Je čas, abychom začali předkládat důkazy, po čem ta špína jede, místo aby bránila Českou republiku a české občany. Vůbec je nezajímají sta miliard, které odtékají ven, zatímco prodejní novináři píší, že jsme žebráci žijící na dotacích a bez nich bychom málem umírali hlady. Prostě budeme kopat za Evropskou unii a kdo nejde s námi, jde proti nám.

 

Dotovali jsme SSSR, nyní dotujeme západ.

A pokleslé zjevy jako Ondráčka, Bartoš, Poche či Kalousek mlčí !

Špinit Českou republiku je správné, špinit Čechy je správné, oni jsou EUROPANI - EUROPEISTI!

Ale běda tomu, kdo pohaní i pravdou EU a Brusel!

 

Co píše The Guardian?

V překladu:

„Na jedné straně sedí na zasedáních EU, kde se rozhoduje o dotacích,“ říká (pro The Guardian) David Ondráčka, ředitel Transparency International v České republice. „A zároveň používá tyto dotace na financování své politické kariéry, kde je dominující nad svými protivníky.“

Česká republika je jedním z největších příjemců přepočtu na obyvatele fondů EU, spolu s Polskem, Maďarskem a Slovenskem.  podle Transparency International. (Ondráčka)

 

Proč tak razantně nezasáhne ta špína z Transparency, Pirátů a ČSSD, že je to naopak, že sice z fondů máme víc, ale celkově dotujeme státy Evropy a že je to nespravedlivé?

Takže když se uráží Česká republika, tak je to v pořádku, ale Brusel a Evropskou unii je pod hrozbou zákaz, byť bychom tisíckrát měli pravdu?

 

DŮKAZ - transfer peněz ven je strašný

zelená - čistý příliv transferů z eu, červená odliv

 

 

A pokud se započte vnitropodnikové účetnictví, tak tato tabulka vypadá u ČR takto

http://www.skrytapravda.cz/images/czexit/graf-dotac-a-vdaj.png?fbclid=IwAR0Zrr1sIsaNu35NOwnJrbS3y8tyfV67rqEMYde8WEpgNSXkD35ROa0icFE

 

Nejdříve to práskli Bruselu a aby tomu dodali váhu, zobchodovali udání s Le Monde a The Guardian.

 

O zprávě poprvé informovali novináři z deníku The Guardian a Le Monde po informaci - viz výše Ondráčkem a Bartošem.  Později týdeník Respekt zveřejnil kopii této zprávy. Z ní vyplývá, že Babiš má prospěch z aktivit svěřeneckých fondů, na které společnost Agrofert převedl. Česku prý tak hrozí, že by muselo vrátit alespoň část z dotací v hodnotě 82 milionů eur (2,1 miliardy korun), které v tomto roce získala z rozpočtu EU, tvrdí Ondráčka, Bartoš, Poche, ale i další.

 

 Šéf Pirátů Ivan Bartoš nyní požaduje, aby se české úřady začaly hned v pondělí případem zabývat.

„V pondělí vyzvu příslušná ministerstva a úřady, aby se konečně zabývaly střetem zájmů premiéra a ministra zemědělství. Naším cílem je nastavit spravedlivou dotační politiku, ve které nebude prostor pro zneužívání střetu zájmů či znevýhodňování malých a středních podniků. Zákony a předpisy musí dodržovat nejenom občané, ale i premiér Andrej Babiš."

 

K rezignaci Babiše vyzval také místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka.

 

 

Takže zde máte celou chronologii, jak se dělá politické svinstvo a proč se dívají na naši republiku na západě skrz prsty: chátra tam zasílá zprávy, že prožíráme evropské bohatství, zatímco pravda je úplně opačná. Jak dlouho ještě bude trvat, než to lidé prokouknou?

Nebo nám zavřou takydemokraté ústa a zakroutí krkem?

 

 Předešlé

Požadujme, ať Poche (ČSSD), Bartoš (Piráti) a Ondráčka zaplatí miliardu odškodné občanům za těžké poškození České republiky!

 

 

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - *

  Nedotujete západ, dotujete obřezané tuneláře Babiše, Kellnera, Křetínského, Komárka, Tykače, dokonce i Bakalu (rekultivace), kteří by měli 20 let sedět za mřížemi a ne řídit stát!

  Z veřejných rozpočtů jsou systematicky podporováni Babiš, Kellner, Křetínský... Web Dotační parazit ukazuje, kdo profituje na dotacích
  https://www.irozhlas.cz/ekonomika/kdo-profituje-na-dotacich-web-dotacni-parazit-nabizi-zatim-nejuplnejsi-prehled_1710031000_pek

 • Návštěvník - Toník

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  Ty jsi blbej jak rádio. Víš vůbec co je tady napsaný?

