Tak jsem asi rasista… Jsem lékař a mimo 1 roku vojenské služby jsem pracoval plných 45 roků, z toho více než polovinu ve vedoucích funkcích. Dalších 6 roků jsem byl senátor. A po celou dobu samozřejmě platil nemalé daně. Stát mi za to vyměřil důchod 18.605 Kč. Nu, jsou na tom i hůře.

 
Jsem běloch, křesťan, Čech, heterosexuál, v této zemi jsem legálně a můj fyzický i mentální stav odpovídá věku. Protože nenáležím k žádné menšině, jsem zcela nezajímavý pro neziskové a nestátní organizace. Nedávám jim totiž možnost čerpat dotace a granty zejména pro sebe, ale také pro "boj" za moje práva, často neoprávněné výhody a pozitivní diskriminaci. A tak nedostanu nic zdarma, do haléře si zaplatím všechno sám, léky počínaje a bydlením konče. Nebudu zvýhodňován v žádné oblasti, i souzen budu podle zákona. Naštěstí mohu ještě pracovat a mám něco našetřeno.
 
Horáček, Kocáb, Rozoumek a podobní podivíni mne přesvědčují, že je správné přijmout do naší země ilegální, vesměs muslimské, migranty ze zemí Blízkého a Středního východu, Asie a Afriky. Dát jim zdarma veškeré životní potřeby, bydlení, zdravotní péči, vzdělání. A k tomu měsíčně 21 tisíc Kč. Pro tuto zemi nic neudělali a nikdy neudělají. Po mně se chce, abych s tím souhlasil nebo alespoň držel... jazyk za zuby. Jinak budu onálepkován jako rasista, extremista, xenofob a islamofob. A bude pečlivě zkoumáno, nenašlo-li by se nějaké to porušeníčko zákona.
 
Zastánci ilegální migrace samozřejmě neargumentují obrovským byznysem, který pro neziskovky představuje. Mají ovšem po ruce zaklínadlo - etické a humanitární hledisko a  vždy připravený nějaký srdceryvný příběh a jímavé fotografie. A v rukávu navíc trumfové eso-lidská práva. Šabatová, Dienstbiere, Drahoši, ptám se vás-opravdu     jste přesvědčeni, že k lidským právům patří vybrat si nějakou bohatou zemi, bez jakýchkoli zákonných náležitostí tam vtrhnout a přisát se na její sociální systém ? Parazitovat na jejím bohatství ? Bohatství, které celá staletí vznikalo z tvrdé práce tamních lidí ?
 
Odmítám argumentaci "sluníček", že řada zemí migranty přijímá a je k nim vstřícná. Takový přístup začíná v poslední době plodit hodně hořké ovoce. Informace o terorizmu, kriminalitě a dalších problémech jsou obyvatelům zatajovány a bagatelizovány. Ve Švédsku už na to mají i paragraf.
 
Vezměme si jako příklad Francii:
-- stovky zavražděných a raněných
-- 2 roky trvající vyjímečný stav
-- útoky na ženy, znásilňování, loupežné přepadení
-- no GO zóny ve velkých městech, kde neplatí zákony a kam se neodváží ani  policie
-- hořící automobily, vyrabované obchody
-- gangy Arabů a černochů, válčících mezi sebou a terorizujících místní obyvatele
-- 7 milionů muslimů v zemi
--  strach z dalších útoků
-- postupná islamizace země
-- obrovské náklady na tajné služby a bezpečnostní aparát.
 
Je takový vývoj žádoucí, hodný následování ? Chceme to ? Prouzo, Sobotko, Schwarzenbergu, Šabatová, Hate free, "sluníčkáři", co vám tato krásná země udělala, že chcete hazardovat se životy jejich občanů,  ohrožovat její kulturní dědictví a tradice !
 
