Jak uchopit trochu nesrozumitelný nadpis? Je nesrozumitelný pouze do okamžiku, než se vysvětlí. Na podzim dle ECB (Evropská centrální banka) končí QE (kvantitativní uvolňování, neboli tisk nepodložených eur). V ten okamžik nastane drama a přesuny.

A to je okamžik, kdy budeme potřebovat vůdce. Vážně nevím, zda Babiš vůdcem je, ale jednoznačně vím, že český parlament má pouze béčkové politiky bez programu a myšlení, či jakési prapodivné politology typu Fialy z ODS. A pro premiéra Babiše to bude křest ohněm: buď bude jeho hvězda stoupat strmě vzhůru, nebo se "udělá" jak vodáci na jezu a skončí na smetišti dějin jako člověk, který se dotacemi chlubil za druhé, ale sám nic nedokázal a smršť nenávisti ho smete nejen od "pseudodemokratických" stran, ale i od nás, kteří jsme relativně neutrální a pouze hájíme svou vlast.

 

A nyní trochu podrobněji k nové vládě

Že jí podporují komunisté je naprosto bezpředmětné. Ti jsou dnes demokratičtější, než ČSSD, Starostové, TOP 09, ODS, KDU-ČSL nebo dokonce Piráti. Například tyto totalitní strany stejně jako Stalin a Gottwald silou ministra vnitra a policie chtějí zastavit rozhodnutí lidu, aby se vyjádřil stejně, jako Velká Británie k setrvání k extremistické Evropské unii, zatímco svobodu lidu prosazuje Okamurova SPD. A přesně toto zmatení výrazů drží pevně v rukách násilím i propagandou mainstreamových médií  Česká televize, Českého rozhlasu, jejich webových odnoží a různých propojení.

 

A to je ten skutečný, nedemokratický systém, kde občan je opět nula.

Svobodně se o směrování své vlasti nemůže vyjádřit jako se nesměl za totality.

Neboli dnes je stejná totalita jako za bolševika, zatímco paradoxně dnešní komunisté společně s SPD prosazují svobodu jednotlivce.

Až sem jsme se dostali.

 

V čem je však problém a Babišovu nekompetentnost?

Již dnes se dostáváme do recese. A nebýt šíleného rozhazování do pseudostaveb a pseudooprav silnic, i stavebnictví by mělo pokles. Kdyby Babiš nevznikl na zločinných dotacích, nemohl by prosazovat zvrácenou podporu dnes předražených staveb, či oprav silnic a dálnic na podporu Ukrajiny, což je skrytá migrační hrozba z východu, do které nás Brusel vhání. Otevřeně Ukrajině nepomáháme, aby se lid nevzbouřil, tak uměle vytvoříme žádost po pracujícím lidu a tím skrytě na Ukrajinu posíláme desítky miliard. Proč to Babiš neřekne otevřeně?

Je Babiš snad vydírán přes Čapí hnízdo, nebo má horšího kostlivce ve skříni, kdy ho Brusel drží pod krkem a tak na dotace a hlasování přes umělou nezaměstnanost u nás pro Ukrajinu přistoupil? Čím je vydírán, že okrádá naši vlast a miliardy přesouvá na Ukrajinu? Za normálních okolností by musel dostat Babiš hodinového padáka, ale bohužel v Parlamentu jsme si zvolili v pseudodemokratických stranách daleko větší extremisty, takže musíme vzít nakonec za vděk jednookým králem mezi slepými.

 

Přitom stačilo málo

přesunout kolem 200 miliard z tohoto roku na příští, kdy se už začne viditelně projevovat zpomalení, zastavit výstavbu dalších skladů a nábor kamionových převozníků, kdy přidaná hodnota práce je nula, protože zboží se bezúčelně vozí sem a tam a dáváme tím možnost přesunu miliard na Ukrajinu a do Polska, zatimco poměr kurzu proti euru je stále 26Kč za jedno euro. Prostě skrytě krmíme západ, krmíme Ukrajinu, krmíme Polsko, skrytě krmíme Slovensko a proto se naše životní úroveň Německu přestala přibližovat.