 • Návštěvník - *

  Porošenko se na Ukrajině alespoň o něco snažil!!! Kyperský soud obstavil majetek nejbohatšího Ukrajince Rinata Achmetova ve výši 860 milionů dolarů a londýnský soud obstavil majetek ve výši 2,5 miliardy dolarů oligarchům Ihora Kolomojského a Hennadije Boholjubova díky soukromoprávní žalobě Porošenkovy vlády ohledně vytunelování a krachu největší ukrajinské banky Privat.
  Favoritka prezidentských voleb Timošenková je ale nejlepší kamarádka Kolomojského, se kterým se schází v Izraeli.
  Takže pokud bude zvolena, budou oligarchové na Ukrajině v pohodě, jako jsou v pohodě s Babišem v Česku.

  Tři nejbohatší oligarchové Ukrajiny mají obstavený majetek. Kyjev zpochybňuje privatizační dohody uzavřené za Janukovyče
  https://archiv.ihned.cz/c1-66011210-tri-nejbohatsi-oligarchove-ukrajiny-maji-obstaveny-majetek
  On March 22, the Ukrainian political scientist Taras Chornovil said that Tymoshenko in Israel allegedly met with businessman Igor Kolomoisky.
  http://world.24-my.info/i-want-to-pray-go-to-confession-to-admit-their-mistakes-tymoshenko-in-jerusalem-gave-an-interview-to-the-russian-speaking-israeli-channel-iland-video/

 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  A proc tedy tunelar Babis neni take v pohode? Nejak vam ty dedukce nefunguji, milej pane! Soucasne konstelaci moci nevadi oligarchove a miliardovi zlodeji, protoze nejsou u moci jako je Babis se spornymi 40 miliony. Vadi jim Babis a Zeman, protoze potrebuji Bohouse, kteri jim na vsechno kyvnou! Nase zeme je nastupni koridor pro valku s Ruskem a bude v te valce znicena. Zeman a Babis jsou nase posledni pojistky, ze k tomu nedojde!

 • Návštěvník - Kňu kňu

  „Správcem svěřeneckého fondu je Monika Babišová a ta nese odpovědnost,“ uvedl ministr spravedlnosti Jan Kněžínek (hnutí ANO). Monika je Babišova žena a tak je to, pane ministře Kněžínku (hnutí ANO), přiznání porušování pravidel EU.

 • Návštěvník - Stanislav

  Vetsi hloupost jsem necetl roky. Plest soukromy sektor s verejnym dohrody muze pouze totalni analfabet, ktery pouze prokazal na totalni svoji neznalost cele problematiky. I kdybychom nebyli v EU, tak bychom pouze nemeli dotace, ale soukromy kapital by stejne posilal do zahranici, takze uz jenom logicky bychom nebyli na tom lip. Nad to zemedelske dotace by byly stale, takze by Babis si vyplacel prachy primo ze statniho rozpoctu. Uz se proberte. Na Babise tu bylo teda vic podezreni nez na Grose, Necase atd., vsak proti nim jste kriceli a Babis se bude porad branit a jeste se spokojite s vysvetlovanim, ze je to lez, kampan atd. Babis jeste ani jedno podezreni radne nevysvetlil a verejnosti neprokazal, ze tomu tak neni. To je bohuzel nesporny fakt.

 • Návštěvník - Izmir Ibn Abdulah

  Jenže na těch odvodech stovek miliard není nikdo schopen nic změnit. Je třeba si uvědomit, že právě takové zadání dostal Václav Klaus od nadnárodního řízení na počátku 90. let, aby většina výrobního potenciálu přešla !levně! do rukou zahraničních vlastníků. Prot také Klaus po dohodě s MMF devalvoval korunu o 250% a mohl začít levný výprodej všeho, co komunstický režim do té doby vytvořil. Současně to spustilo 100% inflaci a národ byl ožebračen i na úsporách. Co se stalo, stalo se a není možné to nijak zvrátit. Je zcela populistické a konceptuálně negramotné navážet se nyní do Bartoše nebo nebo Pocheho, kteří v 90 letech byli v podstatě ještě malí kluci. Jestli si kdkoliv myslí, že nějaké politické figurky mohou nyní něco měnit, tak je absolutně naivní. Viděli jsme, jak zatočili se Sobotkou, který chtěl zaměstnanost pro lidi a ukázal, že během jednoho volebního období je možno zvýšit minimální mzdu o 50% a nikoho to nepoloží, jak nám tvrdil Kalouske 7 let před tím. Takvypustily zahraniční tajné služby přes Aeronet vylhanou kauzu Lithium a bylo vymalováno. Kde je dneska Memorondum? Je zrušené! Bez jakýchkoliv následků, jak tvrdí Babiš. A když to samé říkal Havlíček a Sobotka, tak z nich média dělala obludy!
  Kdo se včera podíval na Události - Komentáře, tak se musel zhrozit, co komentátor předváděl při rozhovoru, když dal slovo právě Bartošovi. Ani jednou ho komentátor nenechal doříct ani tři slova a ihned sločil Bartošovi do řeči. To jsem poprvé viděl Bartoše, že je nasraný. To by fakt vrchol, co dělá ČT.
  Takže nebuďtě naivní a konceptuálně negramotní, když sugerujete lidem nesmysl, že viníci jsou Bartoš nebo Poche.
  Vinící jsou v devadesátých letech. Václav Klaus a Miloš Zjeman, dva největší zločinci polistopadové éry!