Jaké jsou obvyklé důvody invaze migrantů do Evropy ? Ponechám stranou konspirační teorie o řízené destrukci evropské civilizace, i když pro ně hovoří zajímavé argumenty.
Do bohaté, ale zcela bezbranné Evropy migranti infiltrují, protože
-- se ve své zemi vzájemně vraždí
-- žijí v bídě, neboť jsou líní a neschopní
-- okrádá je vláda, sousedé, gangy, armáda
-- překotně se množí a nemohou se uživit
-- láká je vidina bezpracného a dobrého živobytí
-- Decimují je epidemie AIDS, tuberkulózy, syfilitis, malárie, cholery, parazitů.
 
Měl jsem příležitost hovořit se ženou, která migranty učí německy. Zajímavé je, že ona sama pochází z východního Slovenska. Některé její zkušenosti jsou nepublikovatelné. Uvedla, že migranti ze Sýrie jsou kulturně na úrovni, spolupracují a mají zájem o studium a začlenění do společnosti. U těch ostatních je možnost integrace velmi nejistá. Na druhém konci žebříčku jsou Afričané, které do Evropy. přes Středozemní moře dopravují neziskovky a pašeráci. Jsou to stvoření negramotná, bez jazykové výbavy, bez zájmu a na pracovním trhu neupotřebitelná.
 
Nezanedbatelný aspekt migrace je ten sociální. Před 700 lety infiltrovalo do Evropy z Indie etnikum, kterému my, naši předkové i celá Evropy říká Cikáni. Oni se ale v roce 1971 rozhodli, že jsou Romové. Mají ovšem svaté právo říkat si, jak chtějí. Toto etnikum po celá ta staletí neakceptovalo základní pilíř evropské civilizace - že  práce je zdrojem veškerého bohatství hmotného i kulturního a umožní rozvoj osobnosti, rodiny a národa. A tak stále více pracujících občanů vnímá jako diskriminaci skutečnost, že narůstající  podíl z jejich daní - plodů jejich práce - dostávají práci odmítající Cikáni a jejich početné rodiny. Úhrada životních potřeb, bydlení, vody, energií a j. daleko převyšuje příjmy důchodců, po celý život pracujících, i mnoha rodin, živících se prací. Ale mluvit o tom je politicky nekorektni a zavání to rasovou nenávistí, a tak raději šeptem v obýváku nebo u piva.
 
Masivní příliv ekonomických muslimských migrantů nasadí na tělo našeho sociálního systému další hladové pijavice. Sklonem k povalečství a ekonomické kriminalitě a zálibou ve velkém počtu děti (1 dítě rovná se 220 tisíc Kč a bude to už 250 t.) jsou si s Cikány blízcí. Otázkou je, zda se spokojí s parazitováním, nebo nás budou navíc vraždit.
 
I velmi povrchní pozorovatel už si všimnul, že tam, kde je islám je teror, vraždění a znásilňování. A tentýž prosťáček zjistil, že krev nevinných lidí je prolévána v těch zemích Evropy, kde je muslimská komunita. Evropští dinosauři Merkelová, Juncker a spol. ve své neskonalé moudrosti stanovili, že je muslimské komunity žádoucí založit ve všech zemích Evropy. V zájmu spravedlností, ať si všichni zkusí, zač je toho loket. A když má někdo obavy o bezpečnost země a její kulturu, tak je třeba si na něj po svítit. Ale nejdříve je třeba obyvatelstvo odzbrojit. Aby nějaký zatracený rasista, nedej Bože, neublížil muslimovi, ohánějicímu se na ulici nožem.
 
Islám se stále více prezentuje jako nenávistná a zločinná ideologie. To je plně s souladu se současně preferovaným saláfistickým výkladem svatých knih. Však také útočící terorista se dovolává svého Boha - Alláhu akbar. Multikulturalistů, kteří vidí v islámu holubičí náboženství lásky, už je čí dál méně.
 
