Prounijní extremisté jsou nepoučitelní. Nikdy nepochopí, že čím častější a nespravedlnější útoky určují předem nepřiznaného vítěze? Že Babiš nebyl vzorovým vítězem, ale extremismus Čapího hnízda, kdy asi nebylo vše křišťálové, ale těžko rozkrádačka ho vyneslo na piedestal volebních preferencí? Že Miloš Zeman není vzor cnosti a exkluzivity, ale nikoliv přetvářky a to rozhodlo? Prostě nechce poškozovat českou zem a normální lid ví, že to není přetvářka!

 

A Okamura? Také není vzor ideálu.

Určitě nejen on, ale celá SPD není banda hrdlořezů a zabijáckých hord, jak je líčí pseudodemokratické ministrany, do kterých se dá počítat i ODS. (jenom půlka je normální) Bohužel. O KDU-ČSL, TOP 09 se STAN už nikdo nepochybuje. Nenávist už ani neskrývají a hledají každý den, jak Okamuru "odkráglovat" stupňováním pseudokauz za pomoci extremistické veřejnoprávní televize. A ta už to ani neskrývá!

 

Veřejnoprávní rozhlas? Když už pořad Janka Kroupy byl za hranou jednostrannosti a generální ředitel Čro to před volbami zastavil, smršť jedovatých slin se od extrémistů zastávajících Evropskou unii a nikdy jinak padala i na něj.

 

A opakuje se stále stejné: absurdní útoky (dnes zase prý údajně zpochybňují holokaust, což Okamura nikdy takto neřekl), našlo zase záminku šílené křídlo KDU-ČSL. Když občané chtěli znát důvod utajení a následný děsivý nárůst výdajů z našich peněz, kdy odhadní cena byla menší než poloviční, Herman rozjel protiokamurovské šílenství.

Je jasné, že když občanům nikdo nezdůvodní, proč se v utajení zvedla cena z 220 miliónů až na předpokládaných 3/4 miliardy, bude Okamura vítězem příštích voleb, pokud budou předčasné. Už dnes ti, co mají tituly a nechtějí se nechat urážet, stojí za Okamurou, ale na dotazy odpovídají, že volí ČSSD. Nebo ODS. Jako u Babiše. Jako u Zemana.

Tupé mozky jsou prostě tupé mozky, byť si o sobě říkají, že jsou elita a "blbý lid" jde jinou cestou. Kdo to však je, už ta Kalouskova, Hermanova či Fialova elita nedokáže popsat. Prostě "blbý lid" je blbý lid a tečka. A elita s námi nechce mít nic společného.

 

Samozřejmě trestní oznámení na Okamuru, zda tam byl drátěný, či plaňkový plot s dírou je obskurní žaloba. A budeme zvědaví, zda soud osobně zaplatí ti, co trestní obžalobu dají, nebo zda justici jako vždy i přes prohru bude platit veřejnost - to jsme my!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Ježek

  Budou-l předčasné volby, což momentálně vše k tomu nasvědčuje,ale mohu se mýlit,tak ať se Vám to líbí nebo nelíbí,Okamura bude premiér,SPD dosta


  Bude-li vše pokračovat tak jak dosud,tak předčasné volby budou a jestliže bude zamítnut zákon o referendu,tak Okamura premiérem bude,SPD dostane 35 -40% hlasů a teď se do mě můžete pustit a zároveň si archivujte tento komentář ?

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - Ježek

  No jestli se pusti do Tomia jako do Andreje pred volbami, dopadne to pro oba lepe jak minule ve volbach. Lidi uz vedi jakou spinavou hru panbickari hraji.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Dan

  Okamura je kauza Babis 2 zahajena Cernoprdelniky. Hraje ovsem do rukou SPD jako vse, co se oficialne proklina a pomlouva. Lidi opovrhuji prolhanymi medii a KDU-CSL je odporna banda pokrytcu a lharu. To ta panbickarska katolicka hovada nechapou. Jso to spindirove a smejdi, nedostanou ani 5 %.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Dan

  Cernoprdi a ODS prinaseji jenom destrukci a veri, ze z ni budou profitovat ve volbach. KDU strana vitacu a odmitacu tech stran, ktere lide vetsinou volili jsou pokrytecka panbickarska pakaz. ODS odmitanim EET a Referenda nam predvadi svou destrukci podporou danovych sizunku a odmitanim prime demokracie v Referendu obcanu. Obe strany muze volit jenom idiot. Lide, nenechte si lhat, ze czexitem ztratime. Muzeme jenom vyhrat svou suverenitu z Bruselu zpatky a zamezit islamizaci Ceska. Budeme si moci urcovat sami svou budoucnost. Ve Svycarsku nebyt referenda byla tato posledni zeme uz davno v EU!!! Obcane odmitli ztraceni sve suverenity!!!! A vidi stale zretelneji, ceho byli usetreni. Lisabonska smlouva mela jit do Referenda. Nenechme uz, aby uplaceni politici za nas rozhodovali v nas neprospech!!!

 • Návštěvník - Karel

  Cernoprdi se stali inkvizici, farizejskou a pokryteckou stranou za cistotu cirkve, pardon, za 'cistotu' jimi vykonstruvanych tvrzeni o Letech, ktere slouzi na odstraneni jejich protivnika Okamury a jeho SPD z politicke sceny.
  Prolhana stvanice Cernoprdu je umoznena politickymi pomery v Cesku, ktere na rozdil od stredoveku ovlada NWO Spejenych statu. V nem nemaji bojovnici za prava naroda misto, jsou difamovani, oznacovani za xenofoby, populisty i hure. Ovsem lidi neoblavnete vy smejdi farizejsky a vitaci z KDU-CSL. Vasi stvanici a podlost volici po zasluze odmeni!

 • Návštěvník - Jan

  Po nedavnem vyjadreni Babise a hnuti ANO, ze nepodporuji exit z EU a NATO je Okamura a jeho SPD jedina strana, co zastupuje vuli obcanu. Je proto nutne, aby ziskala vetsi podporu v pristich volbach. V soucasne dobe je vedena kampan za odstraneni Okamury. Spinenim SPD se maji volici odradit. To je ceska demokracie a media v praxi, rizena proti nam, protoze jsme proti zajmum USA u nas. Clenstvim v NATO jsme se stali komplici USA v jejich zlocinnych agresich na zaklade lzi a podvrhu, false flags, ktere sami vyrabeji, aby mohli znicit vsechny zeme, ktere se nechteji podrobit a stat se jejich otroky. Zbyvaji uz jenom 4 zeme a ty jsou v jejich hledacku. Zatim bezi nenavistna propaganda vuci temto zemim, ktera nas ma pripravit na valku. Clenstvi v EU je nemene nebezpecne pro nasi narodni identitu. Zustaneme-li v EU nebudeme moci zabranit Muslimum, kteri ziskali treba v Nemecku obcanstvi EU, aby se usazovali u nas!! Proto je nejvyssi cas vystoupit. Clenstvi v EU nahradit bilateralnimi smlouvami jako ma Svycarsko. Po exitu z NATO usilovat o neutralitu zeme jako ma Svycarsko, ktere se tak vyhnulo obsazeni a dvema svetovym valkam. Cim drive to udelame, tim lepe pro nas a nasi zemi.