Je normální, aby Česká televize vysílala nepřetržitě od rána defilé zvracejících politiků, kteří tam jsou pouze z důvodu castingu a nikoliv z určitého zákona? Proč platíme stále stejné vysílání pouze s obměnou čárek a teček, když výpovědní hodnota těchto žvástů je menší, než diskuze pivních štamgastů před zavírací dobou?

 

Kalousek se náramně baví. My Ne!!

 

Pro poslance je to zábavné. Nudí se, nemají co dělat, tak žvaní v televizi. Občas je vidět, že nevědí co říct, tak natahují nakrucování a casting, co nejdéle to jde.

Ale vážně máme platit tuto demokratickou žumpu, vážně máme platit ještě jejich stupidní vystupování, kdy stále někdo cituje někoho, zatímco práci nikdo nedělá?

Pouze opakují slova o vládě v nedůvěře, o vládě v demisi a při stálem opakování se chovají  jak dementní děti v ústavu a uculují se, jak to lidem zase nandali, ale ty dementní děti však za to narozdíl od Bartošků, Kalousků a dalších politických hvězd nemohou.

Prosíme, nemohou dostat poslanci k mikrofonu i blicí pytlík, aby ty zvratky nelétaly až k nám do obýváků, protože tento program České televize nám běží, i když ho vypneme.

 

Proč sakra máme platit práci poslanců, kteří se už bez blicího pytlíku neobejdou ani ve veřejnoprávní televizi, trapný Kalousku?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - KL

  Pozor lide. Tahle banda gauneru financovanych Bakalou a jinymi zdroji NGOs z USA pracuji na ceskem majdanu. Je pouze v cizim zajmu a ma odstranit prezidenta vlastence a nahradit ho loutkou jako je Kiska na Slovensku. Ten se snazi odstranit zvolenou vladu Fica a nahradit ji tam stejnymi loutkami jako v Nemecku, Francii, Rumunsku, Polsku. Cilem je podrizeni zemi NWO a priprava valky s Ruskem. K nastupu armad a zasobovani je nutne podridit zeme plne USA zajmum a cilum. Cilem je valka v Evrope, ne v USA jako v dejinach uz kolikrat. Musime se temto planum vzeprit a nedovolit rozklad a prevrat v nasi zemi organizovany zvenci!!!!!
  Toto jsou zradci naroda na te fotce, protoze pracuji proti nasemu obyvatelstvu, ktere je nevolilo!!!! Pamatujme si ty drzky!!!!

  Krátká URL:
 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - KL

  U Úradu vlády na Námestie slobody byly nalezeny v křoví skrýše s dlažebními kostkami.
  https://media.novinky.cz/233/672335-original1-a8rb2.jpg

 • Návštěvník - *

  Fiala: "Vláda v demisi může akorát topit a svítit."
  Tak to se mi náhodou líbilo. :-)))

 • Návštěvník - Fanda

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  Pokud Fiala dá peníze na dobročinné účely za celou dobu, co nic nedělá, tak mu uvěříme.

 • Návštěvník - wolfram

  Chcete vidět recitujícího Kalouska s rudým pionýrským šátkem?
  https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/972061994097528839/photo/1