Prezident Českého Čeveného Kříže Marek Jukl o mně řekl, že jsem se zpronevěřil ideálům ČK, když odmítám migranty do naší země (jsem bývalý víceprezident ČK). Měl raději mlčet, neboť se právě vyšetřovalo rozsáhlé okrádání seniorů pracovníky Červeného Kříže ( Hradec Králové...) Plně schvaluji pomoc lidem, kteří se ocitnou v ohrožení života či v kritické nouzi. I s vědomím, že velký díl pomoci uvázne za nehty neziskovkám. Ale pomáhat tak, že si ztroskotance vezmu domů, do kuchyně, do ložnice ? Tam přeci žiju já a moje rodina ! A s jejich bezpečím a životy odmítám hazardovat.
 
Před několika dny uspořádaly "neziskové a humanitární" organizace za naše peníze seminář. Na něm se radily, kterak by šlo cenzurovat internet a některé nežádoucí názory na něm. A jak by se dali stíhat jejich nositelé a šiřitelné. Dobré, ne ? Pěkný počin k rozvoji naší demokracie. Jako pamětník si na hlásání podobných apelů vzpomínám. Rozdíl je v tom, že tentokrát to (zatím ještě) nemělo oficiální punc.
 
MUDr. Pavel Lebeda
bývalý senátor a bývalý viceprezident Českého Červeného kříže
 
(Převzato z Facebooku)
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - František Krontorát

  Pán Lebeda ovšem evidentně pláče na špatném hrobě.V ČR nejsou žádné problémy s migrantyy a to právě proto, že především minulá vládní garnitura dbala na to, aby v ČR nedostávali azyl takzvaní ekonomičtí migranti nebo osoby bezpečnostně neprověřené. Například z období Sobotkovy vlády bylo přijato na kvóty jen 12 migrantů! Což rozhodně není bezpečnostní riziko pro ČR, ani nedostávají 21 tisíc měsíčně, pokud někdo tvrdí že ano, pak to jsou jen bláboly.
  Stejně tak například pan Poche přísně rozlišuje mezi ekonomickými migranty a těmi, kteří projdou azylovým řízením a oprávněně záskají azyl.
  Že si Merkelová pustila do Němcka takovu svoloč je zcela jiná píseň a pan Lebeda nezná noty!

 • Návštěvník - lubajs

  V odpovědi na: Návštěvník - František Krontorát

  V Havířově Šumbarku na ulici Pod kopcem je několik baráků, obehnaných plotem s ostnatým drátem. Původně ty baráky patřily Bakalovému RPG, dnes firmě Resimodo (i když panuje podezření že za tou firmou zase stojí Bakala) a byty v těch barácích má pronajato Ministerstvo vnitra pro migranty minimálně již od roku 2015. tedy za Sobotkovy vlády. V roce 2016 tam nechala Sobotkova vláda navozit z Německa přes 100 kusů migrantů z Afghánistánu, Iráku, Pákistánu a pár jich pochází i z Balkánu. Loni Ministerstvo vnitra tam investovalo miliony do oprav a rozšíření kapacit. Ostatně po celé republice se pod hlavičkou státu až dodnes vesele staví, opravují a rozšiřují střediska pro ubytování imigrantů, jako by se dopředu počítalo s dovozem dalších a dalších migrantů do ČR. Těch migrantů ubytovaných v Havířově je tam dnes více než bylo původně a to ještě se tam začínají v okolí (např v sousedním hypermarketu Globus) ve stále větším počtu objevovat osoby, jež jsou na první pohled afrického vzezření, černí jako uhel. Takže na příkladu Havířova je zřejmé, že jsou tu migranti (už i z Afriky) stále dováženi a ubytováváni v zařízeních Ministerstva vnitra a nám se stále lže o 12 kusech migrantů. Kdo nevěří (vládci by nám přece nikdy nelhali, že?) ať se zajede podívat do Havířova Šumbarku do ulice Na kopci a zeptá se okolních sousedů, co se tam děje.

