Reportáž: ve skutečnosti bylo pod koněm na Václavském náměstí asi sto přihlížejících, asi sto straníků a účinkujících a úžasné je, co nám předhodila masmédia zaručeně neprolhaná a stoprocentně nemanipulující. Zde máte autentické důkazy, jak z lidí dělají demokratické evropské hodnoty idioty a podvádí ti, co druhé osočují, že podvádí.

 

Zloděj křičí chyťte zloděje

Úžasný monolog Pospíšila z TOP 09, kdy sice skutečný chlap není, ale drtí sovětskou, či ruskou armádu, či prý ani neví, jak se jmenuje, byl úžasný. Tento hrdina vypínal svou hruď vstříc sovětským raketám, zaháněl je v projevu rukou a dav hučel úžasem. To Udženija dokázala porazit komunisty přece jenom jemněji, byť by asi musela ze sebe vytvořit hologram, aby Klementa Gottwalda skutečně porazila. A Kupkovo sólo s Markétou Pekarovou Adamovou z TOP 09 ani nestojí za komentování.

A opět tato nastupující garnitura politiků vyhrává hrdinné souboje s komunisty jak Sancho Pancha a dav sto lidí obdivně hučí. Takové hrdiny jsme už dlouho neměli. Pravda je, že se mnozí na chodníku bokem smáli, ale jaksi ne moc nahlas, protože bojovníci proti komunistům z roku 1948 měli tyče a cepíny. (Dokonce to naznačila i Česká televize)

Samozřejmě bychom nad těmi blouznivci mohli mávnout rukou, kdyby ČTK a Česká televize neukázala záběry, které ten dav ukázaly v přímém přenosu. Hezky zblízka, aby celý svět viděl. A zahraniční americké agentury dostávají snímky, kde rozzuřené davy odmítají nepřátelské Rusko a choulí se pod americkou ochranu Pentagonu a úžasné Evropské unie.

 

A nyní, co ČTK předává západu a zaručeně neprolhanému americkému tisku a jaká je skutečnost.

(Záběry České televize jsou ze stejného místa)

 


 

Pohledy z blízka

 

 

A jak to bylo skutečně?

 
 
 
 
 
 A jak to bylo skutečně?

 

 

 

A takto dělají masmédia z lidí hlupáky a v zahraniční to přebírají.

Poslední snímek s dovětkem Báry Štěpánové hovoří za vše.

Když slézala ze schodů, vztekle vyprskla: to se dneska nepovedlo, lidi se na nás vysr...!

 

A tak skončil další Vítězný únor Léta Páně 2018.

 

 

 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Jiří Ivan

  Nechápu proč se hrabete v minulosti, už se to nevrátí a ponaučení si nikdo nevzal, EU je horší jako komanči stále samé zákazy a příkazy a selský rozum nenávratně v háji. A lidé akorát těmi demonstracemi podněcují k tomu aby lezli do pr...... zase někomu jinému.
  navíc ať se nám to líbí nebo né zeman byl prostě zvolen většinou tak o čem je stále řeč ?? kdyby zvolili Drahoše tak by stim zas nenadělala strana polovina co chtěla zemana. nechápu tyto demostrace a připadá mi to jako by lidi neměli nic jiného na práci. navíc teť čelíme všeci jiné hrozbě a to přistěhovalcům, všeci vědí co chtějí co je to za zvěř a že jsou dotováni USA a všeci svorně čumí do země a drží huby kde je soudnost a proč se nezabýváme podstatnými věcmi . S pozdravem I.J.

  104
  Krátká URL:
 • Návštěvník - Anna Shetty

  Žádný systém není dokonalý, špatný je lidský chtíč, ptát se sami sebe, proč existuje, nehledejte pouze výsledek na počátku.
  192.168.1.1 login

 • Návštěvník - Pelikan Axel

  Smutnou skutečností je zapomětlivost národa a glorifikace opětného nástupu společenského úpadku.
  Místo odsouzení a správného pojmenování "moru lidstva-komunizmu", vylézá z kanálů temné minulosti
  armáda pohrobků bolševizmu a tupá ulice reprezentována proletariátem, se dere k moci a usurpuje nic
  netušící mladou generaci.

 • Návštěvník - emilko

  V odpovědi na: Návštěvník - Pelikan Axel

  si len debíl :p

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Georg

  V odpovědi na: Návštěvník - emilko

  Souhlasím a dodávám KORUNOVANÝ.

 • Návštěvník - Beto

  Samozřejmě, zaměřte se pražská žumpo na islamismus Evropy, nechte ty vaše problémy koňovi, ten má větší hlavu, jste pořád jak malé děti, které neví, s čím si hrát, ovšem jejich obzor není moc široký, tak pořád omílají jedno a to samé, musíte se posunout a to hodně a hodně!!!

 • Návštěvník - Stanislav7

  Báro, Báro, když jsi byla mladá tak na tebe lidi chodili asi jenom kvůli tvým kozám, protože nevěřím, že bys zblbla tolik za těch pár let, tos už musela mít v té hlavě prázdné od mládí. Standa

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Gavel

  stačí si vzpomenout před pár desítek let-to byli opět"CHUDÁCI komedianti
  věčně nespokojení ,že už tam nemají ŠAŠKA VAŠKA

 • Návštěvník - Barzoj

  Jen dokazují jak si představují demokracii,o kterou dosud ani nezavadili.Krátce po volbách dosud nevzali na vědomí,že mají příležitost v těch příštích,nebo se pokusit prosadit přímou demokracii s odvolatelností politiků a sehnat,dle návrhu alespoň 800000 podpisů pod petici,nebo také usilovat o nulovou,nebo nižší kvórum podpisů!!!!Neznalost a nechuť k uznání své porážky jim zatemnila mozek!!!! A k Babišovi - voliči věděli o trestním stíhání a vyhodnotili to jako účelový akt jeho protivníků!!!Příště se budou muset pokusit především většinu občanů o fungování právního systému v ČR!!!!!! Než se opět pokusí o novou objednávku trestního stíhání kohokoli!!!!!!

 • Návštěvník - Rubby

  Všichni se musíme sjednotit proti komunismu, abychom ho jednou a navždy zničili.
  goonsio