Ti, co o sobě tvrdí, že jsou praví demokraté si klidně umažou ruce krví, nebo vytvoří HOAXY, ve kterých za pomoci NEWSROOM Čt24 budou tvrdit, že ti ostatní dělají HOAXY. Chcete další důkaz? Tady ho máte!

 

Jak se rozjede kampaň demokratických stran v čele s Kalouskem, Fialou a Bělobrádkem?

Nejdříve na všech mainstreamových serverech a webech výjdou obrovské titulky (z jednoho zdroje - zde jenom ilustrační už s jásotem odstoupení, jak kampaň vypadá)

 

Mezitím se připraví falešné profily, zatímco Newsroom Čt24  a další propagandistická média odvádí pozornost, že čtenáři musí sledovat tyto oficiální weby a nečíst "alternativní" weby, které to vysvětlují.

 

Pozorný čtenář si všimne, i když ve skutečnosti je to přehlédnutelné a tisíce lidí se na Taťánu Malou naštvalo, protože mysleli, že ta sprostá dáma je ministryně.  Zde zvětšeniny:

Na této zvětšenině je to jasné

 

Většina však vidí pouze podobu a originál Twitter účet, a tak se v kampani se rozzuří, jak onen "zlý politik" je odhalen za urážek Rosího, demagogie České televize a propagandistických webů, které zahltily svobodný internet. Třeba propagandistický web Čt platíme také v poplatcích za televizi. Prostě Evropská propaganda něco stojí.

 

Z dálky si nikdo nevšimne, že je to falešný účet a plagiát. Zajímavé je, že to vždy dělá to "demokratické politické spektrum", zatímco my se snažíme poctivě dávat svůj názor a vysvětlovat.

 

V normální velikosti se snadno falešný profil dokonce ministryně spravedlnosti přehlédne. Nachytali se i jiní, třeba Michal Kubal viz výše.
Pouze oči odhalí podvod, jinak vše "jakoby" sedí!

 

Samozřejmě slušný ministr tuto kampaň nevydrží a dává demisi.

Úkol je splněn, účty se pak smažou, šmejdi opět vyhráli.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • davidjoe

  I enjoyed over read your blog post. Your blog have nice information, I got good ideas from this amazing blog. I am always searching like this type blog post. I hope I will see again. You can essay cloud uk use this for any kind of academic writing work.

 • František Krontorát

  Podržme se faktů. Ta paní opisovala ve dvou diplomkách, to je prokázané. Je tedy s podivem, že vůbec má Babiš a Malá tu drzost hovořit o nějaké kampani. Tisková konference Taťány Malé byla jedna velká komedie, kde nám chtěl vnutit interpretaci, že když tenkráte ještě nebyly takové technické prostředky, aby objevili plagiát, tak že prý je to vše v pořádku? Tak to tedy není! Podvádění je vždy jen podvádění.
  Ještě, že našla dost soudnosti, nebo Babiš našel dost soudnosti, nebo to bylo celé divadlo s jiným cílem, ale je dobře, že rezignovala. Takový člověk jako Taťána Malá nemá na ministerstvu spravedlnosti vůbec co pohledávat.

 • *

  V odpovědi na: František Krontorát

  Tolik podvodníků a zlodějů jako v Česku jsem v životě neviděl.

 • František Krontorát

  V odpovědi na: *

  Šéf sociálního výboru na Ústecku za SPD šíří nesmysly o důchodech

  „Nepracujícím se počítá důchod z průměrné mzdy. To není fér!“ Takto si postěžoval v květnu na svém sociálním profilu zastupitel Ústeckého kraje a tamní předseda výboru pro sociální věci, bezpečnost a sociálně vyloučené lokality Dominik Hanko (SPD).

  Hanko, místopředseda SPD Ústeckého kraje tak vzkřísil zhruba osm let starý hoax, který se šířil přes e-mailovou komunikaci, a měl primárně a prvoplánově vyvolat vlnu nenávisti vůči Romům. Ministerstvo práce a sociálních věcí Hankovu „informaci“ pro nepracující označilo za nesmysl.

  „Člověk, který nikdy nepracoval, žádný důchod nedostává, nemá na něj nárok. Obsah hoaxu, na který upozorňujete, týkající se stanovení výše důchodu 'nepracujících', je nepravdivý a neodpovídá platné právní úpravě, která je v zásadě jednotná pro všechny pojištěnce,“ vysvětlila Právu mluvčí ministerstva práce Barbara Hanousek Eckhardová.

  Ověřil jsem si to na internetu z věrohodných zdrojů. Myslím si, že to tak je
  místopředseda ústecké SPD Dominik Hanko

  Na dotaz Práva, proč mezi lidmi šíří dezinformace, odpověděl Hanko, že si myslel, že „to tak je“.
  https://www.novinky.cz/domaci/477406-sef-socialniho-vyboru-na-ustecku-za-spd-siri-nesmysly-o-duchodech.html

  SPD, největší podvodníci, co vodí barany po kruhu.

 • *

  Podvodnice Malá se nevzdala poislaneckého mandátu, bude tvořit zákony v Česku a Babišovi lichvářsko - insolvenční manželé Mgr. Ing. Ondřej Malý (ANO) a Mgr. Ing. Taťána Malá (ANO) s podvodnými vysokoškolskými diplomy budou okrádat lidi dál, hnusáci!

 • Víte, že plagiáty diplomových prací jsou v počtu 99,97%, zatímco originály jsou v počtu 0,03%? Diplomové práce se totiž opisují a pak kombinují. Jenom génius dokáže něco vymyslet, co nikdo nezná. Takže kdyby došlo "ke vzpouře pravdy", skoro každý by musel diplomovou práci vrátit. Dokonce je mnoho těch, co vysokou nemají, ale vymysleli programy, vymysleli počítače, internetové cesty a těm by nikdo diplomovou práci neobhájil: ani školitelé by tomu totiž nerozuměli. Takže když Opuskontorád František
  z ČSSD zde napadá Malou, nechť se podívá na diplomku Sobotky, Tejce či spacákového teroristy Rumla. Vážně tam byla nějaká jejich myšlenka, kterou nikdo neznal, nebo bylo vše opsáno? A pak může sklapnout jako pošuk Kalousek.

 • Hany

  ČSSZ má pravdu, důchody jsou počítány všem stejně. Ale ti, co nikdy nepracovali, nedostávají DUCHOD (nemohou, páč nepracovali), ale sociální dávku! A ta se v jejich "důchodovém věku" počítá z průměrné mzdy v ČR. To neví 98% obyvatelstva. Kromě těch, kteří ji pobírají., Ani oni by nevěděli, kdyby neměli dobré advokáty, kteří jsou placeni z našich daní. Takže všichni vesele poukazují na hoax a mají pravdu. Jenom my, hloupá lůza, si pleteme pojmy a prd tomu rozumíme ...