 • Návštěvník - František Krontorát

  V odpovědi na: Návštěvník - lubajs

  Píšete samozřejmě jenom lži a pomluvy. Sobotka žádné migranty z Německa nikdy nevozil. Jsou to jenom vaše bohapusté výmysly nebo vám to někdo nazombírval do hlavy.
  Ročně v ĆR požádá o azyl asi 1600 lidí nehledě na migrační krizi v roce 2015. Pokud tito lidé projdou azylovým řízením a dostanou azyl, tak je to na základě Źenevské konvence a s těmito lidmi nemá problém ani populistická SPD, když poslanec Kobza říká "pakliže se přihásí o azyl a projdou azylovým řízením s tím problém nemám".
  Přestaňte proto lhát a zombírovat lidi, já znám pravdu!
  https://www.youtube.com/watch?v=yw4OzZTS948

 • Návštěvník - lubajs

  V odpovědi na: Návštěvník - František Krontorát

  To jsem čekal. Ono je totiž nejjednodušší nositele nepohodlných faktů prostě odpálkovat, že lže a tím to haslo. To běžně dělají politici, jež jsou v koncích s argumenty a dál se o problému nechtějí bavit aby se nezamotali do vlastních lží. Vyzývám vás, zajeďte se tam podívat a promluvte si lidmi, kteří poblíž Havířovské ulice na kopci bydlí. Ty baráky spravované Ministerstvem vnitra jsou plné čmoudů od roku 2016 a přibývá tam jak bytů tak ubytovaných čmoudů. Odkud se tam ti čmoudi berou, vysazují je tam snad mimozemšťané?

 • Návštěvník - František Krontorát

  V odpovědi na: Návštěvník - lubajs

  Jasně jsem vám napsal, že lžete, když tvrdíte, že je Sobotka vozil z Němecjka. To je prostě nehorázná lež a pomluva! Ročně přichízí do ČR žádá o azyl 1600 lidí, nikdo je odnikud nemusí vozit. To nechápete tak jednoduché souvislosti?
  Když se podíváte na to video, kde hovoří poslanec Kobza, že migranti mu nevadí, tak to je shodou okolností z pořadu, kde cepovali Sobotku, že odmítal kvóty. Takže poněkud schizofrenní fakta nemyslíte? Na jedné straně Sobotku kritizují, že přeci mohl přijmout aspoň pár migrantů jako na Slovensku, jenže Sobotka to odmítal a na dluhé straně vy šíříte ničím nepodložené lži, že Sobotka tahal migranty z Německa. Jste vůbec normální? To už jste tak zombírovaný biorobot, že nemáte vlastní kritické myšlení a nezajímají vás fakta? To si myslíte, že vám naskočím na takové manipulace, že migranti v Havířově jsou důkazem, že je tady tahal Sobotka z Německa? Proberte se z těch blábolů!

  Krátká URL:
 • Návštěvník - johny

  Běloch, čech, heterosexuál ........... a taky bejvalej člen KSČ. Na to jaksi vážený mudr. pozapomněl.

 • Návštěvník - petr

  Blbcem dne se stal !?!? Františe Krontorát...............potlesk:p:p:p:p:p

 • Návštěvník - Petr

  Děkuji za příspěvek pane P.Lebedo.

 • Návštěvník - Dan

  Pane Lebedo, mate ve vsem pravdu. Reseni je nedohlednu, musime cekat do pristich voleb, abychom tu idiotskou pakaz slunickaru, zelenych, Havloidu i politiku vyhnali tam, kam patri. S Referendem by to bylo rychlejsi, to nam ale dosud upiraji.
  Vsimnete si jeste, jak pospichali se zavedenim zakona proti rasismu, kde muzete dostat trest za malickost. Nasilnicka a zlocinna ideologie nenavisti vuci vsem nemuslimum Islam ale stale zakazan neni!!!! Smeji si stavet mesity a leta se soudi o noseni svych skrabosek a bubakovych plavek a ty se zakazuji a zase povoluji a plati se jim odskodne za zakaz.
  Neskutecny Absurdistan panuje vsude v Evrope, obcane proti tomu nic nezmuzou. Bude to chtit zase revoluci.