naznačuje, že znásilnění a následné zabití francouzské ženy je sice problém, ale proti zveřejnění zvěrstev IS v Sýrii je to jenom prkotina.

 

A tak vůbec nepřekvapí, že po přesunutí se o dalších pár kilometrů dál, kdy přelezete Pyreneje, je vláda, která vyslechla vůli lidu po svobodě a proto byla nazvána teroristickou a postavena na pranýř s hrozbou třiceti let vězení. Holt si Katalánci mohou vybrat, ale z počtu jedné: s Madridem a nikdy jinak. Velký výběr jak u nás za bolševika. Kdo nebude souhlasit, za katr s ním...

 

A když se pak vrátíme zpět do Čech a dozvíme se, že byl Drábek vyhozen a jeho náměstek souzen za strašné škody, které se odhadli na velikost nula (zajímavé číslo ztráty oficiálně zdělené), aby se po dobu následujících čtyř let nic nedělo, systém se naprosto rozvrátil a všichni pod genderovou ženou na ministerstvu sociálních věcí žasli, co se ještě může zhoršit, příjde zákaz České pošty provádět poštovní služby dle příslušného zákona, neb se dokonce nikdo další nepřihlásil, aby následně tomu, kterému stát zakázal dle jednoho nařízení ve jménu příslušného paragrafu tyto služby provádět nařídí, že dle druhého paragrafu dokonce stát nařizuje poštovní služby České poště provádět, už nemá selský rozum sílu oponovat.

 

Ta věta je tak dlouhá, jak dlouhé vedení má vedení v příslušných politikách nejvyšších politických pater. Proto zasedá kulatý stůl ve tvaru šestiúhelníku, aby si každá pidistrana dupla nožkou, že je třeba vše většinově schválit, ale v počtu menším, než malém, což sice opět matematicky nevychází, ale hrdě to zní. To by tak hrálo, aby se kulatý čtvereček nevymyslel a do praxe neprosadil.

 

Evropské hodnoty ví své a na ně nikdo nemá. Dokonce ani velký bratr bolševik. A to že byl pan Někdo.

 

Prostě neurážejte klasický bordel, ten má proti dnešní Evropě řád a pořádek...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Ale tady je to určit skvělý, když jsi tady nalepenej. Chválil jsi ozubenou pleš a ta padla. Chválil jsi ČSSD a ta odešla na smetiště. Chválil jsi hospodaření lihovýho domu a to je v exekuci před bankrotem. Takže to funguje tak, že koho chválíš, padne a koho kritizuješ, je skvělý. Díky za tip.

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Aeronet NIKDY nenapsal proti Babišovi ani slovíčko! Že by Aeronet provozoval kapitán StB JUDr. Libor Široký, předseda dozorčí rady Agrofertu, jeden z nejbližších lidí Andreje Babiše, který byl pracovně zaměřen na „ideodiverzní centra“? :-D

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  Píšete samozřejmě nesmysly!

  https://aeronet.cz/news/andrej-babis-vstupuje-do-role-statniho-manazera-vladu-chce-sestavit-z-odborniku-oprostenych-od-politicke-ideologie-kalergiho-model-statni-manazerske-moci-je-zde-a-brusel-je-v-soku-v4-v-roli-rozklad/

  Babiš je v článku popisován jako státní manažer, který žene občany ČR do náruče NWO.

  Více není třeba dodávat, je vidět, že absolutně ničemu nerozumíte!

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Já to vidím tak, že aeronet nic měnit nechce a vnucuje kmotra jako státního manažera. Mně osobně smazali několik příspěvků proti Babišovi a když jim pošlete nějaký investigativní materiál, tak jej nepublikují.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - CENZURA NA AERONETU

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  AERONET CENZURUJE VÍC JAK FACEBOOK, NAIVKO.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - *

  Piráti si rozmysleli podporu pro ANO. Poslanci Pirátů budou znovu hlasovat o podpoře Radka Vondráčka (ANO) do čela Sněmovny. Haha, dobře.

 • Návštěvník - *

  Švýcarská státní zástupkyně Graziella de Falco Haldemannová vyřídila za dva roky tuneláře Mostecké uhelné společnosti (MUS) Koláčka, Čmejlu, Diviše, Krause, neboť z polostátních dolů ukradli 6 miliard korun a nakoupili si za ně akcie MUS pro sebe. "Manažeři" dostali v roce 2013 ve Švýcarsku pět let vězení a úhradu všech škod, včetně konfiskace 14 miliard uložených v bankách.

  Jak dlouho budou Češi ještě čumět na všechny ty zloděje - Babiše, Kellnera, Bakalu, Tykače, Komárek, Roman, Křetínský, Dospiva, Chrenek, Šmejc, Beran, Šimáně, Strnad, Rokos, Hlavatý apod. a dokonce si je volit do parlamentu?!

  Nemám slov. Ubohá zločinecká země uprostřed Evropy.

 • Oproti tomu, co se děje v Německu je bordel jěšte spořádané místo, kde je pořádek. V Německu už je na ulicích bordel. A lidem to ani nevadí, policie toleruje gangy a nemá prostředky je zastavit. Bordel je už celá Evropa.

  http://www.epshark.cz/clanek/136/mesic-islamu-a-multikulturalismu-v-nemecku-cerven-2017

 • Návštěvník - CENZURA NA AERONETU

  Dnes mi byl na Aeronetu smazán tento příspěvek, vidíte tam něco vulgárního, nelegálního, já ne:
  "Proboha! Soudy ruší Trumpovi PREZIDENTSKÉ DEKRETY! Kdežto v Česku je Ústavní soud vázán ústavním pořádkem (článek 88 Ústavy: “Soudci Ústavního soudu jsou při svém rozhodování vázáni pouze ústavním pořádkem a zákonem podle odstavce 1.”)
  Tzn., že ústavní soudci nesmí rušit ústavní zákony (zákony přijaté 2/3 většinou přítomných poslanců ve Sněmovně a 2/3 přítomných senátorů v Senátu).
  Tzn. v případě ústavních zákonů si může Rychetský maximálně vylévat srdíčko v novinových rozhovorech a to je vše.
  Jinak např. v Bavorsku byl zrušen senát v roce 1999 na základě referenda konaného v roce 1998.
  A proč mají slušní, poctiví, pracující Češi podle údajně opozičního Aeronetu akceptovat KMOTRA BABIŠE jako “státního manažera”?
  Protože kvůli nefungující policii a justici běhá 25 let na svobodě a krade a krade?"

 • Návštěvník - Vilém Dostál Jičín

  Bordelu by předešel EEZ (Elektronická evidence zaměstnanců), EED (Elektronická evidence důchodců) a EEO (Elektronická evidence občanů). Každý by si za své pořídil kameru s on-line přenosem k Babišovi, musel by ji mít puštěnou, jak odejde z domu, do návratu domů. Kdo by ji neměl 24 hodin puštěnou, dostal by pokutu půl milionu.