I když ta hrůza bude ještě čtrnáct dní pokračovat a stejně jako Herman mají tendeci na závěr ještě nějaké podrazy učinit. Vzletná slovíčka tragéda Bohuslava Sobotky o úžasné vládě není možné zaměnit za fakta: totálně rozvrácené Ministerstvo práce a sociálních věcí, obrovský nárůst neziskových organizací odvádějící práce schopné mladé lidi od práce, skoro komunistické pronásledování občanů a ztráta svobody, pronásledování živnostníků, tragické rozházení financí za účelem volebního vítězství, rozvrácené školství, inkluze, zvrácené sociální dávky a přísné utajení nepřizpůsobivým, rozvrácené tajné služby, zabývající se slovními diskuzemi občanů místo odkrývání skutečných "šmejdů" a mnoho dalších politických zločinů, které si budeme nadále probírat včetně děsivé manipulace v České televizi.

 

Čest jejich památce a už se nikdy nevracejte. Už tak je děsivé, že rozvrat udělal Bohuslav Sobotka dokonce podruhé a teprve nyní to lidé pochopili.

 

 

Štěstí, že to zvrácenost lidé kolem ČSSD pochopili a ve volbách vystavili vysvědčení, stejně jako celému Kalouskovu bloku!

 

Děkujme Bohu, že jsme se té úlevy mnozí dožili...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - *

  Proč není hnutí ANO zakázáno jako nedemokratické!!! 20. května 2015 poslanci ANO hlasovali pro podporu biopaliv (řepky) a firem Babiše a zajistili 5 miliard do Babišovy kapsy, ačkoli podle Evropské unie měla podpora řepky skončit k 30. 6. 2015! Hlasovali ve prospěch osobního zájmu předsedy hnutí ANO a majitele Agrofertu, který je dominantním českým výrobcem biopaliva z řepky!
  Nejdříve poslanec ANO Rais předložil pozměňovací návrh, že "v duchu přání pana ministra financí i pana předsedy poslaneckého klubu ANO 2011 si přeje předkladatel ukončit daňovou podporu čistých biopaliv k 30. 6. 2015", což Babišovci hlasovali proti nebo se zdrželi (hlasování 141) a pak si odhlasovali pokračování veřejné podpory řepky (hlasování 145).
  http://www.psp.cz/eknih/2013ps/stenprot/027schuz/s027165.htm
  http://www.psp.cz/eknih/2013ps/stenprot/027schuz/s027168.htm">http://www.psp.cz/eknih/2013ps/stenprot/027schuz/s027168.htm
  Poslanec Miroslav Kalousek: Nyní budeme hlasovat o návrhu pana poslance Raise, kde v duchu přání pana ministra financí i pana předsedy poslaneckého klubu ANO 2011 si přeje předkladatel ukončit daňovou podporu čistých biopaliv k 30. 6. 2015. Zpravodaj a autor tohoto textu v jedné osobě vřele doporučuje. (Opět reakce z lavic napravo.)
  Místopředseda PSP Vojtěch Filip: Pan ministr? (Neutrální.- Hlasitý smích napravo.) Zahájil jsem hlasování číslo 141 a ptám se, kdo je pro. (Hlasité reakce, tleskání a bušení do lavic napravo.) Kdo je proti? Děkuji vám. Hlasování pořadové číslo 141. Z přítomných 174 pro 52 (pískot napravo), proti 49. Návrh nebyl přijat. Další návrh. (Zapískání.) Prosím klid.
  http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=60918

  http://www.psp.cz/eknih/2013ps/stenprot/027schuz/s027168.htm">http://www.psp.cz/eknih/2013ps/stenprot/027schuz/s027168.htm
  Místopředseda PSP Vojtěch Filip: Ano, děkuji. O všech návrzích tedy bylo hlasováno. Přikročíme k hlasování o celkovém návrhu zákona. Přednesu návrh usnesení: "Poslanecká sněmovna vyslovuje souhlas s vládním návrhem zákona, kterým se mění zákon č. 353/2003 Sb., o spotřebních daních, ve znění pozdějších předpisů, a zákon č. 311/2006 Sb., o pohonných hmotách a čerpacích stanicích pohonných hmot a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, podle sněmovního tisku 417, ve znění schváleném Poslaneckou sněmovnou."Zahájil jsem hlasování 145 a ptám se, kdo je pro. (Poslanec Kalousek předstoupil před řečniště čelem k předsedajícímu a ostentativně zvedá ruku.) Kdo je proti? Děkuji vám. Hlasování pořadové číslo 145. Z přítomných 174 pro 111, proti 28. Návrh byl přijat. Konstatuji, že s návrhem zákona byl vysloven souhlas.
  27. schůze, 145. hlasování, 20. května 2015, 12:27
  Novela z. o spotřebních daních
  http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=60922
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/ano-couvlo-podpora-biopaliv-a-tedy-i-firem-babise-neskonci/r~42d5c264fee011e4bfa2002590604f2e/?redirected=1511970689

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  Vážně mělo ANO většinu, aby si odhlasovalo samo sobě dotace? Něco mi uniklo?

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - Ten, co to cáluje

  Poslanci hnutí ANO se nezdrželi hlasování a hlasovali pro osobní obohacení svého předsedy. Poslanecký slib: "Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony. Slibuji na svou čest, že svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí."