 

A jenom v bodech, čemu budeme čelit

především recesi, ve které bez přerozdělování díky odvodu cca 600 miliard každý rok do zahraničí prakticky jsme

západní vážné recesi po ukončení QE (ukončení tištění eur bez podložení) a tím poklesu německého průmyslu

amerických cel, kdy Donald Trump již nadále odmítá být popelnicí celého světa na nekvalitní výrobky, zatímco průmysl v USA chátrá

odchodu Velké Británie z Evropské unie, kdy naši vyjednavači s Británií nevyjednali nic, a byli pouze mopslíci božského Bruselu, kašlající na lid České republiky v čele s Jourovou

 

Doslov či vysvětlení

Možná se najdou tací, kteří zpochybní výše napsané krmení nejen západu, ale i třeba Slovenska, Polska, Ukrajiny... Všimněte si, že mainstream píše, jak se dnes mají Slováci díky euru báječně. Tak proč je v Čechách největší komunita ekonomických migrantů z tohoto státu a nikoliv, že by Češi houfně prchali na Slovensko? Kdo jsou řidiči kamiónů pro Českou republiku, kdy přidaná hodnota je nula a ještě devastují naše silnice a dálnice? Opět Slováci, Poláci a Ukrajinci, zatímco údajně vzdělanou střední třídu jsme vyhnali do politologických škol bez zodpovědnosti. Prostě pro mladou a hloupou generaci práce smrdí a tak utíkají do Evropských hodnot či Člověka v tísni. A kvalitní firmy prý nemají zaměstnance, takže umělá zaměstnanost jak za bolševika je nahrazena polskými, slovenskými, či ukrajinskými gastarbeitery. Naše inteligence odchází na západ, protože ten už na jejich vzdělání nemá peníze a my ten západ takto skrytě krmíme, takže musíme brát za vděk nevzdělanými lékaři, zubaři a inženýry z Ukrajiny, Mongolska a Afriky či dálného východu. Jó, my se máme...

 

 Na budoucí krizi musíme být připraveni. Proto dnes potřebujeme vládu. Buď nám urychleně do podzimu předloží řešení, nebo si lid opět vezme vládu do svých rukou a nynější pseudopolitiky vykope z Parlamentu. Na smetiště dějin.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jan

  Je to zcasti dezinformace, co zde pisete. USA si za transfer vyroby do levnych zemi jako Cina vyexportovaly vyrobu do lacino vyrabejici ciziny a mohou si za ten nepomer vyvoz/dovoz samy. Byla to chamtivost vyrobcu, co je k tom vedla. Ted po letech nemaji Amici doma praci a tak se braneji cly. Uz je ale pozde neco doma vyrabet a budou vzdy drazsi jak cinske vyrobky s uvalenym clem. Obchodni valky jsou jenom bic na spotrebitele obou stran, kteri ztrati mozna praci a za zbozi zaplati vic. Navic destabilizuji system ve svete, ktery uz je globalni, narusi financni system a jeho fungovani.
  Globalizaci napomahaji EU a nadnarodni korporace. Je skodliva a pracuje proti zajmum zemi a obcanu. Je nutne loutkami rizene EU a NATO rychle opustit, nez nas zatahnou do evropske valky s Ruskem. K tomu smeruje nove vyzbrojovani NATO na 2%, tisice tanku NATO na hranici Ruska (nemluvi se o nich), budovani a zesilovani dalnic a zeleznic smerem na Ukrajinu pro transport vojenske techniky. NATO a USA vydavaji uz dnes 15 az 20 krat vic jak Rusko na zbrojeni. USA maji ve svete 800 zakladen, Rusko asi 20. Kdo ohrozuje koho? Zbabelci USA a NATO utoci pouze v nekolikanasobne prevaze. Valky presto prohravaji, zanechavaji za sebou spoust a ruiny, uranem zamorene zeme po bombardovani (Srbsko), otravenou a zamorenou vegetaci jedy jako Dioxin (Agent orange od Monsanta) ve Vietnamu. Dodnes se tam rodi znetvorene deti jako dusledek otravy lidi. Nepise se o tom, nesmi se. Vsude je cenzura. Jsme kolonii USA, EU a Nemecka.

