"Je-li to cena za to, že bude zachována politická pluralita a vrátíme-li se k poměrnému systému, je to cena, kterou jsem ochoten navrhnout orgánům strany," řekl lidovecký předseda na otázku, zda mu nevadí, že by takovou vládu museli tolerovat komunisté.

 

Předsednictvo křesťanských demokratů jej v tom podpořilo. Podle místopředsedy KSČM Jiřího Dolejše by komunisté vznik vlády ČSSD a lidovců zřejmě umožnili.

Ta křivárna fanatické proevropské kultury je do nebe volající

Lídr lidovců Kalousek byl v polistopadové historii v nezvyklé situaci: Lidovcům pod jeho vedením reálně hrozilo, že se podruhé od listopadu 1989 nebudou podílet na moci. A to nechtěl připustit. A protože se nemohl spojit s Marťany, dohodl se s komunisty.

 

HOAX? Fake news? Nikoliv, autentická zpráva z čtvrtka 24. srpna 2006.

 

Takže pro tuto partu pseudodemokratů "S Evropskou unií a nikdy jinak" je vše povoleno aby zůstali u moci, neb jsou údajní demokraté. Pokud to však udělá jiný, je zrádce, antisemita, xenofob a rozvraceč Evropské unie za Putinovy komunistické peníze tajných agentů z Ruska, usvědčený Evropskými hodnotami Kremlin watch!

 

Nad tím zůstává rozum stát!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - wolf-ram

    Babiše do lapáku, Agrofert vrátit státu.

  • Návštěvník - wolf-ram

    Kalousek nabízel ČSSD, přímo několik let nabízel, že je ochoten tolerovat menšinovou vládu ČSSD a KDU-ČSL. Ale ČSSD chtěla vládnout s Babišem a ČSSD přivedla gigazločince Babiše do politiky.