Vypitá troska Kalousek. Extremistická Němcová. Dredovaný pošuk Pirát, který tvrdí, že každý starší ani neví, co je tlačítko Enter, natož počítač. Děsivá podívaná na údajné zástupce lidu. Hrůzostrašné. Nemocní lidé šílení nenávistí. Urážky. Sprostota a podrazy.

 

Skutečně tato chátra jsou zástupci lidu? Naši zástupci?

Za bolševika by tato žumpa nemohla být v hospodě čtvrté kategorie ani hodinu. Slušní lidé by ji vykopali. Tady za ten hnus berou peníze. Statisíce. Jakým právem tato béčková kategorie lidského odpadu v čele s Němcovou bere takové peníze? Je to hnus. Dětem nepřístupno.

Děsivé pomyšlení, pokud je trapný Kalousek skutečně v Parlamentu střízlivý a přitom je už na úrovni třetího stupně demence. Prý si nechal dosvědčit, že nic do trubičky nenadýchal a že už je to nyní neměnný stav. Němcová se rozhodla zaútočit na Klementa Gottwalda a vyhrát hrdinnou válku. Z minulého století. Sancho Pancha by jí záviděl. Bohužel jí nikdo neprozradil, že už mnoho let nežije. Asi jako knihovnice nemůže vědět vše... A mohli bychom pokračovat.

 Pouze dva poslanci mluvili věcně a inteligentně. Smutná bilance: Václav Klaus mladší, u kterého se to předpokládalo a Fiala z SPD.

Jinak celá "demokratická" opozice byla soutěž blbých a blbějších. Béčková garnitura neschopných, trapných a nechápajících, proč je vlastně někdo volil. Stanjura se směje vlastní blbosti jak poručík Dub ze Švejka, Němcová mává pěstičkami a bojuje hrdinný boj proti imaginárnímu nepříteli, který už dávno nežije. Poráží Stalina, dojetím pláče, chvíli ječí. Žalostný to pohled. Napadl Sněmovnu alzheimer? Smutná to podívaná. Kalousek je už hluboko za zenitem, blábolí a blábolí a otrlé diváky pozorující tuto trosku ani ve snu nenapadne, že by byl střízlivý. Teda, tvrdí to s vytřeštěným zrakem do televizních kamer. Jurečka obhajuje jakési kulaky. Nikdo neví, kdo je padouch a kdo hrdina, vždyť jsou jedna rodina.

Mezi slepými Babiš a jeho parta jako jednooký mezi slepými králem. Chtělo by se brečet. Nebo zvracet. Nebo vše dohromady.

 

Už odpoledne děsivý dav dvaceti lidí za asistence České televize

A pak přesunuta před sněmovnu stále stejná partička eurosvazáckých červených trenýrek, propagovaná Českou televizí a celoročně terorizující český národ. V přímém přenosu. A dospělí u televizních obrazovek zakrývají dětem oči. Aby tato zvířata neviděly. Vypadají jako lidé, ale ve skutečnosti jacísi humanoidi. Reklamy na člověka. Řvoucí příšery. Caprichos. Hnus. To je výkvět české - euroatlantické civilizace v roce 2018. A blíží se Prague Pride...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Jan

  V odpovědi na: Návštěvník - František Krontorát

  Tragicke dusledky to mit bude, hlavne pro ANO. Zalezi ovsem na volicich. Je zde jedina strana, ktera zastupuje lidi a to je SPD. Neustale dehonestovana, nikdo s ni nechce spolupracovat, vyrabi se z ni toxicita ve spolecnosti. T.zv. systemove strany co jsou u moci od sametu jsou bandy zlodeju a korupcniku, ktere se nechteji delit o penezovody z korupce a odmitaji vse, co je jim chce zavrit. Filc politiky, policie a uradu je vsuddepritomny.

 • Návštěvník - František Krontorát

  V odpovědi na: Návštěvník - Jan

  Rozhodně bych nevsázel na SPD. Je tam několik přeběhlíků na vysokých postech z těch, jak vy píšete "systémových stran". Radima Fiala je bývalý ODSák, například, navíc řízený kmotrem Hrdličkou.
  SPD celoui dobu vykřikovala proti migraci, aby následně po volbách poslanec Kobza (SPD) prohlásil, že migranti co se přihlásí na ambasádě a projdou azylovým řízením, tak s těmi problém nemá. Tak co tu řešíte?
  https://www.youtube.com/watch?v=yw4OzZTS948

  Ve volebním programu má SPD, že chtějí Referendum o vystoupení z NATO a následně po volbách Radim Fiala (SPD) prohlásil, že nechtějí ani referendum ani vystupovat z NATO. Tak co tady řešíte?
  https://www.youtube.com/watch?v=R55ih0k_ymk

 • V odpovědi na: Návštěvník - Jan

  nevěřím, že komunisté jsou kapitalisté

 • Návštěvník - Ferda Mravenec

  Díky Aeronetu se Lithium nerozkradlo. Aeronete díky díky. Stanjura by se spolčil s každým slizounem, aby nakopl Babiše. Jako ozubená pleš Sobotka. A kam šel Sobotka, kam?

 • Návštěvník - František Krontorát

  V odpovědi na: Návštěvník - Ferda Mravenec

  Na reálné Lithium a jeho težbu neměl článek v Aeronetu absolutně žádný vliv. Společnost EMH má nadále přednostní právo na těžbu, na základě udělených licenci na průzkum ložiska. Na tom se nic nezměnilo. A pokud by jim toto právo na těžbu někdo chtěl upřít, tak přijde tvrdá arbitráž pro ČR předem prohraná!
  To, co jste formuloval ve svém příspěvku je tedy absolutní hloupost určená pro zombiraci nemyslícího davu!

 • Návštěvník - Ferda Mravenec

  V odpovědi na: Návštěvník - František Krontorát

  Ty musíš být nějaký blb. Z který višně jsi spad?

 • V odpovědi na: Návštěvník - František Krontorát

  a co jste napsal vy?

 • Návštěvník - František Krontorát

  Hrozná manipulace a HOAX
  https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/8d1428d5-deae-405b-a696-4e026bb2ae3d.png

  Seriózní ilustrace k nadpisu článku :)
  https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/0c6fcccb-614c-415f-90e3-b96dfc13b3de.png

 • Návštěvník - PaulBolton

  Napoleon Bonaparte devastates the main legitimate title on which his reality depended, and by showing up again, with ventures of perplexity and confusion, he has denied himself of the assurance of the law and dissertation writing help has showed to the universe that there can be neither peace nor ceasefire with him.

 • Návštěvník - Lori

  http://ar.android-dev.net/profile/rasulri22/ Some people may have gray hair early on, yet comes about experience getting grey hair as they age. Some people prefer to be able to go grey and others wish to cover up grey hair. When you find yourself not sure about permanent hair colors there are products which usually temporary a person can try those out first before committing together with permanent coloring product.