Od rána do večera slyšíme o zneužití dotací a Čapím hnízdě. Těžko uvěřit, že by byl Babiš a jeho právníci tak hloupí, že by si to tenkrát nepohlídali. To, co je však skutečným zločinem je údajná nulová nezaměstnanost, když na trhu práce je kolem 500 000 slovy pěti set tisíc uměle zaměstnaných lidí. Neuvěřitelné.

 

Nabízím miliardu, když za jeden den postavíte třípatrový dům i s podsklepením. Nesmysl? Samozřejmě. Tak proč totéž udělala prapodivná vláda pod vedením Sobotky (ČSSD), Babiše (ANO) a Bělobrádka (KDU-ČSL)?  A dodejme, že navíc vytvořila umělá zaměstnání, kde nikdo nic nedělá, ale ti co pracují, na ně platí. Samozřejmě tak divné obvinění nutně musí následovat vysvětlení.

 

Nápad, jak vyplácet sociální dávky poukázkami vypadal úžasně. Bohužel do doby, než se to spustilo. Napadlo někoho, jaká je s tím práce, že je to cenina a neuvěřitelné množství normohodin celou republikou? Asi ne, protože opět fyzicky je to komunistická agenda, kde všichni dělají úžasnou věc, ale náklady jsou tak obrovské, že se to nedá zvládnout. Komedie? Samozřejmě, a tito lidé by mohli dělat nějakou práci, kterou je více třeba. Po celém státě! Nápad možná dobrý, ale za provedení nikdo trest nedostal. Jak je to možné?

Dále: v neziskovém sektoru dnes na plný úvazek pracuje kolem 150 000 lidí. Na plný úvazek! Děsivé číslo. I kdybychom vzali v úvahu, že 50 000 se třeba může starat o nemocné či přestárlé, většina dělá, jakoby něco dělala, ale nedělá nic. Zářný příklad je nezisková organizace Evropské hodnoty, která je přínosem pro stát nula, ale odčerpává zaměstnance, kteří v pracovním procesu schází. A Masarykova univerzita chrlí tisíce nemakačenků, které stát zaměstná - nezaměstná, ale kdybychom se shodli, že jim nedáme nic, ve Škodě auto či na dálkové dopravě včetně řidičů autobusů by bylo tolik pracovníků, že by mohli pracovat na šest hodin denně.

A nyní: všimli jste si, kolik lidí zaúkoluje jedna kauza Čapí hnízdo? Kolik lidí na ní pracuje? Od policistů, přes advokáty, politiky, politické komentátory, státní zástupce, vyšetřovatele, zaměstnance ROPu, zaměstnance Bruselu, zaměstnanců bank až po státní úředníky a politiky v čele s Jourovou za milión měsíčně? Těch 200 000 až 300 000 by z hodiny na hodinu mohlo nastoupit do zaměstnání, které by mělo pro Českou republiku smysl. Třeba jako řidiči autobusů v Praze, nebo by mohli nahradit Ukrajince od Plzně po Babišovy mlékárny a pekárny s masnými výrobky současně.

 

A pak to nejhorší!

Může stroj pracovat 24hodin denně pracovat na 200%? Samozřejmě je to nesmysl. 100% je maximum. Tak proč vláda dala do rozpočtu tolik peněz, jakoby se měla splnit pětiletka za dva roky? Prostě třípatrový dům se sklepem nikdo za den nepostaví, i kdyby za to dostal miliardu. Pouze to někdo slíbí, miliardu prošustruje a pak, když dojdou peníze, na nový dům nebude. A přesně toto udělala minulá vláda. Měla stáhnout kolem 100 miliard, (například zastavit dotace na neziskovky ve výši 15 miliard, snížit počet vysokých škol o třetinu a ubrat peníze cca 35 miliard, protože není nutné živit politology z Masarykovy univerzity v řádu tisíců, dále propustit politology zaměstnané a ušetřit další miliardy a další a další zbytečné výdaje včetně třeba na inkluzi)

Prostě když centrální banky zešílely a pustily do oběhu (ČNB bilion korun a ECB 2 biliony eur) a všechny státy najednou v Evropě hlásí, že nemají lidi na práci, co se stane, až se začnou ty peníze splácet (oficiálně stahovat) jen Bůh ví. A na toto období měli Sobotka a Babiš ušetřit peníze, když stejně to nejde proinvestovat. Pouze se jimi mohou chvástat. A i kdyby Čapí hnízdo bylo něco proti zákonu v hodnotě proinvestovaných 50 miliónů, proti zdevastování státu a neušetření minimálně sto miliard je to jenom plácnutí do vody.