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - Ten, co to cáluje

  ANO, dotační tlupě Andreje Babiše je líp.

 • Návštěvník - *

  Ministrem vnitra by mohl být Babišův starý kámoš Radovan Krejčíř, jen co ho pustí z vězení v Jihoafrické republice! V roce 2005 gangster Babiš a gangster Krejčíř chtěli ukrást státní podnik ČEPRO pomocí falešných pohledávek. K tomu nedošlo jen proto, že se Krejčířův spolupracovník, těšínský podnikatel Radek Zwierzyna, vyděsil a v pátek 17. 6. 2005 přišel na policii vypovídat jako utajený svědek (nyní je v programu na ochranu svědků a má novou identitu). Krejčíře hned v noci zatkla zásahová jednotka URNA, ale v sobotu ráno 18. 6. 2005 jej nechal vyšetřovatel Špitálský utéct z Česka. Na Krejčíře byl vydán mezinárodní zatykač a v nepřítomnosti byl obviněn z pokusu o vraždu, podvodu a zločinného spolčení. V roce 2015 byl Krejčíř v nepřítomnosti odsouzen za pokus o vytunelování ČEPRA a přípravu vraždy celníka k 15 letům vězení. Krejčíř a spol. podle obžaloby vytvořili fiktivní pohledávky firem Bena a Tukový průmysl Ostrava vůči ČEPRU za zhruba tři miliardy korun. Peníze v roce 2003 a 2004 vymáhali soudně, o čemž se však státní podnik vůbec nedozvěděl. Krejčíř totiž prostřednictvím dalších obviněných přesvědčil úřednici z podatelny ČEPRA, aby sebrala soudní obsílky. Soudy pak domnělý nárok firem pravomocně uznaly a k exekuci ve státním podniku nedošlo jen díky zásahu policie.
  "Bylo jaro 2005 a Radovan Krejčíř čile komunikoval se dvěma Babišovými právníky z AGROFERTU. Cílem jejich mise bylo jediné. Získat třímiliardovou pohledávku za státní společností ČEPRO, o níž Krejčíř v zákulisí byznysu tvrdil, že ji drží v ruce. Babiš byl ochoten za ni zaplatit až půl miliardy korun. Věřil, že s její pomocí strategickou firmu, která obchoduje s ropnými produkty a schraňuje státní rezervy pohonných hmot, ovládne. Policejní dokument popisuje, jaký plán na ovládnutí státní firmy tehdy Babiš s pomocí Krejčíře připravoval. Počítal nejprve se změnou managementu ČEPRA, kam měl přijít Pavel Švarc, tehdejší blízký Babišův spolupracovník. Babiš jej už předtím dokázal pomocí kontaktů do Zemanovy vlády instalovat do čela UNIPETROLU, o který měl zájem. Švarc pro něj řídil i LOVOCHEMII, již AGROFERT spoluvlastnil. Druhá fáze počítala podle získaných informací policie s tím, že Babiš koupí od Krejčíře pohledávku a ČEPRO s novým managementem prosadí u politiků navýšení základního jmění společnosti. A firma následně proplatí Babišem předloženou pohledávku."
  http://neovlivni.cz/babisuv-deal-s-gangsterem-za-pul-miliardy/
  https://zpravy.idnes.cz/krejcir-se-na-uteku-stihl-prezout-a-vzit-si-klice-f6v-/domaci.aspx?c=A050703_091912_domaci_maf
  http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/358112/krejcir-je-vinen-za-vytunelovani-cepra-dostal-15-let.html

 • Návštěvník - *

  Kutalův bílý kůň Milek má být ministr zemědělství, já omdlím! :-)))))))))) ÚSOVSKO patří daňovému podvodníkovi s lehkými topnými oleji, multimiliardáři, vrahovi 15 lidí, bývalému policistovi Vratislavu Kutalovi. :-))))))))))))) To je fraška! :-)))))))))))))))))
  https://www.novinky.cz/domaci/456370-vnitro-ma-vest-chovancuv-exnamestek-metnar-zemedelstvi-podnikatel-milek.html

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  Nejste vy opus? Ty fanatický projevy jsou nějak povědomý.

 • Návštěvník - KL

  Nevim proc ta spina na Babise a ANO. Ostatni jsou cisti jako lilie? Z grazlu je Babis nejschopnejsi, kope 1. ligu. Ta smecka blbcu co se za nim zene a chce ho ustvat nekope ani okresni prebor. Proc jeho pracovitost a kvality nevyuzit ku prospechu zeme? Nechme ho delat a dejme mu cas. Ta smecka vymekne brzy, kdyz se nedostane k lizu!!!

 • V odpovědi na: Návštěvník - KL

  Jestli dovolíte, já bych to ještě posunul. Ta propojenost přes dotace, neziskové organizace náměstky a bezúčelnou práci je tak děsivá, že je třeba rozsadit všechny "nepracující" a dát jim užitečnou práci. Tu dobu nechť využijí politické strany ke svému očištění a pak nám mohou nabídnout kvalitní politiky. (Nebo lepší, než tuto korupčně provázanou chátru. Okamura slíbil, že neziskovky pohlídá, Babiš slíbil, že náměstky rozsadí a sníží. Naši přátelé budou bedlivě hlídat tyto dvě strany, zda to skutečně dělají. A na základě vyhodnocení uvidíme. Zatím tak jednají, tak uvidíme, zda jim nezachutná moc.