Vize svobody a svobody vyjadřování je pro některé pouze velkohubá fráze. Lze to pochopit u exotického Feriho, kterému v krvi koluje jiná krev. Ale pokud si myslí samozvané pseudodemokratické strany, že veřejnoprávní televize bude papouškovat dalších 18 let jejich zvrácený názor a většina utře huby, tak se hluboce mýlí.

 

Je naprosto odstrašující, že Česká televize věnuje 90% oslavám Evropské internacionály, zatímco deset procent věnuje urážkám a dehonestací těch, co mají jiný názor. A to přesto, že těch s "jiným názorem" se už odhaduje více jak 70%, zatímco prounijní extrémisty adoruje méně jak 30%.

 

 

Kdo jsou ti extrémisté lze také snadno dohledat: místo státním věcem se věnují pouze destrukci, urážkám, špíně a dehonestaci těch, co s touto politickou minoritou nesouhlasí. A vidíme Českou televizi, jak tam defilují stále stejní extrémisté z partičky STAN, KDU-ČSL, TOP 09 a část ODS s jejich enklávou!

 

18 let drží  tato politicky extremistická skupina Českou televizí  české občany pod krkem!

18 let manipuluje s národem.

Nastal čas tuto špínu vymést do kanálu zapomnění a nastolit opět svobodu a pluralitu.

 

Pan prezident Zeman má naprostou pravdu. Navíc, my nechce této lůze zakázat vstup do České televize, ale aby názorová pluralita byla rozložena 50:50.

 

A proti tomuto protestuje pár extremistických skupinek politiků, přestože vělká část občanů volbami dala jasně najevo, co si myslí. A tak řvoucí minorita si chce prosadit většinu silově.

Po kritice prezidenta, že veřejnoprávní televize neplní základ plurality silová extremistická skupina v čele s Němcovou a exotickým Ferim a Kalouskem dala odpor veřejně najevo.

Je to hnus!

Vážně nechápou extremistické (v politickém slova smyslu) strany , co znamenají slova pluralita, svoboda a svoboda slova ve veřejnoprávním prostoru?

 

P.S. Úžasný monolog následně samozřejmě v České televizi od Daniela Kroupy: prý nepřipravený odchod ministran, když moderátor Železný ani neví, že např. TOP 09 tam "nepřipraveně" vzala smuteční černé šaty. Proč skoro všichni lidé ve veřejnoprávní televizi lžou a prezident na to podle nich ani nesmí upozornit? 

 

 Mimochodem stejná špína ječela na Václava Klause, když v Bruselu kritizoval Evropskou unii. Vzpomínáte?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jan

  Krysy opousteji Vladislavsky sal. Ubohost, buranstvi, urazka statnihi aktu!!!!

 • Návštěvník - wolfram

  V odpovědi na: Návštěvník - Jan

  Kdo si je zvolil za své vládce - poslance, by se měl nad sebou zamyslet.

 • Návštěvník - Inaugurační projev

 • Návštěvník - jm

  ALE bohužel u nás je stále ještě jedna velká skvrna
  Autor: J. Matuška Datum: 9.3.2018 11:50

  a ta skvrna se jmenuje Zdeněk Bakala. Chci upozornit, že se nejedná pouze o dnes před soudem stojící kauzu podivné privatizace OKD, ale že se jedná o daleko rozměrnější akci, prtože podle odborných odhadů z OKD bylo dohromady vytunelováno sto miliard korun. Mimochodem, akcie OKD uvedené na burzu měly nominální hodnotu čtyři sta korun, a na konci klesly na hodnotu dvace haléřů za akcii. Jak velký to podnikatelský úspěch, že. Ale na druhé straně těsně před krachem podniku, který zaměstnává deset tisíc osob, Zdeněk Bakala inkasoval posledních šestnáct miliard korun na dividendách.

  Z diskuse na NP:
  Pane Svobodo, máte pravdu, presumpce viny se vytratila. Nechce ale prezident Miloš Zeman "donutit" VSZ JUDr. Lenku Bradáčovou, aby se veřejně vyjádřila k té velké skvrně?

  Už jste konečně podal trestní oznámení, namísto toho planého žvanění?

  Pane Gavláku, nejsem udavač, ale zajímalo by mě, kdo byl ten anonym, který podal trestní oznámení na Andreje Babiše. A to se prý všechno vykecá. Podle formy udání to byl nějaký amatér? Prezident Miloš Zeman se k věci vyjadřuje neanonymně, není totiž zbabělec. /Nakonec to prokázal i v jiných případech. Nesednul si na zadek ani před Trumpem, ani před Putinem, ani před Merkelovou./

 • Návštěvník - nick

  Kdo se chce utápět v závisti a nenávisti a neustále s obdivem hledět do komunistické minulosti, může. Jsou i lidé, kteří dělají něco pro budoucnost svoji a svých dětí, kteří hledí dopředu. Blíží se doba, kdy těch druhých bude víc, a pak bude konečně v Česku dobře. Do té doby to snad nějak s vámi tady na tom webu a vám podobným vydržíme.

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - nick

  Kupředu s Ferim a Kalouskem.

 • Návštěvník - Jan

  Krysy a mluvci Prazske kavarny opusteji sal. Vlastne tam nemeli mit ani pristup. Jsou to zradci, poskoci americke doktriny NWO, kterou prosazuji u nas. Jsou vetsinou proskoleni politicky v kurzech ministerstva zahranici USA v kurzech v USA! Byli tam uz vsichni i statni zastupci, sefove stran, co prohrali volby. Jak je videt je jim to houby platny. Ted se radi koho zavrazdit u nas, aby spustili cesky Majdan!!!