To, že si žijeme nyní úžasně na dluh, je zločin zločinů. (U Sobotky už druhý zločin) I mnozí bezdomovci začali půjčkami a žili si jak lordi. Pak přišla doba zlá a skončili pod mostem. Ale zatímco ti bezdomovci si za to mohou sami, nám, občanům České republiky tuto situaci připravila zločinná vláda Sobotky a Babiše a pod mostem by za to měli být oni a nikoliv rukojmí - občané České republiky, až se lehkovážné uvolňování centrálních bank začne splácet stahováním měn!

 

P.S Např. oněch 100 miliard přísně svázat na období cyklického poklesu, kdy nebudou peníze na silnice apod., a pak se budou hodit. Prostě zastavit politické čachry a myslet na lidi, že i v krizi musí lidé pracovat a živit rodiny. A ta krize příjde, i když třeba až za rok. Prostě až skončí intervence Evropské centrální banky. A to už se blíží.

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  I Šichtařová píše, že když se zvednou plošně platy, zvednou se ceny, inflace a nikdo nemá nic. Je to podvod na kriminál!

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Ten, co to cáluje

  Platy se zvedly o 20% a inflace za 4 roky je 4%. Takže reálné zvýšení je 16%. Jasný důkaz, že opět píšeš bláboly.

 • Návštěvník - AntiJeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Vy to máte v mozku vymetené, že ano? Asi jste nepochopil, že je rozdíl, pokud si přidají ředitelé na prémiích třeba se zaměstnanci Škody auto a zvedne se průměrná mzda a když se přidává plošně státním zaměstnancům. Dělate chytrého a jste blbej, jak punštok. Prázdná hlava, co nejvíc duní?

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  Objektivně je fakt, že jsou statisíce flákačů a ty nikde zapsaný nejsou. To by potom lidi čuměli.

  Objektivě je fakt, že to nejsi schopen ničím doložit, je to jen tvůj výmysl.
  Jistě jsou nějací lidé, co nejsou nikde evidovaní, ale proč by měli někoho přivádět k čumění? Copak takoví lidé něco chtějí po státu? Nechtějí, ani by nic nedostali. Podmínkou pro dávky je registrace na ÚP. Takže když nic od státu nechtějí, tak je to jejich věc, jestli se registrují na ÚP nebo ne.
  Ale "míra nezaměstnanosti" zahrnuje i ty, co nejsou nikde registrovaní! To ale ty nikdy nepochopíš, protože žiješ ve falešné zombírovaném vymyšlené realitě vlastních falešných představ.

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Objektivně je fakt, že nikdo osobně zabitý lidi ve druhý světový nesečet, takže se můžou zpochybnit. Nejsi brácha ozubený pleše?

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Ten, co to cáluje

  To je samořjemě od tebe opět další LEŽ!
  Ztráty v obou světových válkách byly sečteny velmi přesně.
  Stejně jako má matrika přesný přehled o počtu obyvatel ČR a také ČSSZ má přesný přehled o ekonomické aktivitě lidí přihlášených do systému.

  Z těchto dvou čísel jze objektivně a velmi přesně spočítat míru nezaměstnanosti a tato metodika již platí v ČR více než 10 let. Takže i nějaké výmluvy na náhlé změny metodiky jsou zcela bezpředmětné.

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Ty jsi je počítal? Jestli ne, tak nekecej. Osvobodily nás USA!

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  Návštěvník - AntiJeronym Bosch V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch Návštěvník - AntiJeronym Bosch V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch před 27 sekundami
  Vy to máte v mozku vymetené, že ano? Asi jste nepochopil, že je rozdíl, pokud si přidají ředitelé na prémiích třeba se zaměstnanci Škody auto a zvedne se průměrná mzda

  Opět LEŽ jako věž!

  Nejvyšší navýšení 50% zaznamenala minimální mzda.

  Medián se zvýšil o 20%!
  50% lidí má 30 tisíc a více.

  Realita je taková, že za poslední 4 roky si polepšili převážně lidé s nžšími příjmy.

  Přestaňte lhát pane!

 • Návštěvník - AntiJeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Jo a Bakala bral 17,50 korun na hodinu a polovinu dával Sobotkovi a ČSSD. Dneska má medián 45000 o přátel Sobotky. Ale už jim to seberou.

 • Návštěvník - Sabrina

  https://www.ichthysaquaponics.co.za/forum/?view=thread&id=2 When these things first appear, or make themselves known, explanation reactions are fright, surprise and hardship. These feelings erupt since of the the fear of the unwanted. Hemorrhoids, or piles as they are also referred to, are burning, painful or bloody masses of swollen tissue and varicose veins located in the area of the anus. They seem when the tissues and also muscles have, for whatever reason, become disturbed.