 • V odpovědi na: Návštěvník - Jan

   USA si za transfer vyroby do levnych zemi jako Cina vyexportovaly vyrobu do lacino vyrabejici ciziny a mohou si za ten nepomer vyvoz/dovoz samy. Byla to chamtivost vyrobcu, co je k tom vedla. 
  Nikdo se nepře, že si za to nemohou sami. Ale nepoměr je jasný - vůči EU ročně deficit 150 miliard dolarů, vůči Číně 350 miliard a Trump to prostě chce vynulovat. USA už tak bohatí nejsou, aby mohli toto dělat. A protože nikdo na zákon o trhu Adama Smitha nechce přistoupit, že obě strany mají mít zisk, Trump to dělá ekonomickým násilím. Bude to bolet všechny mimo USA dokud to nevyrovná. A výše není popsán dějinný proces, ale status quo a cesta nastoupená.

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Teoreticky vzato by nic vynulovávat nemusel, pokud by američtí kapitalisté platili dostatečně vysoké daně ze svých globálních zisků a saturovali obyvatelstvo USA vyššími sociálními dávkami.

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - Jan

  Komunistická totalitní Čína = přítel USA, kapitalistické demokratické Rusko = nepřítel, ehhhm, vlastně soupeř USA. :-D

 • Návštěvník - *

  No ale bilance zahraničního obchodu USA s Čínou je naprosto zkreslená globalizací.
  Když např. americká návrhářka Tory Burch vyrábí v Číně a prodává v USA, tak jsou oděvy a boty Tory Burch označeny jako "Imported, China" a podle mého názoru se zahrnují HDP Číny, nikoli do HDP USA, ne? To by měl prezident Trump vědět, zvlášť když dcera Ivanka si nechává pro svou značku také vyrábět produkty vykořisťovanými dělníky v Číně.
  Viz Details - Show more, je to tam i napsáno.
  Tory Burch Sienna Pants $398.00 $278.60
  DETAILS
  Fabric: Satin
  Scrapbook print
  Wide-leg cut
  Full length
  Button at waist
  Zip at fly
  Slant hip pockets
  Patch back pockets
  Lined
  Shell: 100% silk
  Lining: 100% polyester
  Dry clean
  Imported, China
  https://www.shopbop.com/sienna-pants-tory-burch/vp/v=1/1522337206.htm

 • Návštěvník - Vláda StB a organizovaného zločinu

  Je šílené, že Babišovo hnutí ANO dosud nebylo zakázáno a rozpuštěno, činnost hnutí ANO směřuje proti demokratickému a ústavnímu systému České republiky. Hnutí ANO je institucializovaný organizovaný zločin, korupce a penězovod veřejných peněz do kapsy Andreje Babiše. Většinu svého majetku nabyl slovenský Žid Babiš v Česku v uplynulých dvaceti letech podvody, tunelováním a korupcí politiků, zejména politiků ČSSD v období jejich vlád. Místo aby Babiš pykal ve vězení, je v roce 2018 v Česku premiérem...

 • Návštěvník - Karol Śliwka, poslanec KSČ, nikoli KSČM

  "V mezích všeobecného rozvoje fašismu má výjimečný význam proces fašisace sociální demokracie, čili sociálfašismu vůbec. Sociálfašismus, když r. 1929 vstoupil do vlády, stal se spolehlivým vykonavatelem všech plánů finančního kapitálu. Sociálfašisté umožňují buržoasii potlačovati dělnickou třídu nejen ve vládě, nýbrž i v továrnách, v dolech a ve všech podnicích pomáhají kapitalistům propouštěti dělníky, snižovati jejich výdělek, prodlužovati pracovní dobu a udržovati v továrnách teror. Tuto politiku provozují sociálfašisté nejen čeští, nýbrž všech národností, a zvláštním servilismem a otročením vůči buržoasii své a cizí vyznamenávají se polští poslanci, kteří jsou hospitanty poslaneckého klubu českých sociálfašistů, pánové Chobot a dr Buzek. Pro takovou politiku má proletariát Československa vyhlídku na velké boje sociální a třídní války, které strhují stále širší vrstvy pracujícího lidu, přispívají k dalšímu přiostření kapitalistické krise a vedou k sociální revoluci.

  České ani polské buržoasii nikdy nešlo o to, aby osvobodila svůj národ, nýbrž spíše o to, aby si vybojovala větší možnost vykořisťovati své vlastní proletáře a nemusila se děliti o zisk se silnějším buržoou, kterým byla před válkou rakouská vláda."

  Řekl v roce 1931 poslanec za Komunistickou stranu Československa Karol Śliwka (1894 – 19. března 1943 Mauthausen).