V rámci sjezdových diskusí zazněla také jedna velká pravda - „Stará ČSSD je mrtvá, vyraboval ji Babiš...“
 
 

Tedy, ne že by mi snad záleželo na budoucnosti českých sociálních demokratů, ale také nepředpokládám, že by ji mohli oživit tihle staří – mladí pardálové ze současného vedení, kteří se přímo podíleli na jejím krachu. Ti, kteří postavili do čela nešťastníka Sobotku a když jim ten malér konečně došel, tak si zase vymysleli , že to zachrání žvanivej Zaorálek – prostě géniové!

Na místě delegátů bych asi volil Zimolu, o kterém toho sice moc nevím, ale alespoň, na rozdíl od favoritů – Hamáčka, Chovance, občas vzdoroval vedení, prokazatelně varoval před partičkou kolem tragického Sobotky.

V polistopadové éře postavil ČSSD na nohy všehoschopný Zeman, ale po jeho odchodu člověk jen žasne, jaké mouly si sociální demokrati pravidelně volí do nejvyšších funkcí.

 

Jediné, co sociální demokraty doposud drželo nad vodou byla podbízivost. Bez ohledu na hospodářskou situaci, od rána do večera slibovali všem všechno, Českou republiku důsledně směřovali na řeckou cestu k bankrotu.

 

Nebýt té jejich křiklavé servilnosti k Bruselu, možná by jim to ještě pár let procházelo, nebýt ovšem Babiše, který dokáže slibovat ještě velkoryseji, ale činí tak chytřeji, inteligentněji...

 

Ano, Babiš tu ČSSD skutečně vykradl!

 

 

Zveřejněno se souhlasem autora

josefhavranek.blog.idnes.cz

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - Jan

    Hamacek patri ke stare garniture. Ma byt pojistkou v zachovani kontinuity naproste zhovadilosti teto strany. Nikdo nevysetruje podpis Hamacka pod Memorandum o Lithiu. Nebylo nutne a tedy chtela na posledni chvili ziskat uplatek, kteri by pomohl zoufalle zadluzene strane. V mediich se o tom mlci. Proc? Hamacek je Sobotka c.2. Clovek, ktery nikde nepracoval, venuje se pouze politice. Ohebna, vseho schopna loutka, kterou tam nas protektor potrebuje jako sul. Volice CSSD ovsem neoblafne novymi tvaremi ve vedeni, jako ODS neoblafne tim samym. Vse ostatni zustava, i dluhy. Strana zadluzena 350 Mio chce vest stat, resp. spoluvladnout.